В якому місяці жінка народилися – таким і буде її ідеальний чоловік!
Цікаво знати

В якому місяці жінка народилися – таким і буде її ідеальний чоловік!

Нехай вам пощастить 🙂

Сумісність – важлива умова гармонійних, або хоча б нормальних стосунків. Місяць вашого народження теж може дати деякі підказки.

Січень

Шукайте хлопця, який може йти в ногу з вашим амбітним і працьовитим характером. Ви трудоголік, і ви заслуговуєте тільки того, хто не злякається вашого успіху і наполегливості, і того, хто буде поруч з вами, незважаючи на вашу відданість роботі, і буде підтримувати вас у всіх ваших починаннях.

Лютий

Шукайте хлопця, який терплячий і допитливий сам по собі, але особливо з вами. Ви непередбачувана – сьогодні тобі потрібні пригоди і пристрасть, а завтра – тиша і споглядання. Шукайте того, хто прийме всі аспекти вашої натури, від сильних до вразливих. Ваш чоловік повинен бути таким же любителем подорожей і змін.

Березень

Шукайте хлопця, який піклується про вас так само, як ви піклуєтеся про нього. Ви чесна, вдумлива і співчутлива людина, і ви заслуговуєте хлопця, який захоплюється і цінує цими якостями, замість того, щоб використовувати їх для власної вигоди. Ви заслуговуєте на того, хто, поставить вас і ваші потреби на перше місце, як це робите ви.

Квітень

Шукайте хлопця, який закохається в вашу іскру. Багато з них в минулому, можливо, були відкинуті в сторону вашою сильною і впертою особистістю. Але оскільки ви не соромитеся бути відкритою в своїх емоціях – ви заслуговуєте хлопця, який любить вас саме такою, і є досить впевненим у собі, щоб не бути зламаним силою вашого характеру.

Травень

Шукайте хлопця, який може відповідати вашому темпу. Ви зосереджені на свої захоплення і дуже мотивовані, і вам потрібен хлопець, який може відповідати вашому інтелектуальному рівню. Вам потрібен хлопець, який дасть вам впевненість, і зможе бути хорошим партнером.

Червень

Шукайте хлопця, який не боїться бути емоційно відкритим і вразливим. Раніше ваша емпатія і співчуття приводили вас до зломлених людей, про яких, на вашу думку, вам потрібно було подбати. І хоча це теж частина вашої місії, ви заслуговуєте на того, хто буде відкриватися вам і любити вас усією силою свого серця.

Липень

Шукайте хлопця, який просто хоче бути з вами. У вас настільки захоплюючий і доброзичливий характер, що ви залучаєте до себе багато людей – як прихильників, так і друзів. Ви потребуєте (і заслуговуєте) хлопця, який впевнений в собі достатньо, щоб не ревнувати вас до цієї когорти. Шукайте того, хто не ранить вашу чутливу душу.

Серпень

Шукайте хлопця, який говорить те, що вам потрібно почути, а не те, що ви хочете почути. У вас особистість лідера – люди захоплюються вами, слухають вас і дивляться на вас. І хоча ви заслуговуєте хлопця, який поважає і любить за вашу силу і самовладання, вам також потрібен хлопець, який не дозволить сісти йому на шию, або дозволити топтатися по ньому. Він повинен з гумором ставитися до вашого егоїзму і вміти стримувати його.

Вересень

Шукайте хлопця, який розділить вашу пристрасть до знань, досвіду і росту. Ви завжди прагнете вперед, і заслуговуєте партнера, який ніколи не захоче припиняти вчитися з вами. Хоча ви глибоко цікава і пристрасна людина, ви боїтеся емоційно розкритися, тому вам потрібен хлопець, який не побоїться копати глибше і витягнути з вас вашу сміливість і пристрасність.

Жовтень

Шукайте хлопця, який не буде не сприймати ваше тепло, доброту і прихильність як належне. Ви багато даєте, і заслуговуєте хлопця, який оцінить вашу доброту і який ніколи не спробує скористатися цим. Чекайте хлопця, який настільки ж ласкавий, як ви, і який тільки додає радості, а не болю, у ваше життя.

Листопад

Шукайте хлопця, який дійсно бачить вас і ніколи не перестає намагатися вас зрозуміти. Ви надзвичайно сфокусовані, працелюбні і творчі, але ви також стримані і потайливі. Вам потрібен хлопець, який не побоїться вашої пристрасності, і зможе подарувати вам відчуття слабкості.

Грудень

Шукайте хлопця, який любить веселитися разом з вами. У вас яскрава і грайлива особистість, і ви заслуговуєте на того, хто розкриє її потенціал. Шукайте хлопця, який буде подорожувати з вами, жартувати з вами, і хто зможе серйозно розмовляти, не приховуючи свої почуттів.

Ось такі підказки дає вам місяць вашого народження! Знайдіть свою людину!

За матеріалами