8 ознак чоловіка, який любитиме вас сильніше свого життя
Психологія

8 ознак чоловіка, який любитиме вас сильніше свого життя

Нерідко чоловіки отримують невтішну характеристику, що частково пояснюється стереотипами і завищеними очікуваннями жінок. Ідеальний чоловік вважається вигаданим персонажем, героєм кіно і романів.

Але все-таки це не так, і існують певні умови, в яких кожен конкретно взятий чоловік стає ідеальним для жінки. Це відбувається, коли він знаходить ту, яку не хоче втрачати.

1. Він вірний вашим стосунках

Легко бути разом, коли все добре, але коли доля “прикручує гайки”, тоді все і перевіряється на міцність: речі, люди, відносини, любов. Справжній чоловік не здасться без бою, не винесе сміття з хати. Він цінує ваші стосунки, а значить, не дасть встати між вами нічому чужому.

2. Він не ховається від проблем

Справжній чоловік не буде займати позицію страуса, коли стане туго. Якщо щось і буде його дратувати або викликати невдоволення, то він уважно і з повагою до цього поставиться. До цих негараздів він відноситься приблизно так: якщо вони є, то їх потрібно вирішити. І він вміє відділяти суперечки від самих стосунків, що дуже важливо.

3. Увага до дрібниць

Коли він був холостяком, то він не дбав про те, що не винесено сміття, не вимита посуд і що в холодильнику конем грай. Але він знає, що це для вас важливо і тепер намагається відірватися від своїх звичних справ і упевнитися, що все в порядку.

Він не стане дивитися без вас кіно, яке ви теж любите, і дозволяє вам ставити музику в машині. Дрібниці, так, але з цих дрібниць складається життя.

4. Він розумний і мудрий

Ось чому варто оцінювати чоловіка по його розуму. І справа не в IQ, а саме в життєвій мудрості. По-перше, він дивиться на речі об’єктивно, а по-друге, може в будь-якій ситуації дати вичерпні поради.

Якщо ви потребуєте допомоги, то він намагається відчути те, що вас турбує. І ви впевнені, що не менш мудрі поради він дасть вашим майбутнім дітям!

5. Він хоче, щоб ви любили себе такою, якою ви є

Він думає що ви красива (за це і любить), але він не просто так вважає, а й намагається маленькими вчинками продемонструвати вам це. Коли вам здається, що зачіска не в порядку, він завжди зробить своєчасний комплімент. Кожен день він знаходить спосіб вас підбадьорити, підтримати, нагадати про свою любов.

6. Ваші проблеми – його проблеми

Якщо вас щось турбує, те ж саме турбує і його. Він вирішує ваші проблеми як свої власні. Якщо допомога знадобиться посеред ночі, то він допоможе і не стане бурчати, що це взагалі-то не його справа.

7. Він сприймає ваші огріхи з усмішкою

Але не з тією їдкою і саркастичною, а з філософською: всі роблять помилки, і ви не виняток. Якщо ви помилково сказали щось, що його зачепило, він зрозуміє, що ви зовсім не те хотіли сказати.

Він не буде носити камінь за пазухою і тикати ним при кожному зручному і незручному випадку, якщо ви підвели його в якийсь момент (наприклад, зірвали вечерю в ресторані, залишившись на роботі допізна).

8. А ось до своїх власних ставиться серйозно

З іншого боку, він переживає і сильно, коли з якої-небудь причини розчаровує вас або не виправдовує ваших надій. І намагається якомога швидше виправити помилки. Він не переведе серйозні речі в жарт, особливо якщо знає, що вас це ранить.

За матеріалами