Найчесніший любовний гороскоп! Про які стосунки мріє кожен знак Зодіаку
Цікаво знати

Найчесніший любовний гороскоп! Про які стосунки мріє кожен знак Зодіаку

Про що в таємниці мріє Овен, і чого так трепетно ​​бажає Рак у стосунках з партнером? Сьогодні ми поговоримо про бажання і мрії різних знаків. Про які відносинах мріє кожен знак Зодіаку? Що такого має бути в його партнерові, щоб він був щасливий? Хочете залишити незгладимий слід в серці, тоді ви просто зобов’язані це знати!

ОВЕН

чоловік:

Мріє побачити в обраниці гарячий темперамент і рішучість. У той же час вона повинна бути відкритою і щирою, з добре розвиненим почуттям гумору і почуттям обов’язку. Вимагає стовідсоткової вірності.

Особливу увагу він пред’являє до зовнішніх даних обраниці: темне волосся, глибокий погляд, повні, чуттєві губи, середній ріст, жіночні форми.

жінка:

Бажає, щоб поруч був справжній лицар, який повинен підкреслювати винятковість коханої, в будь-якій ситуації підставляти своє плече.
Зовні він такий: колір волосся не має значення, а от зріст вище середнього і атлетична статура обов’язкові.

ТЕЛЕЦЬ

чоловік:

Мріє про жінку, здатну легко створити приємну емоційну обстановку і яка відрізняється хорошими кулінарними здібностями, повністю поділяє його смаки. Вона володіє спокійним, врівноваженим характером, надійністю і певним ступенем консервативності, інтелектуальна і відповідальна.

жінка:

Все життя шукає «вічно юного» чоловіка, який і в п’ятдесят буде вести себе як хлопчисько-бунтар. Кожен спільно прожитий день він перетворить для неї в свято. Навіть вдома вони не нудьгують: готувати екзотичну страву і мити посуд – все роблять разом. Словом, це – винахідливий, заповзятливий хлопець, який мріє зробити свою жінку щасливою.

БЛИЗНЮКИ

чоловік:

Його ідеальна жінка – щедра, дружелюбна, безстороння, ерудована. Вміє бачити у всьому прекрасне. Ніколи не стане нав’язувати своєї думки. Не допускає «з’ясування стосунків» з криками і биттям посуду. Захоплюється музикою, малюванням, танцями. Має гарне виховання і розум. Струнка і тендітна брюнетка зі привабливою ходою.

жінка:

Воліє бачити поруч із собою чоловіка з сильним характером, який вміє тримати всі свої емоції під контролем. У ньому вона бачить надійного вірного супутника, поруч з яким спокійно можна займатися домашнім господарством, вихованням дітей або просто мистецтвом: малювати картини, ліпити статуї, розводити квіти. Просто насолоджуватися життям!

РАК

чоловік:

Мріє про жінку, здатну бути повною альтруїсткою, яка буде задовольнятися малим, а віддавати себе цілком. Зазвичай це блондинка середнього зросту зі світлими очима і «русалчиним» волоссям.

Вона все життя буде забезпечувати коханого смачними обідами, чистими сорочками і хустками, по тисячу разів на день повторювати про його винятковість і незамінність.

жінка:

Звикла тримати ситуацію під контролем і мріє бачити поруч із собою поступливого кавалера інтелігентної зовнішності, з високим показником інтелекту і підвищеним ступенем порядності.

Про швидкоплинні захоплення і дрібнісварках тут не може бути й мови – вона не дозволить собі опуститися до такого рівня. Високо цінує гідності свого партнера і платить йому винятковою вірністю і довірою.

ЛЕВ

чоловік:

Ідеал для нього – весела шукачка пригод, що обожнює подорожі, дітей та загальні знаки уваги. Причому ревнощам тут немає місця – навпаки, він пишається своєю супутницею, яка випромінює заразливу усмішку, і абсолютно впевнений в її відданості. Вона ніколи не дасть йому нудьгувати, з будь-якої ситуації легко знайде вихід і підкаже вірне рішення.

жінка:

Вважає своїм ідеалом чоловіка, здатного гідно оцінити її природні таланти. Він повинен бути активним, винахідливим і оптимістичним, забезпечити своїй «левиці» домашній затишок, а дітей оточити особливою турботою і увагою.

Одна з головних позицій для неї – відчувати повну єдність з партнером.

ДІВА

чоловік:

Його мрія має м’який, поступливий характер, всебічно розвинена особистість. Стежить за чистотою будинку і відносин, акуратна і педантична. Вона десять разів подумає, а один раз відповість. Її руки, маленькі, з ніжною шкірою, здатні звести його з розуму.

Ця жінка досконало володіє мовою жестів. За поглядом, поворотом голови здатна визначити, що на душі у коханого. Слова в даному випадку зайві.

жінка:

Над усе цінує ніжність, чуттєвість і доброту. Тому її чоловічий ідеал відрізняється лицарськими якостями. Він – уважний, турботливий, невпинно говорить їй ніжні слова, робить зворушливі подарунки у вигляді букетика польових квітів або милого щеняти. У будь-якій ситуації прагне підкреслити її жіночність і витонченість натури.

ТЕРЕЗИ

чоловік:

Шукає жінку, здатну задовольнити всі його духовні і фізичні потреби. Відмінний сім’янин, але для нього надзвичайно важливим виступає той факт, щоб всі члени сім’ї визнавали його авторитет, вважали сказане слово законом. Натомість він надасть ніжну турботу, а в критичній ситуації стане надійною опорою.

жінка:

Її приваблюють чоловіки з красивою зовнішністю і пронизливим поглядом. Чоловік ідеал в даному випадку повинен відмінно володіти своїми емоціями, високим інтелектом і тонким смаком.

Вона назавжди віддасть своє серце тому, хто буде постійно підтримувати її впевненість у винятковості та особливості і словами, і діями.

СКОРПІОН

чоловік:

Його жінка – впевнена в собі, мужня й енергійна. Вона здатна постояти за свої права і дати відсіч кожному, хто зазіхне на її особисті інтереси або торкнеться честі партнера.

«Бойова особа» призводить його в захват, і хоча він і сам не з боязкого десятка, їй він готовий поступатися в усьому. Володіє прекрасною інтуїцією в інтимному плані і тонко відчуває, що потрібно партнеру.

жінка:

Чітко усвідомлює свої цілі в житті і готова їх дотримуватися до кінця, але тільки якщо поруч саме той чоловік, про якого вона мріяла. Цей «пристрасний мачо» повинен займати досить високе положення в суспільстві, в будь-якій ситуації мати свою оригінальну думку, бути рухливим і товариським. В іншому випадку світ для неї настільки безрадісний, що усмішка на обличчі буде здаватися дивом.

Рано чи пізно «такий» чоловік зустрічається на її шляху, і тоді вона повністю викладається і в родині, і на роботі.

СТРІЛЕЦЬ

чоловік:

Віддає перевагу великодушним і добрим жінкам. Дуже цінує її справедливість, щирість і стриманість і визначає для неї основні пріоритети: діти, кухня, церква.

Вона повинна бути майстерною коханкою, турботливою матір’ю і економною господинею, хоча сам найбільше на світі любить розважатися. Її фізичні параметри повинні бути максимально наближені до стандарту 90x60x90.

жінка:

Для неї має вагоме значення як його зовнішність, так і внутрішній зміст. Шукає потрібне поєднання чоловічої зовнішності і душі досить довго. Брюнет середнього зросту або такий же блондин її цілком влаштує. Головне – щоб вона постійно відчувала його беззастережну відданість.

КОЗЕРІГ

чоловік:

Стане близький з жінкою, здатною зрозуміти його чуттєву натуру. Зазвичай обраниця – респектабельна, стабільна, спокійна і обережна, шанує сімейні традиції і на все має свої власні судження.

До шлюбу такий чоловік готується довго, розробляє всі деталі. І дружина може бути впевнена в його надійності.

жінка:

Своїх численних шанувальників вона тримає на відстані. Партнер повинен поважати її прагнення бути незалежною. Віддає перевагу серйозним чоловікам, здатним забезпечити сім’ї матеріальний і духовний комфорт.

Іноді ця жінка буває соромлива і романтична, але старанно це приховує. Найбільше вона мріє уникнути незручної ситуації.

ВОДОЛІЙ

чоловік:

Йому потрібна дружина-натхненниця, яка періодично буде витягувати його з нападів ліні, захищати від повсякденної рутини. Словом, кожен день перетворювати в свято.

У важкі хвилини він відчуває себе невпевнено, але варто йому тільки відчути підтримку своєї супутниці, і він вже повний спокою і ентузіазму.

жінка:

Чарівна й змушує своїх шанувальників разом з собою переживати цілу гамму почуттів. Часті зміни настрою, мінливість поглядів – все це одних приводить у захват і змушує ще швидше «гнатися за своєю мрією», а інших змушує відступати. Вона шукає собі вірного супутника, любить елегантних, красивих чоловіків.

РИБИ

чоловік:

Володіє дуже тонкою інтуїцією, гуманністю і зовнішнім спокоєм. Цінує жінок, які завжди вміють стримувати свої емоції, щедрих, справедливих і щирих. Вибирає партнера довго, але їх вибір майже завжди справджується. Цінує жіночність, любов до мистецтва і природи.

жінка:

Мріє, щоб коханий чоловік був значно старшим і створив для неї особливий світ затишку, комфорту і розкоші. Віддає перевагу життєрадісним, підприємливим чоловікам, розумним і сильним, готовим до самопожертви, які люблять літературу і мистецтво.