Жартівливий гороскоп: що просить у Діда Мороза кожен знак Зодіаку
Гумор та позитив

Жартівливий гороскоп: що просить у Діда Мороза кожен знак Зодіаку

Сьогодні ми приготували для наших читачів жартівливий гороскоп. Дізнайся, яким би був твій лист Діду Морозу за знаком Зодіаку.

Овен

«Дорогий Дідусь Мороз, хочу собі класну машину і красиву дівчину/хлопця. Вибач, будь ласка, що моя поведінка в цьому році було не найкращою. Та й в минулому теж… Але в новому обіцяю виправитися. Чесно-чесно!»

Телець

«Я хочу собі відро мандарин, тисячу і один день відпустки. Ну хоча б мандарин, будь ласка… Або тиждень відпустки. На твій мудрий погляд, Дідусь Мороз».

Близнюки

«Я б дуже хотів зустріти в новому році щиру і справжню любов. Так вже хочеться сидіти в обнімку зі своєю половинкою і говорити з нею про все на світі. Дідусь Мороз, подаруй мені, будь ласка, щасливі стосунки».

Рак

«А можна попросити, щоб мені під ялинку поклали кілька годин якісного сну? І щоб суглоби не боліли, будь ласка. А так все є, дякую».

Лев

«Привіт, Дід Мороз. Я замовляю в подарунок на цей рік багатства і міцного здоров’я. Щоб і мені щастило, і всім моїм рідним».

Діва

«Дорогий Дідусь Мороз, я мрію про красиві прикраси, порядок в будинку і слухняних дітей. Може, багато чого прошу, але ти, будь ласка, постарайся хоч дітей моїх перевиховати».

Терези

«А мені хочеться, якщо чесно, стабільності. Вже сил немає ні морально, ні фізично терпіти цю кризу. Люди хворіють, бізнеси розвалюються, аж жити нудно. Будь ласка, дай надію в новому році».

Скорпіон

«Прошу тільки про щастя для своєї другої половинки. Дідусь Мороз, нехай ця дорога мені людина буде радісною і не хворіє. Спасибі!»

Стрілець

«По правді кажучи, Дід Мороз, навіть писати тобі не хочеться. Дружина змусила. Минулого разу, здається, ти від мене листа навіть не читав. Якщо що, я просив мудрості своїй дружині і слухняності. Так ось, бажання не збулося».

Козеріг

«Дідусь Мороз, подаруй моїй родині міцного здоров’я! Щоб скоріше скінчився карантин, і життя налагодилося. Дуже вже набридло вдома сидіти, сваримося часто».

Водолій

«Я всього сам доб’юся, просити нічого не буду. Ти, Дідусь Мороз, тільки посприяй виконаннюмоїх бажань. Ну, або не заважай. Жарт!»

Риби

«Хочеться просто людського новорічного настрою. Смачно поїсти на свята і гарненько відпочити. Наперед дякую!»

Ну що, признавайся, впізнали себе і своїх близьких?

Що б наші читачі не попросили на Новий рік, бажаємо, щоб все здійснилося! Гарного всім настрою і незабутнього святкування!