Як місяць народження впливає на ваше інтимне життя?
Психологія

Як місяць народження впливає на ваше інтимне життя?

Між місяцем народження і сексуальними потребами існує прямий зв’язок. Наприклад, в листопаді народжуються любителі експериментів в ліжку, а в травні ті, для кого важливіше процес, а не результат. Читайте докладніше про особливості поведінки кожного з дванадцяти місяців, які могли позначитися на вашому інтимному житті.

Січень

Людей, народжених в січні, можна назвати консервативними. Вони серйозно ставляться до стосунків, тому випадковий сеkс для них є неприпустимим. Однак якщо хтось їм сподобається по-справжньому, вони готові піти на все, щоб добитися об’єкта бажання. Зовні вони виглядають холодними, оскільки не люблять поширюватися про свої почуття всім підряд. Але насправді в січні народжуються дуже грайливі люди, які люблять експерименти і гри в ліжку.

Лютий

Лютневі люди вважають себе майстерними коханцями. Вони люблять різноманітність і втілення сексуальних фантазій. Їм завжди хочеться чогось нового. Вони хочуть, щоб партнери, так само як вони, сміливо говорили про свої мрії та бажання. При цьому для них вкрай важлива обстановка під час занять коханням і зовнішність партнера. І те й інше повинно приносити їм естетичне задоволення.

Березень

У житті народжених в березні сеkс грає далеко не останню роль. Це вірні й віддані партнери, вони часто бувають однолюбами, закохуються з працею, але зате раз і назавжди. У сеkс вкладають всі свої почуття і віддаються коханому без залишку. Для березневих людей інтимна близькість не просто фізіологія, а злиття двох душ.

Квітень

При всій удаваній невимушеності і легкості, квітневі люди мають вибухонебезпечний характер. У ліжку це проявляється в пристрасному, бурхливому і гарячому сеkсі. А в звичайному житті – в постійних скандалах і сценах ревнощів. Але потрібно мати на увазі, що як тільки пристрасть пройде, вони, швидше за все, відправляться на пошуки нового об’єкту бажання.

Травень

У цьому місяці народжуються ті, хто в сеkсі цінують комфорт, чуттєвість і теплоту. Їх складно вмовити на сеkс в несподіваних місцях. Ідеальне місце для занять коханням – вдома у своєму зручному ліжку. Неспішна прелюдія, шовкова білизна, свічки і шампанське – тільки так і більше ніяк. І до речі, оргазм для них не такий вже й важливий, цінний сам процес і довгі обійми і поцілунки після.

Червень

Червневі люди відрізняються цікавістю, вони хочуть випробувати кожну існуючу сеkс-позицію. Їм важливо знати все і про всіх. Вони не дуже винахідливі, але люблять непристойні розмови, інтимне листування і сеkс по телефону. Для людей, народжених в червні, не дуже важливий емоційний зв’язок для сеkсу. Вони швидко спалахують і швидко гаснуть.

Липень

На відміну від червневих, людям, які відзначають день народження в липні, в сеkсі важлива емоційна складова. Вони обов’язково повинні довіряти партнеру, відчувати себе в безпеці, тільки за цих умов вони готові до експериментів з позами і місцями. Їм важливо, щоб партнерові було добре, тому вони зроблять все, щоб задовольнити його.

Серпень

Народжені в серпні бувають двох типів – егоїстичні і щедрі. І, звичайно ж, обидві ці якості відображаються на сеkсуальному житті. У першому випадку вони думають тільки про своє задоволення, головне – їм добре, а інше не важливо. У другому випадку вони більше віддають, ніж отримують, вони не заспокояться, поки не доведуть партнера до оргазму. Але майте на увазі, що серпневі терпіти не можуть, коли їм вказують, що робити.

Вересень

У цьому місяці народжуються пристрасні натури. Але як би вони не вмирали від бажання, вони вміють жорстко контролювати свої емоції. Тому рідко хто з них погоджується на сеkс на першому побаченні. Для того? щоб розслабитися і отримати оргазм, їм потрібен час, часом чималий. Але якщо вже вони розслабилися, то вас чекає феєрична ніч, оскільки заборони в ліжку для них перестають існувати.

Жовтень

Люди, народжені в жовтні, люблять чуттєвий, повільний і неквапливий сеkс. Їм не вистачає пристрасті, але вони компенсують її ніжними обіймами і поцілунками, довгими любовними ласками і масажем. А ще вони люблять говорити про сеkс, емоційно описувати, як все це буде, хто що відчує.

Листопад

Пристрасть, вогонь, гарячий сеkс – все це про людей, які народилися в листопаді. З ними ніколи не буде нудно, вони винахідливі, знають, чого хочуть, обожнюють експерименти. Готові пробувати нові пози і нові місця для занять коханням хоча б тому, щоб після похвалитися, що у них це вже було.

Грудень

В останній місяць року народжуються супервинахідливі люди. Їм подобається вигадувати сценарії для рольових ігор та бути ініціаторами сеkсу в найнесподіваніших місцях. Побачення на одну ніч для них не рідкість. Вони непередбачувані: те, що влаштовує їх в сексуальному плані сьогодні, може зовсім не сподобатися завтра. Будьте готові до того, що встановити глибокий емоційний зв’язок з ними буде складно.

Ілюстрації – Фріда Кастелла