«Безневинні» жіночі звички, через які чоловік назавжди йде до іншої
Життєві поради

«Безневинні» жіночі звички, через які чоловік назавжди йде до іншої

Є така категорія жінок, від яких чоловіки йдуть, не озираючись. Причому навіть коли люблять. А все тому, що вони не можуть змиритися з цими «безневинними» жіночими звичками.

1. Ставити неприємні запитання

«А ти мене любиш?», «На якому етапі нащі стосунки?», «А коли твої родичі/друзі…» і тому подібні питання дійсно викликають роздратування, тому що відповіді на них або відомі, або невідомі обом.

2. Контролювати

Коли жінка намагається контролювати дзвінки, повідомлення, листування чоловіка, коли весь час намагається бути в курсі де і з ким він проводить час, чоловік відчуває такий дискомфорт, що рано чи пізно до висновку, що пора йти назавжди.

Такий контроль душить. Якщо жінка не довіряє своєму чоловікові, то їй потрібно зрозуміти, проблема в ній або в ньому.

3. Втручатися в особистий простір

Продовження пункту «контроль». Спроба зайняти собою все його життя – теж свого роду бажання контролювати. Пам’ятайте, що «постійно разом, завжди і всюди» швидше зіпсує ваші стосунки, ніж зробить вас ближчими.

4. Жахливий зовнішній вигляд

Недоглянуті, розтягнуті речі, халат, капці – типовий вигляд жінки, яка не любить себе. І знаєте, немає нічого гіршого для чоловіка, ніж жінки, з якою ніяково йти в ресторан через її зовнішній вигляд. Причому, мова не про природні даних, а про ставлення жінки до себе. Якщо ви самі не любите себе, не доглядаєте за своїм тілом, то з якого дива чоловік повинен це робити для вас?

За матеріалами