Погоджуватися на цивільний шлюб і ще 30 жіночих помилок у стосунках
Життєві поради

Погоджуватися на цивільний шлюб і ще 30 жіночих помилок у стосунках

Ми всі чули, що потрібно вчитися на чужих помилках, але в реальному житті ми навіть на своїх помилках не вчимося. Перед вами 32 очевидні, а іноді й не дуже, жіночі помилки у стосунках, які не дають можливість жінці бути щасливою:

1. Ініціювати одруження. Мені подобається, що говорить з цього приводу Дж. Грей: «Коли жінка квапить події, чоловік за інерцією тисне на гальма». Не намагайтеся примушувати чоловіка, навіть якщо ви і виграєте цю битву, то війну точно програєте. Чоловіки не прощають примусу.

2. Постійно думати про заміжжя, а не про те, щоб стати справжньою жінкою. Вважати, що розкривати свої жіночі якості я буду тільки тоді, коли з’явиться гідний кандидат.

3. Погоджуватися на співжиття, тобто цивільний шлюб. Для справжньої жінки це неприйнятно. Як показує життя, чоловік може 10 років “перевіряти” стосунки в цивільному шлюбі з однією жінкою, і через півроку після знайомства одружитися з іншою. Цивільний шлюб – це завжди підсвідоме небажання вступати в серйозні стосунки.

4. Чекати, що чоловік зробить вас щасливою без вашої участі. Виходити заміж не для того, щоб дарувати любов, а щоб отримувати любов від чоловіка. Незріла жінка підсвідомо хоче, щоб чоловік дав їй у в стосунках все те, що вона недоотримала в дитинстві від мами. Але це всього лише нездійсненна ілюзія. З цієї причини величезна кількість шлюбів закінчується словами «я його розлюбила», насправді це означає «він відмовився мене любити як мама». Тільки зріла жінка здатна дарувати любов.

5. Починати сварку, не поступатися і не враховувати його думки. Коли ви починаєте сперечатися і не поступаєтеся чоловікові, ви включаєте чоловічу енергії, в результаті чоловік починає сприймати вас як чоловіка і вести з вами рівну боротьбу, не варто дивуватися, чому деякі потім скаржаться на рукоприкладство. Чоловік ніколи не підніме руку на жінку. Запам’ятайте це!

6. Маніпулювати чоловіком (мовчання, ультиматуми, капризи). Це інструменти незрілої жінки.

7. Посилювати чоловічі енергії і не розкривати жіночі. Не довіряти чоловікові, а робити все самій.

8. Не знати про головні потреби чоловіка і не задовольняти їх.

9. Порівнювати свого чоловіка з іншими чоловіками в думках і вголос.

10. Засуджувати, звинувачувати і принижувати чоловіка.

11. Говорити про рівність в сім’ї. Якщо ви хочете побудувати вдалі стосунки з чоловіком, то без визнання за ним домінуючої ролі це зробити не вдасться.

12. Забути про жіночу м’якість і ніжність, і на чоловічу агресію реагувати теж агресивно, захищатися.

13. Не вірити в свого чоловіка, сумніватися в ньому, не цінувати його зусилля і бути постійно незадоволеною. Жінка приймає те, що їй дають, вона не стане обурюватися через те, що отримала менше, ніж хотілось.

14. Ставити на перше місце дітей, а на останнє місце чоловіка.

15. Використовувати чоловіка для вирішення своїх завдань (вийти заміж, народити дітей, купити квартиру і т.д.)

16. Постійно перевіряти чоловіка і контролювати. Ніби ви не жінка, а контролер.

17. Почати думати, що сексуальні стосунки тільки для молодих, і це не головне в шлюбі. Будь-якому чоловікові необхідний фізичний зв’язок зі своєю жінкою.

18. Поставити себе на останнє місце, економити на собі і тягнути все в сім’ю, жертвувати собою в ім’я сім’ї.

19. Не піклуватися про свій зовнішній вигляд, про якість домашнього одягу. Ми вбираємося, коли виходимо з дому, а коли приходимо часто одягаємо віджиле лахміття.

20. Не приймати чоловіка з усіма плюсами і недоліками, постійно чіплятися до нього, «пиляти».

21. Об’єднуватися з мамою проти чоловіка. Постійно ходити до мами і скаржитися – погана звичка незрілої жінки. Будь-який чоловік для такої жінки буде поганим, так як мама завжди буде краще.

22. Дошкуляти чоловіка питаннями про те, як він до неї ставиться і що думає з приводу їх стосунків. Постійно питати: ти мене любиш? або я товста? Єдине, що стоїть за цими питаннями, я не вірю в себе, може, ти повіриш. Чоловіки люблять впевнених жінок.

23. Наполягати на народжені дитини і хотіти народити дитину для себе. А потім дивуватися, чому з народженням дитини змінилися стосунки, читати новомодні журнали про те, які чоловіки егоїсти. Найчастіше егоїстичні жінки. Вони забувають про цю помилку і звинувачують потім чоловіка.

24. Вирішувати проблеми чоловіки, казати йому, що треба робити. Жінка ніколи не повинна пропонувати допомогу, якщо чоловікові потрібна буде допомога, він її попросить, краще навчіться самі просити допомогу.

25. Вимагати, щоб чоловік дивився на світ вашими очима, перевиховувати.

Серйозні жіночі помилки у відносинах:

26. Вважати, що ви обійдетеся без чоловіка. Якщо жінка вважає, що вона обійдеться без діамантів, то вони навряд чи з’являться в її житті. Але є жінки, які не можуть без них обійтися, тому у них є дорогі прикраси і не тільки. Жінка реалізується у стосунках з чоловіком.

27. Висловлювати свою незалежність від чоловіка і постійно йому про це нагадувати. Бути самодостатньою та самостійною. Мабуть, ніщо так не ранить вашого чоловіка, як почуття своєї непотрібності.

28. Не захоплюватися чоловіком. Чоловік все робить заради жінки. Якщо ви не будете захоплюватис, то повірте, знайдеться інша, яка із задоволенням це зробить.

29. Не дякувати своєму чоловіка, вважати, що це його обов’язок робити щось для вас.

30. Жаліти свого чоловіка, ніби він маленька дитина і надірветься, якщо ви йому не допоможете. В цьому випадку ви виключаєте жінку, а включаєте матусю.

31. Настільки захопитися «зароблянням на життя», що забути про будинок, про створення затишку, перестати готувати. З будинку такої жінки не йде тепло, любов. У його просторі з’являється протяг, і оточуючі це завжди відчувають, їм незатишно в будинку такої жінки, в першу чергу чоловікові.

32. Робити ставку на успіх, кар’єру, на народження дітей, на покупку квартир, будинків і подальше їх облаштування, а не на жіночність. Жіночність повинна стати єдиною реалізацією в житті жінки, за великим рахунком все інше не важливо.

До Справжньої Жінки все благі приходять самі і без зусиль.

За матеріалами