“Досить виносити мозок своїм чоловікам!” – жорсткий крик душі одного психолога
Життєві поради

“Досить виносити мозок своїм чоловікам!” – жорсткий крик душі одного психолога

Жінки проти чоловіків!

Нещодавно мене забанили на одному форумі по психології, за пораду, яку я дав одній із жінок. Вона нила про те, що її чоловік зраджує і періодично б’є її головою об стіну. Коли йому набридло зраджувати і бити її головою об кахель, мужик зібрав монатки і пішов, занудьгував. І ось вона пише: «Я його люблю, і дуже за ним сумую! Як мені його повернути?». Ну, я і написав: «Ти рідна не по ньому сумуєш, а по ситуації: лице-стіна. Тому з розбігу вдарся головою об стінку, і все пройде». Модераторам спільноти цей факт не сподобався, і мене забанили. Ну, та й ну з ними, не про форум мова.

Список жіночих претензій, до нашої скромної статті можна розписати на два романи: «Війна і мир». Жінки в пошуках чоловічих косяків, часто самі їх придумують, потім на них же ображаються і влаштовують скандал. «Простирадло» реально величезне: п’є, курить, мало заробляє, багато заробляє, тому не приділяє увагу сім’ї, зраджує, не зраджує, хріновий в ліжку, а оскільки не зраджує, значить нікому, крім такої «дурепи» як я, не потрібен. Влаштовує бардак в квартирі, не влаштовує бардак, але постійно гнобить мене, що я розводжу бруд, аккуратист фіговий. Їде гуляти з друзями, забуває про мене. Не їде гуляти, сидить удома і виносить мені мозок. Грає в комп’ютерні ігри, краще б пив, їй Богу! П’є скотина! Краще б в комп’ютерні ігри грав. І так, до плюс нескінченності.

В якомусь старому серіалі, або фільмі вже не пам’ятаю, була сцена, яка відображає всю жіночу логіку, вірніше її відсутність. У селі жили чоловік і жінка, ну мужик підпивав як прийнято, і ось вагаючись, вона пішла до якогось приїжджого екстрасенса з благанням: «Закодуйте скотиняку! Нічого не робить!». Він пояснив, що потрібна згода кодованого. Жінка лисину чоловіку, значить, проїла, і він погодився на кодування. Прийшов, екстрасенс руками поводив, і закодував чувака. І ось чоловік, пити то не п’є більше, тому розвів бурхливу діяльність. Підйом о 4 ранку, покіс, паркан, грядки і так далі. Потрапила під цю активність і дружина. З ранку підйом і до глибоко вечора, не розгинаючись. Через тиждень жінка біжить знов до цього екстрасенса і каже: «Розкодуйте його до біса. Задовбав! Нехай краще п’є!»… Мораль, думаю, вам зрозуміла…

Причому всі жіночі повідомлення закінчуються однаково: «Ну, я ж його люблю!»… Блін, коли люблять, мозок по шістнадцять разів на день не виносять.

Коментарі зазвичай зводяться: «Ваш чоловік просто егоїст. Знайдіть собі кращого і будьте щасливі!» Топтати цей компот з усіма кісточками, а хто, не егоїст по життю? Ні, є зовсім вже під каблукові варіанти, але так ви ж самі потім їх кидаєте і пишите кілометрові пости, що втомилися жити з амебою, яка з усім погоджується. Так, і відкрию вам секрет, всіх часів і народів: «Краще немає! Є просто інша ступінь ненормальності, тієї чи іншої людина».

З роками чоловіки розумнішають, що не скажеш про жінок. Чим старше жінка, тим все запущеніше, бо комплекси, які накопичувалися все життя, дістаються одному єдиному і неповторному, тому він лисіє, хворіє і повільно крокує до однієї завидної мрії: домовини і білих тапків.

Жінки, не розуміють, що у мужиків теж можуть претензії, і не менше, ніж у жінок, але ми ж їх не висловлюємо. Бо навіщо влаштовувати скандал або розходитись через нісенітниці? Я, наприклад, звик до того, що всі мої жінки піднімалися завидна і йшли готувати сніданок, варити каву. Я звик до сніданку на столі, нехай навіть і не особливо потрібного. Нинішня пасія, м’яко кажучи, жодного разу не жайворонок. І сон для неї святе. Мені не важко самому встати і приготувати сніданок, зварити каву. Я розумію, що якщо я її буду будити о 8:00 і гнати на кухню, я буду отримувати мільйон претензій на свою адресу, і нічим хорошим це не закінчиться. Так чому я і багато таких, як я йдемо на зустріч, мовчимо і приймаємо людей, такими як є, а жінки ж постійно паскудять. Через найменшого косяка, готові рвати і метати?

І тут спливає основний бабський секрет, потаємний, який зберігається глибоко всередині, і який так чи інакше періодично вилазить. Потрібно командувати! Так хочеться нагнути і домінувати! А якщо на роботі вона підпорядкована? Або взагалі не працює? Кого строїти? Правильно, залишається нещасний чоловік і дитина. Останній в меншій мірі, тому що це ж все-таки плоть від плоті, кровиночка, а ось чоловік, чоловік – скотиняка така, яка постійно косячить і суперечить, «володарці морській». Вічна боротьба двох «світів» виливається в побутові розборки, які закінчуються однаково, жінка видає: «Все! Я втомилася я йду від тебе! Ти просрав, пропив, прогуляв, недооцінив (потрібне підкреслити) наше кохання!»

Це все смішно до 30 років приблизно, і мужики реально заморочуються, думають, чому просрав? Чому пропив? І в якому місці недооцінив. Після 30 настає якийсь стійкий пофігізм, бо ти розумієш, що скільки того життя, і взагалі є купа інших проблем, ніж якесь самокопання і глибокий самоаналіз, які навіть якщо ти й проведеш, все одно будуть виглядати в очах дружини, як: «Бездушна, черства скотиняка, яка думає тільки про себе!» Ти можеш взагалі не думати, можеш бути дауном в останній стадії, все одно тобі скажуть: «Ти думаєш, тільки про себе!»

Я якось писав, що в Японії, дуже солідний відсоток мужиків після 40 років йдуть з дому і розчиняються в невідомому напрямку. Без слів, емоцій, просто розвертаються і йдуть. Бо набридли. Дивлячись на знайомих, сусідів, колег, просто читаючи пости в Інтернеті, я все більше і більше схильний до того, що подібний масовий вихід мужиків скоро почнеться і в нас. Вони без слів і емоцій, будуть пакувати валізи і залишати свої квартири і будинки, тому що важко жити там, де вічно грішний, неправий, і де постійно «просираєш свою любов». Тому, жінки, трохи беріть себе в руки і думайте, якого чоловіка хочете!