Астрологічна Камасутра: найкращі пози для кожного знака Зодіаку
Цікаво знати

Астрологічна Камасутра: найкращі пози для кожного знака Зодіаку

Дізнайтеся, як отримати максимальне задоволення від інтимної близькості!

Сеkс – це не тільки фізична, а й емоційна близькість, індикатор злагодженості стосунків. По тому, як людина займається коханням, про її характер можна розповісти дуже багато.

Яка поза Камасутри підходить кожній людині, виходячи з її знаку Зодіаку, ми розповімо у сьогоднішньому гороскопі.

Овен

Жінка зверху. Дівчата-Овни люблять все тримати під контролем і свєю пильною увагою, навіть в сеkсі. Вони звикли займати домінуючу позицію, тому ця поза буде ідеальним варіантом для владних Овнів.

Телець

Місіонерська. Тельцям в усьому важливий комфорт, тому і для інтимної близькості вони вважають за краще мати одного постійного, перевіреного партнера, ніж ходити від одного до іншого. Місіонерська поза хороша тим, що дозволяє розслабитися і зосередиться на отриманні задоволення, а не на виконанні різних фізичних вправ.

Рак

Наездница. У сеkсі, як і в повсякденному житті, для Рака дуже важливо демонструвати свої емоції і бачити, як партнер на них реагує. У позі наїзниці Раки можуть дати волю почуттям, бути ніжними і пристрасними, цілувати і обіймати партнера або ж просто пильно дивитися йому в очі. Єднання не тільки фізичне, а й душевне, яке виникає під час сеkсу, надихає Раков.

Лев

Доггі-стайл у дзеркала. Леви – хороші коханці й вміло користуються своєю привабливістю і харизмою як в ліжку, так і в житті за його межами. Доггі-стайл у дзеркала ідеальна позиція для тих, кому подобається не тільки сам процес, а й самозамилування: відчувати ритм, дивитися, як еротично здіймаються груди… Головне – не захопитися спогляданням себе настільки, щоб забути, з чого, власне, все почалося.

Діва

На боці, обличчям один до одного. Діви не перестають думати і витати в хмарах ні на секунду, навіть під час сеkсу. Поза на боці, обличчям один до одного, дозволить Діві зосередитися на процесі і не відволікатися на сторонні подразники, адже очі й тіло партнера в такій позиції максимально близькі.

Терези

“Павук”. До сеkcу Терези підходять, як до спільної роботи, в якій кожен з партнерів виконує рівну частину роботи. Їм не подобається бути пасивними, вони люблять приносити задоволення, не забуваючи про своє власне. Позиція “павук” в даному випадку підходить ідеально: партнери сідають на ліжко лицем до лиця і обіймають один одного ногами. Це дозволить вам комфортно рухатися в загальному ритмі і сприяє максимально глибокому проникненню.

Скорпіон

Наручники і елемент несподіванки. Скорпіони люблять рольові ігри, їх фантазія невичерпна. Спробуйте позицію, в якій не буде візуального контакту між партнерами, наприклад “жінка на животі” і додайте до цього елемент несподіванки – наручники, пов’язку на очі та інші еротичні аксесуари. Тоді заняття коханням перетвориться в захоплюючу подорож по світу чуттєвих насолод, що так цінують Скорпіони.

Стрілець

Секретарка. Як і Скорпіони Стрільці обожнюють всякі фантазії та рольові ігри, а також – цінують спонтанність. Забавною грою для них буде гра в секретарку: опинившись біля столу або будь-якої іншої горизонтальної поверхні, партнерка нахиляється до неї обличчям або лягає животом, тоді коли партнер проникає в неї ззаду. Уявіть, що у вас палкий службовий роман і вас наздогнала пристрасть в самий невідповідний момент, коли на те, щоб насолодитися один одним, у вас є лічені хвилини.

Козеріг

Доггі-стайл. Вічно напружені Козероги в сеkсі воліють віддавати «кермо влади» партнеру і просто плисти за течією. Тому ідеальним варіантом для них будуть позиції, в яких потрібно просто розслабитися і отримувати задоволення.

Водолій

На стільці. Одна з модифікацій «наїзниці», в якій партнери дивляться один одному в очі і обидва рухаються в одному ритмі. Але сеkс в ліжку для Водоліїв занадто банальний, навіть тут їм потрібна феєрія емоцій і почуттів, тому на допомогу приходить стілець. Вибирайте меблі міцніше, щоб уникнути конфузів.

Риби

“Жаба”. Для Риб в першу чергу важливо порадувати партнера і доставити йому максимальне задоволення. Тому їм дуже важливо тримати контроль над ситуацією і займати домінуючу позицію. Для цього ідеально підходить поза “жаби”, в якій чоловік лягає на спину, жінка сідає зверху і витягує ноги вперед, впираючись руками в груди партнера або ліжко для збереження балансу і свободи рухів.

За матеріалами