Сила або ніжність: як цілуються знаки зодіаку
Цікаво знати

Сила або ніжність: як цілуються знаки зодіаку

Самий чуттєвий і емоційний момент у всіх проходить по-різному. Але дещо спільне знайти можна, якщо прислухатися зоряним характеристиками.

Овен

Цим знаком управляє Марс, а його стихія – Вогонь. Це означає, що представники знаку – люди вимогливі, потужні, сильні і не терплять іншої думки. Так і в коханні. Поцілунок буде пристрасним, палючим, домінуючим. А партнер повинен підхопити цю енергію, навіть якщо доведеться потерпіти: в пориві пристрасті Овен може прикусити або трохи не розрахувати силу. Але така, здавалося б ворожість, показує, що для цього знака прийнятно тільки панувати. Відносини будуть бурхливими і непередбачуваними – заборонених тем для Овна не існує.

Телець

Ласкавий і привітний кавалер. Його довгі прелюдії ніжні, після такого поцілунку партнерка не в силах відмовити йому. Телець взагалі привабливий і сексуальний знак зодіаку. Дівчата виділяють його за особливу чутливість і неквапливість у любовні моменти. Незважаючи на те, що ззовні представники знаку виглядають брутально, силу в стосунках зі слабкою статтю вони не виявляють, беруть своєю делікатністю і ніжністю. Загалом, це романтично налаштований типаж.

Близнюки

Лицедійство цього знака проявляється у всьому, звичайно, і в любовних справах. Для нього важливий момент дотику і атмосфера, яка править в момент побачення. Їх приваблюють загадковість, таємничість, недомовленість. Побачення повинне перетворитися в гру поглядів, жестів, дотиків. Хоча в питаннях техніки поцілунку вони теж чудово розбираються. Але це ще не все. Допитливі Близнюки прагнуть новизни, вони творчі натури і готові до експериментів. Тому кожна зустріч буде проходити за несподіваним сценарієм.

Рак

Серед усього зодіакального циклу важко знайти більш ранимий і залежний від чужої думки знак, ніж Рак. При цьому його представники надто сентиментальні і націлені лише на серйозні відносини. Тому Рак повинен бути впевнений, що його партнер розділяє з ним його глибокі і справжні почуття. Проявляти почуття їм зручніше в домашній затишній обстановці. У поцілунок представники цього знака вкладають занадто багато сенсу, занадто відкриваються партнеру – стають зрозумілими і нудними. Пристрасті і спонтанності тут не буде, все дуже по-сімейному.

Лев

Можна сказати, що його обраниці пощастило – він її вибрав з численної свити прихильниць, якими зазвичай оточені чоловіки цього знака. У нього багатий особистий досвід, тому свою улюблену він звабить з першого ж поцілунку – з ним він майстер, знає всі техніки і прийоми. Лев – пристрасний і емоційний знак, у ньому легко розпалюється бажання, недарма ж Лев належить до стихії Вогню. Але партнерам Лева потрібно вміти підігравати – він чекає реакції, захоплення. Він краще за всіх, він цар звірів! Він все робить з оглядкою на оточуючих. Якщо хтось палко цілується на самій людній вулиці, це Лев зачаровує свою пасію. Якщо в компанії хтось починає активно фліртувати, це теж, будьте впевнені, Лев. Як правило, скромних і пасивних партнерів екстраверти Леви не вибирають – в їх смаку такі ж експресивні і відкриті, як вони самі.

Діва

Деякі навіть говорять, що краще Дів ніхто не цілується. Імовірно, ця думка з’явилася з-за зайвої педантичності цього знаку і перфекціонізму. Експромт – це не про цей знак. Діви завжди ретельно готуються до всього. Активним діям вони віддадуть перевагу мрії, ідеалізуючи любов, чекаючи потрібного моменту. Почуття Діви розпалюються теж не відразу, а поступово, накопичуючи ніжність. Для поцілунку скромні та сором’язливі Діви вибирають затишні місця, подалі від цікавих очей, а сам поцілунок буде цнотливо правильним – щирим і неквапливим.

Терези

Стихія Повітря і покровителька Венера зробили все, щоб цей знак втілював любов у всіх її проявах. Поцілунок для них – це мистецтво ніжності і зваблювання. Представники знаку тонко відчувають партнера, передбачаючи його бажання. Вони дуже пристрасні натури, але йти напролом, як це роблять Овни, ніколи не будуть. Швидше будуть вабити, натякати, створювати романтичний флірт у всьому. Терези романтики, готові чекати і мріяти, майже як Діви, але в умінні спокушання їм рівних немає. Підтримуйте у відносинах грайливість і легкість, і буде вам щастя на довгі роки.

Скорпіон

Ось де сексуальний магнетизм панує. Цей знак для обраних – не всі можуть витримати їх правила і гру. Їх притягує все таємне і заборонене. Якщо партнер відповідає цим умовам, Скорпіон буде витончений і вишуканий в любові. Довгі поцілунки і ніжність – це не про нього. Він дуже експресивний для цього. А якщо почуття вже згасли, він не відмовить в поцілунку, але партнер відразу відчує холодність і відстороненість колись палкого закоханого.

Стрілець

Має тяму в коханні, тому що сам по собі невиправний романтик. Готовий шукати свою пару хоч все життя, не забуваючи при цьому чудово проводити час з приємними пасіями. Вміє довго і ніжно цілуватися, не забуваючи при цьому наговорити масу компліментів. Вони віртуозно спокушають кого завгодно, і, треба сказати, ніхто не шкодує. Навіть якщо відносини були дуже нетривалими. Все тому, що чарівні Стрільці ніжні й уважні, вони випромінюють бажання та зацікавленість у вашій любові. У їх обіймах будь-яка дівчина відчуває себе королевою. І неважливо, що потім з такою ж переконливістю Стрільці знайдуть собі нову королеву.

Козеріг

Демонструє холодність, скритність і неприступність. Погодьтеся, не самі корисні якості у флірті і тим більше любові. Все тому, що Козеріг – земний знак, і всякі романтичні штучки на кшталт поцілунків не для нього. Він занадто серйозний для цього. Але не поспішайте. Як тільки Козеріг зрозуміє, що відносини склалися правильні і щирі, відкриється зовсім інша людина – уважний і навіть часом пристрасний. Правда, поцілунок може статися тільки в потрібному місці і в потрібний час, коли продуманий Козеріг вважатиме за потрібне. Але від цього він не стане менш чуттєвим і бажаним.

Водолій

Творчі особистості, експериментатори і любителі всього нового. Щедрі на ніжності. Вони не надають великого значення поцілунків і легко можуть так віддячити симпатичних їм людей. Але в серйозних відносинах виявляють себе чуйним партнером, обсипаючи поцілунками. Водолії можуть бути різними: боязкими, пристрасними, несамовитими і ніжними.

Риби

Від них рідко йде ініціатива в поцілунку. Вони ніколи не будуть провокувати або спокушати відкрито. Риби чекають свого моменту, щоб слідувати за партнером. Стримані з вигляду, Риби можуть здивувати пристрасністю, яка раптово з’явилася. Їх поцілунки повільні і глибокі. Чуттєві натури, які впевнені в існуванні неземної любові. Коли її не знаходять, відчувають розчарування, йдуть «на глибину» і знову чекають свого моменту. Теж великі романтики.

Джерело: bt-women.com.ua