Гороскоп нестерпних жіночих якостей. Дізнайся, чим ти відлякуєш чоловіків!
Гумор та позитив

Гороскоп нестерпних жіночих якостей. Дізнайся, чим ти відлякуєш чоловіків!

Жінка – велика загадка для чоловіка. Вона примудряється поєднувати в собі непоєднуване. Ми знайшли головні нестерпні якості жінок Зодіаку. Чоловіки, кріпіться

Козеріг

Козеріг – воліє на вечерю страву з чоловічих мізків. Рідкісний птах долетить до середини її монологу, про чоловіків і говорити немає чого.

Водолій

Панночка-Водолій зовсім невловима, тим і відлякує: всякий мисливець за жіночими серцями розуміє, що в цьому занедбаному випадку можна роками вистежувати скарб, лежати в засідці й розставляти капкани – і все одно промахнешся: вона вже побігла на драмгурток, гурток по фото, а далі – хто його знає куди.

Риби

Риби відлякують чоловіків фактично замогильною холодністю. До Рибки можна довго залицятися, завалювати її подарунками, влаштовувати їй романтичні побачення, брати на ручки, тикати паличкою – ніякої реакції.

Овен

Жінка-таран. Чемний джентльмен тільки зібрався було натякнути на приємне продовження знайомства, як – хоп! – він уже загоряє в одних шкарпетках, а Овен пропонує повторити. Так-то ніхто не скаржиться, скажімо вам чесно, але ось заїками деякі залишалися, кажуть.

Телець

Панночка-Телець – втілення найжахливіших чоловічих кошмарів. Вона – меркантильна жінка. Жах якийсь…

Близнюки

Близнюки – пташка вільна: куди хоче, туди летить. Проблема в тому, що вона сама ніколи не знає, куди її в наступну хвилину понесе.

Рак

Раки нікого і ніколи відразу не відлякують – вони з усіма однаково милі й ласкаві. Вражаюча підступність! Адже коли нещасний зрозуміє, що друге ім’я Рака – Мучителька, а булочок йому не бачити, поки уроки не зробить, буде пізно: клешня вже схопить його за… самі знаєте що.

Лев

До Левиці теоретично взагалі ніхто не повинен наближатися, тому що вічно зарозумілий вираз обличчя і манера “підколювати” з приводу і без повинні відлякувати навіть найвідчайдушніших сміливців ще на дальніх підступах. Але ні. До Левиць чомусь всіх тягне.

Діва

Всі інші знаки відлякують чоловіків випадково, а Діва – усвідомлено і з задоволенням. Діва критикує так, що хочеться негайно повіситися від усвідомлення нікчемності свого жалюгідного існування. Діва б’є в найболючіші точки і ніколи не промахується.

Терези

Вона мрійлива і чарівно безпорадна. Панночка, геть відірвана від реальності. Що до біса мило і, по ідеї, повинно притягувати чоловіків, як магніт. Але на ділі чоловіків дратує її невизначеність і нерішучість.

Скорпіон

Скорпіони відлякують чоловіків самим фактом свого існування в нашому всесвіті. Так бути не повинно! Всі жінки як жінки, а ця – незбагненна таємнича сутність, від якої чорт його знає, чого очікувати. Краще обійти.

Стрілець

Ми дуже хотіли написати про Стрільців півтора абзацу красивого тексту, але все одно виходить два рядки: сама придумала – сама образилася.

За матеріалами