Їх дуже складно любити – найчесніший рейтинг знаків Зодіаку!
Цікаво знати

Їх дуже складно любити – найчесніший рейтинг знаків Зодіаку!

1. Діва

Діва – найбільш самодостатній з усіх знаків Зодіаку. Вона підходить до більшості стосункіів з аналітичної, майже управлінської позиції. Діва автоматично тримає більшість людей на відстані витягнутої руки, поки не переконається, що їм можна довіряти. Вона – не найлегша особистість в любові. Для того, щоб Діва полюбила когось, вона повинна послабити свій захист і відкритися, що їй не властиво. Як тільки вона це зробить, вона покаже свою дивовижну сторону.

2. Скорпіон

Скорпіон – королева/король, який не знає, чого хоче. Він то холодний, то пекуче гарячий, тому його важко передбачити. Скорпіон може неймовірно виснажувати, саме тому часто стосунки з ним не бувають довгими. Поки Скорпіон не дозріє емоційно, він не буде готовий до реальних відносин.

3. Стрілець

Стрілець – енергійний, імпульсивний і волелюбний знак Зодіаку. У певному сенсі це робить його цікавим партнером, з яким ніколи не буде нудно. Але, з іншого боку, він практично ніколи не зупиняється на комусь або чомусь одному. Він в постійному русі, в пошуках нових пригод і адреналіну. Йому складно залишатися на одному місці. І це не дуже сприяє відносинам. Стрілець відчує, що знайшов свою другу половинку лише, коли вона зуміє встигати за ним.

4. Водолій

Водолій – скритна особистість. Він не схильний відкриватися і впускати людей в свій світ. Ускладнює любов до Водолія і той факт, що він завжди тримає дистанцію між собою і більшістю людей. Водолію потрібна людина, якій він дійсно може довіряти і відчувати себе комфортно, будучи вразливим, щоб закохатися і полюбити.

5. Козеріг

Козеріг – практичний трудоголік. І, хоча з них виходять надійні і відповідальні співробітники, це також означає, що вони підходять до всіх стосунків як до бізнес-проєкту. Жоден партнер не хоче відчувати, що його розглядають під мікроскопом, зважуючи всі його плюси і мінуси. Козерогові потрібно навчитися довіряти своєму серцю так само, як і голові, щоб знайти справжню, надійну любов.

6. Близнюки

Близнюки нерішучі і надмірно емоційні. Хоча, певною мірою, це може зробити спілкування з ними утомливим, але це також означає, що вони люблять всім своїм серцем і вірять в те, що відчувають. Коли Близнюки люблять, вони у все вникають. Вони віддають всіх себе своїм партнерам. Подібна любов і прихильність може лякати, але цей рівень вразливості доступний не кожному.

7. Лев

Немає знаку, настільки динамічного і захоплюючого, як Лев. Лев неймовірно незалежний і впевнений в собі. Тому важливо, щоб партнер Лева зрозумів, що він вас не потребує. Він так вабить до себе, що їм неможливо не захопитися. Лев – яскрава й іскрометна зірка вечора, не дивно, чому всі люблять його.

8. Овен

Активний, хвилюючий і пристрасний, Овен зробить свого партнера центром свого світу. Він приділить пріоритетну увагу своєму обранцеві і зробить все можливе, щоб бути для нього всім. Він буде підтримувати його і надавати міцне плече, коли партнер буде мати потребу в ньому. Хто може відмовитися від такого ставлення?

9. Телець

Немає знаку, більш вірного і стійкого, ніж Телець. Коли Телець любить кого-небудь, це надовго. Він самовідданий і відданий тому, кого любить. Телець нічого не приховує, залишаючись гранично чесним зі своєю другою половинкою. Відданість і вірність такого роду зустрічаються вкрай рідко, тому, коли ви знайдете подібну людину, не відпускайте її.

10. Терези

Все, чого хочуть Терези, – щоб всі були задоволеними і щасливими. Це стосується всіх людей на Землі, особливо тих, кого вони люблять. Терези будуть робити все можливе, щоб переконатися, що їх партнер щасливий. Їх легко любити, тому що вони дарують вам світле і непідкупне почуття, яке хочеться віддати сторицею.

11. Риби

У Риб, можливо, найбільш любляче серце серед всіх знаків Зодіаку. Вони глибоко відчувають кожну емоцію, і їм не важко висловити те, чого вони хочуть від себе і чого хочуть від людей, яких люблять. Риби кладуть карти на стіл. Вони не нічого не приховують. Вони проходять через вогонь, воду і мідні труби, повертаючись до того, кого люблять, і подібна любов – те, що відчуваєш один раз в житті.

12. Рак

Раки – надтурботливі і чутливі натури, які люблять беззастережно. Вони вміють прощати і бути терплячими. Вони – ті, на кого ви можете завжди розраховувати в будь-який час дня чи ночі. Рак чудово ілюструє, як повинна виглядати любов. І, в свою чергу, як ми всі повинні любити один одного.

За матеріалами