Ось з якою жінкою він зрадить вам, на підставі його знаку Зодіаку
Цікаво знати

Ось з якою жінкою він зрадить вам, на підставі його знаку Зодіаку

Ніхто не застрахований від зрад. Згідно з астрологією, деякі знаки Зодіаку більш схильні до зради, ніж інші, саме вони стають найбільш вразливими, коли справа стосується роману на стороні. Якщо ви підозрюєте, що ваш чоловік ходить наліво, або вам просто цікаво дізнатися, з ким він, найімовірніше, зрадить вам, цей прогноз для вас:

Овен

Овен – легкий на підйом хлопець, любитель гострих відчуттів. Він любить веселитися, але дуже серйозний з приводу того, що для нього важливо, – стосунки з сім’єю, друзями та коханими. Овен не любить одноманітність, тому, як тільки йому стає нудно, він починає шукати пригод і нових емоцій.

Коли Овен зраджує, він шукає гострих відчуттів, яких не знаходить в нинішніх стосунках. Він розуміє, що зрада – це неправильно, але жага до новизни і пристрасті заглушає голос розуму.

Телець

Єдине, що важливіше для Тельця, ніж їжа і сон, – це справжні друзі. Він повинен встановити зв’язок з обраницею, перш ніж він зможе назвати її своєю дівчиною. Його зрада може бути викликана глибоким бажанням знову підключитися до когось.

Телець може розглядати роман на стороні, якщо йому здасться, що він втратив зв’язок з вами. Швидше за все, він буде зраджувати з новою або старою подругою.

Вони можуть часто зустрічатися на вихідних або листуватися, але на перший погляд все це буде відбуватися в рамках допустимого. Він може захищатися і говорити, що вона просто друг, але насправді все може бути куди складніше…

Близнюк

Один з найбільших «must-haves» Близнюків у стосунках – це визнання і вдячність. Він хоче, щоб його дівчина брала його сторону і підтримувала у всьому. Проте, він не завжди відповідає взаємністю.

Близнюки, швидше за все, зрадять з тією, яка зможе надати необхідне йому визнання. Ймовірно, його вибір впаде на дівчину, до якої він необов’язково відчуває сильні почуття, а, скоріше на ту, яка закохана в нього.

Рак

Для Рака в стосунках важливіше за все турбота, підтримка і співчуття. Проте, Рак завжди відчуває безліч емоцій за раз, і очікує, що його дівчина завжди буде готова кинути все і допомогти йому.

Коли він усвідомлює, що це неможливо, він увійде в захисний режим і почне звинувачувати її в своїх високих очікуваннях.

Коли Рак зраджує, він буде робити це з тією, хто відповість на його повідомлення і стогони, коли він погано себе почуває. Це може бути хтось, хто вислухає його і стане йому близькою людиною.

Лев

Лев шукає людину, яка володіє якостями, яких у нього немає, тому що він ненавидить суперництво з тим, кого любить.

Йому подобається бути зі спонтанним, не дуже чутливим партнером, який дозволить йому побачити світ по-іншому. Однак увага Лева може переключитися на когось іншого, коли він занудьгує в стосунках.

Лев, найімовірніше, зрадить з дівчиною, яка змусить його щиро розсміятися. Він любить перебувати поруч з людьми, які дозволяють йому відчувати себе розслаблено і комфортно.

Діва

Діва іноді відчуває, що вона одна в своєму роді, коли мова заходить про дружбу і стосунки. Хлопцеві-Діві потрібно глибоко відчувати один одного з партнером.

Він хоче переконатися, що ви приймете його, яким би він не був. Причина, по якій Діва зраджує, полягає в тому, що ваше визнання і прийняття його зникло. Якщо він не відчуває зв’язку з його нинішньою дівчиною, він буде шукати її в іншому місці. Спочатку це може виглядати як дружба, але в кінцевому підсумку перейде в щось більше.

Терези

Терези відчувають себе краще в ситуаціях, коли вони не єдині, хто щось переживає. Це нагадує їм, що вони не самотні.

Коли хлопець-Терези змінює, він, швидше за все, зробить це з тієї, хто також зраджує своєму хлопцеві. Їхні стосунки будуть пов’язані спільним секретом.

Скорпіон

Скорпіон вважає, що хороший сеkс – важлива частина фундаменту тривалих і люблячих стосунків. Тому, коли він відчуває, що починає нудьгувати під час сеkсу, він знайде ту, з якою займеться приголомшливим сеkсом.

Його мотиви для зради – чудовий сеkс з кимось. Іншими словами, Скорпіон не думає головою, коли вирішується на інтрижку.

Однак він вважатиме за краще зраджувати вам з одним і тим же партнером, з яким може довіряти.

Він знає, чим загрожує зрада, але, коли його потреби не задоволені, він знаходить розраду в ліжку з іншою.

Стрілець

Стрілець відчуває, що він вже ризикує, перебуваючи в серйозних стосунках, тому що він більше схильний до недовготривалих зв’язків.

Тому, коли він відчуває, що його стосунки не складаються або починають його втомлювати, він робить все можливе, щоб повернутися до того способу життя, до якого він звик.

Це означає, що, коли Стрілець зраджує, він не стримується, займаючись сеkсом з безліччю різних партнерів.

Його аргументація полягає в тому, що його в стосунки вже зруйновані і він нещасливий в них, так чому б не насолоджуватися життям?

Козеріг

Козеріг хоче бути в серйозних, тривалих стосунках більше, ніж будь-який інший знак, але це не означає, що він не допускає помилок, поки не знайде ту Єдину.

Козеріг може бути одним з найбільш безсердечних зрадників, просто тому, що у нього є уявлення про те, кого він хоче зустріти, і, якщо ви – не вона, ви в прольоті.

Козеріг, найімовірніше, зрадить вам з більш зрілою жінкою. Він хоче, щоб хтось допоміг йому відчути себе дорослим.

Водолій

Водолій цінує стосунки з людьми, які приймають його за те, ким він є, і дозволяють йому відчувати, що йому не потрібно міняти себе, щоб бути щасливим.

Люди, які «зачіпають» його, важливі, і, коли він розуміє, що все ще не щасливий, то відправляється на пошуки інших партнерів, які можуть задовольнити його потреби.

Коли Водолій зраджує, він робить це з жінкою, здатною надати йому емоційну близькість, в якій він так відчайдушно потребує. Це означає, що хтось повинен його вислухати, прийняти його почуття, а також говорити з ним про що завгодно.

Коли він зраджує, він шукає свою споріднену душу, але не завжди замислюється про наслідки.

Риби

Риби ідеалізують стосунки. Хлопець-Риби завжди думає, що знайде того, хто буде відповідати всім його вимогам.

Коли він розуміє, що цього не відбувається, він розчаровується. Риби повинні подружитися, перш ніж думати про когось як про потенційну дівчину.

Риби можуть зраджувати зі своїм двійником в жіночому обличчі, яка дуже схожа на нього, аж до однакових предметів гардероба або сміху.

Хлопець-Риби може бути прискіпливим, але, коли він знайде свого духовного «близнюка», він може поставити під сумнів свої нинішні стосунки і ризикує зруйнувати їх, щоб досліджувати нову подругу.

За матеріалами