Персональне число долі за роком народження! Працює на 99%! Я була дуже здивована…
Психологія

Персональне число долі за роком народження! Працює на 99%! Я була дуже здивована…

Обожнюю подібного роду тести! Проте, зазвичай, в інтернеті не знаходжу нічого подібного, кругом одні обмани. А тут все збіглося!

Все-таки є в числах якась таємниця. І люди, як ніби схильні спочатку до того чи іншого числа все ж пов’язані з ним духовно. Просто пройдіть тест і самі все зрозумієте!

Ми пропонуємо вашій увазі давню китайську методику. Вона унікальна тим, що поєднує в собі астрологію і нумерологію. Метод «9 зірок» допоможе дізнатися сильні і слабкі сторони людини, а також дасть поради щодо зміцнення здоров’я.

Сьогодні ми розповімо тобі, як дізнатися своє персональне число долі. Саме це число вкаже на те, хто ти є в даний момент, і підкаже, куди рухатися далі, щоб реалізувати себе в особистому житті і кар’єрі. За допомогою зручної таблиці відшукай рік свого народження. Число, яке стоїть навпроти потрібної дати і статті, і буде персональним числом твоєї долі.

Зірка №1

Люди, які перебувають під впливом цієї зірки, надзвичайно комунікабельні і емоційні. Це одні з найбільш чутливих натур, яким властива підвищена тривожність. Найчастіше люди, якими керує зірка №1, люблять замикатися в собі і під впливом сумних думок впадають в меланхолію.

Цим людям слід боротися зі своїми страхами, інакше вони самі ж стануть причиною своїх хвороб. Тим, хто перебуває під впливом зірки №1, потрібно побоюватися згубних звичок і різних залежностей.

Зірка №2

Люди, які перебувають під її впливом, надзвичайно дбайливі й домашні. Найчастіше це люблячі мами, у яких на першому місці стоять сім’я і домашнє вогнище. Двійки дуже практичні, терплячі і готові піти на великі жертви. Таким людям слід бути обережними зі своєю тягою до їжі. На жаль, вони схильні до швидкого набору зайвої ваги.

Зірка №3

Люди, народжені під її впливом, легкі на підйом і надзвичайно діяльні. Вони не з тих, хто буде сидіти на місці в очікуванні, коли все налагодиться. Трійки, не чекаючи чиєїсь допомоги, дадуть собі раду навіть з найважчими ситуаціями. Їх відмінною рисою є незгасний оптимізм і весела вдача.

Також цим людям властиві нестриманість і імпульсивність. Найчастіше після таких емоційних сплесків вони відчувають себе винувато і каються у скоєному.

Зірка №4

Люди, народжені під її впливом, володіють не тільки сильним інтелектом, а й творчими здібностями. Вони дуже схожі з трійками, так як звикли всього добиватися власними силами. Їм теж подобається подорожувати, і вони легкі на підйом.

Таким людям слід побоюватися великої відповідальності. Слід не один раз подумати, перш ніж братися за кілька справ одночасно.

Зірка №5

Люди, народжені під її заступництвом, надзвичайно вольові й цілеспрямовані натури. Це відмінні організатори, справжні лідери і керівники. Згодом через величезну відповідальність, яку вони на себе поклали, їм властиво замикатися в собі.

Вони можуть і зовсім стати нелюдимими, пасивно спостерігаючи за ходом подій. У такому випадку важливо вчасно зупинитися і відвідати хорошого фахівця, який допоможе розкрити величезний внутрішній потенціал.

Зірка №6

Ці люди наділені переважно чоловічими якостями. Їм притаманні надзвичайна прямолінійність і величезна сила волі. Люди, якими керує зірка №6 вкрай працелюбні і відповідальні. Найчастіше це хороші керівники і начальники.

На жаль, часом їм властива надмірна агресивність і самовпевненість. Вони дуже легко перегинають палицю, пізніше шкодуючи про скоєне або сказане.

Звезда№7

Ці люди дуже романтичні і безтурботні. Найчастіше складається враження, що вони не пристосовані до суворих реалій життя, але це зовсім не так. Гроші та матеріальні блага у сімок ледь не на першому місці.

Всім людям, які знаходяться під заступництвом цієї зірки, варто пам’ятати: чим більше ти віддаєш, тим більше ти будеш отримувати.

Зірка №8

Такі люди створюють враження замкнутих і холодних особистостей. Насправді вони дуже добрі, їм потрібно лише допомогти розкрити свою прекрасну сутність. Найчастіше ці люди дуже багато працюють, забуваючи про інші сфери життя. Їм, як нікому іншому, варто взяти за правило регулярно робити невеликі перерви в роботі.

Зірка №9

Це активні, надзвичайно пристрасні і вольові люди. Вони вміють швидко знайти підхід до потрібної людини. Дев’ятки володіють гострим розумом і блискавичною реакцією. Але надмірна активність закінчується негативними наслідками у вигляді зайвого роздратування. Найчастіше вони здатні ображати близьких, навіть не віддаючи собі в цьому звіт.

За матеріалами