Сексуальна сила і слабкість кожного знака Зодіаку
Цікаво знати

Сексуальна сила і слабкість кожного знака Зодіаку

Знак Зодіака вашого партнера може багато розповісти про навичкм і уміння в ліжку. Ось довідка про те, що кожен знак може і не може зробити для вас після того, як ви погасите світло.

Овен: яскравий, як блискавка.

Овен – вогненна суміш енергії та міцності, і цей знак має силу дивувати. Кардинальні знаки, такі як Овен, живуть, щоб лідирувати в ліжку. Вони прагнуть бути першими, коли справа доходить до всього, навіть, як ви здогадалися, кульмінації. Зайве говорити, що спати з кимось, хто відноситься до сеkсу як до змагання, може бути втомливо.

Телець: особливо чуттєвий.

Отже, співайте солодко, надіньте м’які тканини, напарфумтеся, облийте свої кращі місця медом, тому що з Тельцем жодна з цих деталей не пропаде. Але, як правило, дотримуючись традиційного ставлення до сеkсу, Телець може бути трохи нудним для тих, хто цінує непередбачуваність.

Близнюки: енергійні й цікаві.

Активний в розумі і тілі, їх сексуальний стиль постійно розвивається. Для Близнюків немає табу, і це робить їх одними з найбільш сексуально відкритих знаків Зодіаку. Але, як і їх увага, їх лібідо може бути недовгим. Так само швидко, як Близнюки можуть завести вас, цей знак може миттєво змінитися і прийняти рішення провести ніч, дивлячись телевізор. Сеkс-пригоди Близнюків можуть бути непослідовними, тому завжди майте план B, щоб повернути їх в настрій.

Рак: зв’язок на вищому рівні.

Не дивуйтеся, якщо займатися коханням з Раком – це мить духовного зв’язку. Ні з ким із інших знаків Зодіаку ви не відчуватимете такої близькості та безпеки. Зворотній бік? Подібно до маятника, примхливий Рак може трансформуватися від турботи до нечутливості. В результаті заняття коханням може стати грубим і відокремленим. Звичайно, це здається забавою на хвилину, але коли Рак починає захищатися, займатися сеkсом може бути не приємно.

Лев: слідує ультра-романтичному протоколу.

Пристрасний і сміливий, незалежно від того, як довго ваш зв’язок триває, він змусить вас відчути, що ви в романі. Чекайте трохи обмежень на екстравагантність, атмосферу і драму. Просто майте на увазі, що у Лева є репутація любити себе більше, ніж інших. Це може зробити їх ледачими в ліжку. Вони можуть насолоджуватися вашим поклонінням, забуваючи показувати вам те ж саме.

Діва: прагне догодити.

Вони адаптують свої навички до ваших потреб, прагнучи до ефективного випуску. У той же час вони схильні бути кмітливими, їх геній іноді тікає від них в ліжку. Діва не є найкращим ініціаторам сеkсу, тому діяти завжди повинні ви!

Терези: партнерство і елегантність.

З їх допомогою сеkс – це створення прекрасного досвіду. Коли ви в ліжку з Терезами, ви дійсно займаєтеся коханням. З іншого боку, як люди-угодники, Терези можуть зажадати психологічного настрою, коли справа доходить до обговорення їх сеkсуальних потреб. Їх непрямий характер може означати, що вони нехтують своїми потребами для своїх партнерів, а потім стають пасивними і агресивними.

Скорпіон: правитель, сеkс – це як друга мова для нього.

Коли ви відмовляєтеся від своїх кордонів, ви отримуєте найкраще від них, а саме безумовну сексуальну відданість. Проте, розумові ігри Скорпіона можуть бути фатальними. Скорпіони розумні, завдаючи удари нижче пояса, роблячи себе жертвою. Пам’ятайте сексуальні секрети, які ви поділяєте в ліжку, тому що, якщо їх почуття контролю слабшає, у них може виникнути спокуса розмазати вашу репутацію.

Стрілець: один у полі воїн.

Сеkс з дослідним, оптимістичним Стрільцем може бути як поїздка в парк атракціонів. Вони кинуть вас, перевантажуючи ваші почуття, пронизуючи вас, навіть якщо досвід короткий. Вони є одинаками в глибині душі, тому можуть займатися коханням з почуттям байдужості.

Козеріг: довго “розкачується”.

вони використовують недооціненість в своїх інтересах, перетворюючи її в свою секретну зброю. Хоча ви повинні пам’ятати, для Козерогів потрібен час, щоб синхронізуватися зі своїм сексуальним духом. Це означає, що вам може знадобитися проявити терпіння. Вони не завжди бувають швидкими, щоб задовольнити потреби коханця.

Водолій: новатори.

Тому вони зазвичай грають в експерименти і вивчають свою сексуальність. Вони підходять до сеkсу з самими відкритими умами, що робить їх прекрасним неупередженим партнером. Однак Водолій в першу чергу підходить до сеkсу з психологічної точки зору, а не з фізичної, емоційної або духовної. Отже, займатися коханням – це радше експеримент, ніж досвід.

Риби: утрачутливий партнер.

Вони інтуїтивно розуміють мову тіла, коли налаштовуються на партнера. Риби, як правило, на крок попереду. Займатися коханням з ультрачутлива Рибами може бути істинним сполучним досвідом в тілі і розумі. Проте, Риби іноді діють в чорно-білому, спираючись і на самовідданість, і на егоїзм. Остерігайтеся їх віртуозної здатності грати – ви можете опинитися в емоційній пастці.

За матеріалами