Гороскоп жіночих тарганів: чим ваш знак Зодіаку доводить чоловіків до сказу
Гумор та позитив

Гороскоп жіночих тарганів: чим ваш знак Зодіаку доводить чоловіків до сказу

Звичайно ж, всі ми не ідеальні. Навіть у найчарівнішої і привабливої жінки є свої недоліки і маленькі тарганів, які просто виводять оточуючих з себе.

А виною всьому знак Зодіаку, під яким народилася жінка. Сьогодні ж я пропоную дізнатися, від яких особливостей вашого характеру чоловіка буквально впадають в прострацію.

Козеріг

Дами-Козероги при кожному зручному випадку «зносять» мозок своєму чоловікові – це їхнє улюблене заняття. А вислуховувати її розлогі монологи до кінця здатний тільки святий.

Водолій

Невловима дівчина-Водолій здатна довести до чортиків навіть найбільш терплячих і наполегливих. Кому ж сподобається роками «вистежувати» вертку здобич без надії на успіх?

Риби

Їх холодна незворушність здатна довести шанувальника до сказу. Співай і танцюй, завалюй її букетами і подарунками, потикай гілочкою – нуль реакції.

Овен

Жінка-торпеда. Чоловік тільки будує в розумі тонкі натяки на продовження знайомства, як раптом виявляється в спальні зі спущеними штанами. Мало хто скаржився, але у дуже нервових траплялися і нервові зриви.

Телець

Ця панянка втілює в собі найстрашніші чоловічі кошмари. Вона і є та сама Меркантильна Жінка.

Близнюки

Ця вільна пташка не для вразливих чоловіків. Адже ніхто, включаючи її саму, не знає, куди вітрами настрою занесе її в наступний раз.

Рак

Оманлива м’якість цих панянок дорого обходиться довірливим мачо. Коли вони розуміють, повне значення слова «матріархат», стає занадто пізно.

Лев

Герой вже той, хто наважився наблизитися до Левиці. Адже зарозумілість і уїдливість, написані на її обличчі, відсікають навіть спробу познайомитися.

Діва

Чоловіки, якщо ви скучили за критикою і хочете відчути себе нікчемною невдахою – шукайте Діву!

Терези

На початку стосунків її легкість і мрійливість здаються милими. А ближче до середини все частіше відчувається порив спустити це нерішуче створіння назад на землю.

Скорпіон

Часто зв’язки з цієї розкішною, але мстивою красунею вилазять чоловікам боком і дорогого коштують. Багато чоловіків це відчувають і вважають за краще не ризикувати.

Стрілець

Бурхлива фантазія жінок-Стрільців заводить стосунки в непролазні нетрі. Сама вигадала – сама образилася. Як вам таке самообслуговування? 🙂

За матеріалами