Кого із знаків Зодіаку найважче любити? Це не Скорпіони!
Психологія

Кого із знаків Зодіаку найважче любити? Це не Скорпіони!

Любити Дів – завдання не з легких. Втім, як і Скорпіонів…

1. Діва

Представники цього знака, мабуть, є найбільш самодостатніми і незалежними. На відносини, в тому числі і романтичні, вони дивляться виключно з точки зору здорового глузду, логіки і тверезого аналізу. І зовсім не тому, що не вірять в любов, аж ніяк. Такі вони за своєю природою, і роблять це підсвідомо. До речі, з цієї ж причини вони не відразу підпускають до себе людей, а спочатку тримають на деякій відстані, щоб переконатися, що тим можна довіряти.

Як бачите, любити Дів – завдання не з легких. Їм дуже складно зносити ретельно зведені стіни для захисту і розкриватися, але ж без цього щасливі відносини – просто неможливі. Але якщо Діва все ж зможе перемогти свої страхи і побоювання – стане прекрасним партнером. Але, як правило, для цього потрібен час. Так що запасайтесь терпінням і любов’ю.

2. Скорпіон

Ось це вже справжні королеви й королі: самі не знають, чого хочуть. Їх змінно кидає з крайності в крайність. То – гарячі і темпераментні, то – холодні і відсторонені. Природно, що партнерові дуже складно їх «читати», крім того така поведінка стомлює його емоційно.

Скорпіон в любові може вимотати, як ніхто. Тут йому дійсно немає рівних! Тому більшість романів закінчуються однаково – розривом і новими розчаруваннями. Чесно кажучи, поки представники цього знака не стануть досить емоційно зрілими, щоб визначитися, кого і що хочуть, будувати з ними відносини – все одно що замок на піску.

3. Стрілець

Народжені під цим знаком – найбільш непередбачувані. Мабуть, складно знайти більш навіжених, імпульсивних і неповторних партнерів. Вони не схожі ні на кого, а відносини з ними – ні на що, що ви переживали раніше. Це складно, але водночас – і неймовірно цікаво. Нудьгувати з ними вже точно не будете!
Стрільці постійно шукають і відкривають щось нове. Вони в принципі не можуть жити без пригод і адреналіну. Найбільше вони бояться одного: тихого, нудного життя, в якому ніщо не відбувається. Тому у відносинах з ними слід бути готовими до постійних американських гірок і сафарі. Їм потрібен той, хто буде бігти поруч і точно так же радіти, а не плентатися слідом або наздоганяти. Тільки тоді вони будуть щасливі, а відносини – здоровими і довговічними. Так що гарненько подумайте, чи готові ви до пригоди завдовжки в життя…

4. Водолій

Представники цього знака за своєю природою замкнуті і досить закриті. Їм вкрай складно відкриватися і впускати в своє серце інших людей. Тому їх партнерам слід приготуватися до того, що до них дуже довго будуть придивлятися і вивчати, дотримуючись певної дистанції.

Справа в тому, що Водолію потрібен той, кому він дійсно може довіряти. Їм важливо переконатися в тому, що знайшли саме ту людину, перед якою можна бути вразливими і не боятися, що цим скористаються і заподіють біль. Тільки в такому випадку Водолій вирішується мало не на подвиг – піти ва-банк і нарешті по-справжньому закохатися.

5. Козеріг

Практичність, працездатність і працьовитість – три «кити» народжених під знаком Козерога.

З одного боку, це чудово, тому що складно знайти більш надійних союзників або колег, але для відносин подібний набір – не подарунок. Іноді навіть виникає відчуття, що Козеріг підходить до відносин як до якихось бізнес-транзакцій. Погодьтеся, це досить неприємно: коли вас буквально сканують і зважують всі «за» і «проти». А саме так представники цього знака підходять до вибору партнера.

Козерогові слід навчитися довіряти своєму серцю так само, як і своїй голові. Тільки так він може знайти справжню і міцну любов.

6. Близнюки

Близнюки мають репутацію дуже емоційних людей. В якомусь сенсі це так і є, що створює певні труднощі для тих, хто їх любить. Справа в тому, що у відносинах їх іноді «занадто багато». Але, з іншого боку, це і плюс представників цього знака: вони люблять всім серцем і повністю віддаються своїм почуттям. Коли Близнюки закохуються, то, не вагаючись ні хвилини, йдуть ва-банк. Представники цього знака ніколи нічого не приховують і віддають себе партнеру без залишку.

Коли вас так люблять – це навіть трохи лякає. Але не варто боятися уразливості і темпераменту цього знака. Він просто не вміє любити по-іншому. Так, його любов, як ураган, і від неї не сховаєшся, але ж справжня і щира!

7. Лев

Ви не знайдете більш динамічного і привабливого знаку Зодіаку, ніж Лев. Вони дуже горді, незалежні й упевнені в собі. Тому тим, хто зважиться полюбити представників цього знака, слід бути готовими до того, що ці «кішки» завжди будуть гуляти самі по собі.

Керувати цим знаком, командувати або направляти – ще нікому не вдавалося. Однак Леви настільки прекрасні і чарівні, що ними неможливо не захопитися. Поруч з Левом все стає чарівним і виконаним особливої ​​краси, тому не дивно, що його люблять всі.

8. Овен

Для народжених під цим знаком, активних і жагучих, партнер – це центр Всесвіту. Він для них завжди пріоритет №1, і це навіть не обговорюється. Тому Овни роблять все заради того, щоб їх коханий або кохана були щасливі. Вони стають для них усім: і групою підтримки, і «співучасниками злочинів», і плечем, в яке можна просто уткнутися і поплакати.

Для представників цього знака важливо усвідомлювати, що їх потребують і цінують. Це все, чого вони хочуть взамін за таку величезну любов. Хто відмовиться від такої?

9. Телець

Більш вірного і відданого знака, ніж Телець, просто не існує в природі. Якщо він закохується, то це вже назавжди. У цей момент для Тельця перестають існувати інші люди – свій вибір він зробив і залишиться вірним йому завжди.

Тельці нікого з себе не зображують і не прикидаються, вони такі, які є. Якщо щось думають – скажуть, якщо образилися – зізнаються. Недомовки, натяки, гра в «кішки-мишки» – це не для них.

З представниками цього знака затишно і спокійно: ви завжди знаєте, де вони, що відчувають і що думають. Така відданість – рідкість у наш час, тому цінуйте і любіть Тельців – вони цього заслуговують.

10. Терези

Народжені під цим знаком хочуть, щоб всі були задоволені і щасливі. І мова не тільки про рідних і близьких, а про всіх людей на Землі. Що вже говорити про тих, кого вони люблять! Заради них Терези готові дістати сонце з неба!

Терези дуже делікатні, ввічливі і ніжні в стосунках. Вони готові на будь-які жертви, аби їх коханим було спокійно і світло поруч. Тому любити представників цього знака – легко і приємно. Не відповісти взаємністю на таке ставлення – просто неможливо!

11. Риби

У представників цього знака – найбільше, любляче і саме вразливе серце. Вони вміють глибоко і щиро любити, дуже відчувають і розуміють свого партнера. Мрія, а не партнери!

Риби завжди відкриті, нічого не приховують. З ними дуже легко і невимушено. Крім того, народжені під цим знаком дуже віддані і здатні на самопожертву заради коханої людини. Вони пройдуть крізь вогонь і воду – аби йому було добре. Така любов – справжній подарунок небес, і дається лише раз в житті. Тому любіть і насолоджуйтеся – у вас найкращий для цього союзник!

12. Рак

Це найтурботливіші, найтерплячіші і найбільш люблячі партнери. Вони люблять беззастережно і все життя. Так люблять лише батьки своїх дітей – просто за сам факт, що вони є.

На представників цього знака завжди можна покластися, щоб не відбувалося, і в яку б історію ви не влипли. Вони все зрозуміють і все пробачать. Але це зовсім не означає, що їх можна скільки завгодно дурити: розчарувавшись остаточно, вони можуть піти назавжди.

Про таких партнерів можна сказати одне: «Так має виглядати любов». Цінуйте і любіть їх – вам невимовно пощастило!

За матеріалами