5 простих прийомів, щоб стати дико привабливою для чоловіків
Життєві поради

5 простих прийомів, щоб стати дико привабливою для чоловіків

Жінки чомусь впевнені, що краще за чоловіків знають, що вони ж [чоловіки] вважають сексуальним, а що ні. Насправді сильна стать давно визначилася з цим, і жінкам пора визнати, що сексуальність і привабливість – це далеко не тільки зовнішність.

1. Розум

Так, чоловіки люблять жінок, які говорять не тільки дурості. Це, по-перше. По-друге, розумна жінка навряд чи буде багато базікати ні про що. По-третє, тільки розумна жінка здатна створити емоційний і духовний зв’язок з партнером.

2. Будьте щедрі

Дріб’язковість не прикрашає ні чоловіків, ні жінок. Тому будьте щедрими по відношенню до себе та інших.

3. Зовнішність

Тка, в ліжко все ж хочеться лягти з жінкою, яка знає собі ціну і досить любить себе, щоб доглядати за собою і підтримувати охайний зовнішній вигляд. Так що вибирайте гарну (не обов’язково мереживну) нижню білизну, робіть укладку волосся, манікюр та інші дрібниці, без яких жінка просто не може (і не повинна) обійтися.

4. Намагайтеся більше побачити

Не біжіть в вільну хвилину до подружки попліткувати про Надю з верхнього поверху. Вільний час витрачайте на те, щоб дізнатися рідне місто краще, побачити місця, які не бачило інші. Ходіть не тільки в кіно, але і в музеї та галереї. Читайте не тільки пресу, але книги. Ходіть в кафе, щоб знайти «найкращу в місті каву»… Це дрібниці, які зроблять вас тою, що найбільше запам’ятовується, з усіх жінок в його житті.

5. Часто смійтеся

Чоловікам подобаються дівчата, які вміють оцінити жарт і щиро посміятися. І вони дуже не люблять «Несміян».

За матеріалами