Як зробити чоловіка своїм, використовуючи свою природну жіночу енергію
Мотивація

Як зробити чоловіка своїм, використовуючи свою природну жіночу енергію

Це ніяк не пов’язано з твоєю зовнішністю, твоїм почуттям гумору, рівнем твого інтелекту або банківським рахунком. Так, безумовно, важливо стежити за собою, вміти посміятися і підвищувати свій рівень знань, але жіноча енергія – це скоріше емоції.

Це не поверхневі якості. Коли ти зосереджуєш всю свою енергію, щоб виглядати певним чином або щоб вразити чоловіка ( «Гей, подивися, яка я гарна, розумна, весела і мила!»), ти не поглиблюєш зв’язки, які у тебе з ним є.

Подумай про свою жіночу енергію як про сумку. Так, ти можеш піти і купити підроблену Дольче&Габбана, але як довго вона тобі прослужить? Вона навіть може відмінно виглядати, і ти заплатиш за неї менше, але ця сумка навряд чи вартує багато.

Коли ти зосереджується на поверхневих речах, ти залучаєш чоловіків лише ненадовго – на стільки, скільки тобі прослужить підроблена брендова сумка.

Жіноча енергія – це не тільки виглядати жінкою, це відчувати себе жінкою.

Щоб мати таку енергією, потрібно твердо стояти на ногах, бути впевненою в собі. Це означає, що неважливо, що чоловік робить чи не робить, ти не боїшся втратити його і залишитися одна.

Звичайно, боляче, коли він йде або поводиться байдуже. Звичайно, ти хочеш повернути його. Але якщо ти володієш жіночою енергією, енергією богині, ти дозволиш цим почуттям пройти через твоє серце і продовжиш твердо стояти на ногах, вести себе гідно і любити себе.

Так що замість того, щоб дзвонити чоловікові, який раптом пропав безвісти, «щоб переконатися, що він не злиться на тебе», або писати йому «просто щоб сказати «привіт», або відправляти йому цікаве посилання, яке йому точно сподобається – володій своєї жіночою енергією богині і дозволь цьому пориву пройти.

Богині не добиваються чоловіків, які не добиваються їх першими.

Як не реагувати на свої пориви:

Поводитися протилежно своїм першим імпульсам, намагаючись примусити чоловіка звернути на тебе увагу. Для цього ти повинна відчувати себе впевнено по життю і без чоловіка.

Май відкрите серце.

Коли ти закриваєшся від чоловіка емоційно, він не може пізнати тебе, а якщо він не може пізнати тебе, то не може і полюбити.

Поки чоловік не пізнає тебе, він буде любити тільки своє уявлення про тебе. В чому проблема? Рано чи пізно ти розчаруєш його, адже ти людина, а не казкова жінка. Але коли ти показуєш йому всю себе, всередині нього щось відбувається, і раптом він починає любити тебе за твої недоліки. Ось тоді і виникає справжній емоційний зв’язок, і ти притягуєш його до себе.

Як відкрити своє серце:

Кращий спосіб – це мати особисті кордони. Що ти вважаєш абсолютно неприйнятним в стосунках? Коли ти знаєш це і можеш відстояти це, коли чоловік переходить межу, ти починаєш довіряти собі. Коли ти довіряєш собі, ти відкриваєшся іншим, тому що віриш, що ти можеш подбати про себе, що б не робив чоловік. Це і є жіноча енергія богині.

А розповісти про свої кордони чоловікові дуже просто. Скажи: «Я злюся і не хочу відчувати, що мій коханий чоловік фліртує з іншими жінками». А потім більше нічого не говори. З відкритим серцем подивися на нього і почекай відповідь. Якщо він почне відступати, виправдовуватися, говорити тобі, що він не готовий до справжніх відносин, тоді скажи: «Це те, що я відчуваю. Мені потрібно розібратися з цим, щоб не діяти зопалу». А потім займися тим, що робить тебе щасливою.

Вчися ділитися своїми особистими межами. Пам’ятай три речі, які дають жінці енергію богині:

  • вона впевнена
  • вона відкрита
  • вона сильна

А тепер підійди до дзеркала і подивися на себе. Відчуй, як ти твердо стоїш на своїх ногах, як відчуваєш під собою основу. Потім відкрий своє серце і скажи собі (немов твоє відображення – це чоловік):

«Я знаю, хто я, і я не приймаю нічого меншого, ніж любов і повага, які я готова тобі давати».

Як це виглядає?

Ти була холоднокровна? Злилася? Або намагалася приховати біль за сміхом і цинічним тоном? Або плакала від розпачу?

Скажи це знову, і на цей раз спробуй зробити це м’яко, ніжно, тепло і з любов’ю. Перетвори свої почуття в любов. Пом’якши напругу на своєму обличчі й дозволь своїм очам зустріти власні очі в відображенні.

Уяви, що ти робиш своє відображення ніжнішим, немов спокушаєш себе люблячою, відкритою, гіпнотичною і щедрою енергією богині. Ніяких жестів. Стій на одному місці, не підходь до дзеркала. Посилай любов без рухів.

Бачиш різницю? Бачиш, як ти притягуєш «чоловіка», нічого йому за фактом не роблячи? Бачиш, наскільки більш люблячою і спокійною ти здаєшся? Якби ти була чоловіком, яка б версія твоєї фрази змусила б тебе вибачитися і виправити свою помилку? Яка б версія надихнула б тебе на любов?

За матеріалами