Найсильніші знаки Зодіаку. Якщо ви у їх числі, вам шалено пощастило!
Цікаво знати

Найсильніші знаки Зодіаку. Якщо ви у їх числі, вам шалено пощастило!

Дивно, але деякі сузір’я, які відрізняються рішучістю і впевненістю в собі, в список найсильніших знаків не потрапили. Тож які знаки найсильніші, і як їх сила проявляється в житті?

Для початку слід уточнити, що мова піде про силу моральну, духовну, а не фізичну. В кожній стихії можна виділити по одному найсильнішому знаку.

У стихії Повітря найсильнішим знаком Зодіаку є Водолій. Незважаючи на деяку мрійливість і прагнення до високих ідеалів, це знак, який може багато разів випробовувати в житті труднощі, але ніколи при цьому не буде опускати руки. Водолії здатні швидко пристосовуватися до будь-яких змін в житті, що і робить їх морально сильнішими.

На другому місці за силою духу в повітряної стихії стоять Терези. Вони не такі вже й слабкі, але у них є погана звичка розкидатися своєю енергією і не доводити справу до кінця. Вони швидко втрачають ентузіазм і бажання, а разом з цим і мету.

Найслабшим знаком в цій стихії є Близнюки. Вони не можуть зосередиться на одній справі, їм часто не вистачає підтримки з боку. Коли їх осягають труднощі, вони впадають в паніку і просять про допомогу інших людей.

У стихії Вогню найсильнішим є Стрілець. Представники цього знака ніколи не сумують і намагаються зберігати людяність при будь-яких обставинах. Вони вміють контролювати свої емоції, не піддаються на провокації і завжди мають свою думку. Їх сила в оптимізмі і широті поглядів.

На другому місці – Лев. На перший погляд, представники цього знака виглядають сильними та вольовими людьми. Але вони у великій мірі залежать від зовнішніх обставин і від думки оточуючих. Леви постійно потребують підтримки і похвали. Якщо цього не буде, вони швидко повісять ніс.

Найслабший знак вогненної стихії – Овен. Не дивлячись на те, що цей знак дуже активний і діяльний, в своїй стихії він дає слабину. Овни не вміють контролювати емоції, вони занадто підвладні тому, що відбувається у них в душі. Часом Овни чинять нерозсудливо, що призводить їх до скрутної ситуації.

У стихії Землі найсильнішим знаком зодіаку є Козеріг. Він наполегливий, рішучий і послідовний. Його складно образити і зачепити за живе. Навіть якщо все погано, він все одно буде йти до своєї мети, хоч і маленькими і неквапливими кроками.

Діви на другому місці за силою духу в стихії землі. Вони часто справляють враження сильної людини, але часом не здатні прийняти світ таким, яким він є, і просто починають плисти за течією.

Телець – найслабший знак в стихії землі. Представники цього знака не люблять змін. Все своє життя вони хочуть прожити в спокої і щасті, але якщо їх плани руйнуються, Тельці стають беззахисними.

У стихії Води найсильнішим знаком є ​​Риби. Більш того, вони сильні не тільки серед знаків своєї стихії, але серед сузір’їв всього зодіакального гороскопу. Це може здатися трохи дивним, адже у Риб часто повністю відсутній зв’язок з реальним світом. В цьому і є їх сила. Риби можуть довгий час терпіти, чекати і сподіватися. Така сила духу допомагає їм до кінця боротися за своє щастя.

Скорпіон – не такий сильний як Риби. Його слабкість в тому, що він може довгий час збирати в собі емоції. Вони і будуть з’їдати його зсередини, роблячи його все слабшим і слабшим.

Рак – найчутливіший знак Зодіаку в своїй стихії. Представники цього знака дуже чутливі і вразливі. Їм постійно потрібно моральна підтримка і допомога. Якщо поруч з ними нікого не буде, Раки сприймуть це як знак того, що нічого не зміниш і впадуть в депресію.

За матеріалами