Вчинки, якими чоловік натякає жінці на те, що вона йому більше не потрібна
Психологія

Вчинки, якими чоловік натякає жінці на те, що вона йому більше не потрібна

Насправді існує дуже багато причин, за якими чоловік робить все для того, щоб жінка пішла сама. Доводячи жінку до такого стану, чоловіки тим самим скидають з себе відповідальність. Через те, що він боїться зробити рішучий крок, він просто зживає жінку і робить її життя нестерпним.

Ось кілька вчинків, які чоловіки застосовують для ускладнення жіночого життя:

1. ПРОСИТЬ ВІД НЕЇ НЕЗДІЙСНЕННИХ РЕЧЕЙ

Піди туди, не знаю куди, принеси те, не знаю що. У житті звичайно по-іншому. Чоловік починає дорікати їй і говорити, що тобі треба схуднути, вивчити п’ять іноземний мов, бути ідеальною коханкою в ліжку, відмінною домогосподаркою, та й курси масажу не завадило б пройти, ось після всього цього у нас все буде добре.

Жінка в гонитві за цими пунктами просто вибивається з сил і сама вирішує піти від чоловіка, бо нібито не гідна його.

2. ВІДКРИТО БРЕШЕ ЇЙ

Чоловік веде себе як злочинець, який хоче щоб його зловили. Він не приховує докази, не придумує хитромудрі відмазки, повертається на місце злочину. У таких випадках жінка, щоб не руйнувати стосунки, робить вигляд, що нічого не помічає.

У таких випадках чоловікові вже все одно, що вона про щось дізнається. Він просто хоче швидше підштовхнути дівчину до серйозної розмови і швидше розірвати відносини.

3. ПОЧИНАЄ ПРИНИЖУВАТИ ЇЇ

Найчастіше чоловік це робить несвідомо. Просто його настільки гнітить і жінка, і ситуація, що він починає її виживати. Чоловік частіше зривається, чіпляється до дрібниць, ображає, принижує, шукає приводу для сварок і багато іншого.

Найчастіше, коли чоловік робить такі вчинки, він думає, що тим самим дає жінці привід піти самій і гордо грюкнути дверима. А він нібито буде страждати, але це не так.

4. ЗВИНУВАЧУЄ У ЗРАДІ

Майже всі агресивні чоловіки використовують цю тактику. Адже найкращий захист – це напад. Чоловік дуже часто починає звинувачувати жінку в тому, що він робить сам.

І якщо жінка дійсно виявиться винною, то це допоможе чоловікові вийти сухому з води. Він почне говорити, що ти сама винна, ти теж так вчинила і взагалі я чоловік мені можна, а ви, жінки, повинні зберігати вірність, тому йди звідси, зраднице.

5. РОБИТИ ЇЇ ВИННОЮ У ВСЬОМУ

Якщо чоловік сильно захотів піти від жінки, він буде шукати всі можливі приводи, щоб вона залишилася винною. Це буде виглядати так, як ніби він намагався зберегти стосунки, а вона ось така владна, ревнива і прискіплива, не захотіла.

Найчастіше чоловік вибирає цю тактику неусвідомлено, тому що кожен з нас хоче зберігати душевну чистоту і всім нам неприємно усвідомлювати, що ми робимо якісь погані речі, які заподіюють біль іншим. Ось чоловік і починає перекладати вину на жінку, тим самим створюючи ілюзію про те, що він добрий і хороший.

6. ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД БЛИЗЬКОСТІ

Будь-яка людина, яку обтяжують стосунки, може спокійно відмовитися від сеkсу. Деякі просто можуть таким способом карати свого партнера.

Насправді, це не складно, тим більше, коли на стороні у тебе є та, з якою цього хоч відбавляй.

7. ВИКОРИСТОВУЄ ГРОШОВИЙ ТИСК

Багато чоловіків позбавляють жінку грошей. Тим самим показують ось який я бідна, нещасна і невлаштована людина, чи потрібен я такий тобі.

І що найцікавіше, це є серйозним приводом, щоб жінка пішла, особливо, якщо у стосунках і так не все гладко.

Це пояснюється тим, що дівчата шукають стабільність, а невлаштованість кавалера є приводом для занепокоєння.