Чому чоловік спочатку йде, а потім хоче знову до вас повернутися
Мотивація

Чому чоловік спочатку йде, а потім хоче знову до вас повернутися

Жінки часто не розуміють, чому чоловіки спочатку йдуть, кидаючи гострі, немов лезо ножа слова “не люблю”, що врізаються в саме серце, а потім через якийсь час, повертаються або ж хочуть повернутися.

Насправді все досить просто. Чоловіки повертаються, тому що їм було з вами зручно і комфортно. Їм подобалося, як ви його любили і як дбали про нього. Подобалося, що в його житті був хтось, хто просто щиро і безкорисливо любить.

Тому те, що чоловік повернувся ще зовсім не означає, що він одумався і нарешті зрозумів, як шалено сильно він вас любить. Так, іноді буває, що чоловікові потрібен час, щоб розібратися в собі і зрозуміти, чи дійсно він вас любить і для цього, можливо, йому потрібно відчути, що він втрачає вас. Але це буває не так часто, адже будучи з вами у стосунках досить довгий час, думаю, що вже якось можна було б розібратися і зрозуміти любить він вас чи ні.

Адже якщо йому для цього потрібно навіть піти від вас, тим самим роблячи боляче, то добре подумайте, а чи потрібен вам взагалі такий “довго думаючий” чоловік? Адже від тих, кого дійсно люблять, так просто ніколи не йдуть.

Можливо, ви дуже подобалися цьому чоловікові, але він все одно не був готовий до того, до чого так сильно прагнули і вже давно були готові ви. Він просто не був готовий брати на себе відповідальність за вас і вашу майбутню сім’ю. Чи не був готовий докладати зусилля і шукати компроміси, коли ви через чогось сварилися.

Насправді ваш чоловік просто не любив вас досить сильно або не любив взагалі. Тому як тільки ви почали розмови про ваше спільне майбутнє і дали йому ясно зрозуміти, чого саме ви хочете від нього і ваших стосунків в подальшому, він просто пішов.

Але мине небагато часу, і він може почати нудьгувати за вами, а потім навіть знову захоче повернутися. Це все відбувається тому, що чоловік більше не відчуває тиску на себе, адже ви більше не вимагаєте від нього щось вирішувати, не вимагаєте серйозних кроків, а вже навіть змогли пережити і відпустити це або навіть зустріли когось з ким думаєте рухатися далі.

І тоді чоловік починає розуміти, як добре йому було з вами і як багато він втратив. Він бачить, що ви можете бути щасливі ще з кимось і це дуже б’є по його самооцінці. Він хоче повернути вас, щоб перш за все повернути собі ті всі зручності і привілеї, які ви приносили в його життя. Він знову хоче, щоб хтось так само сильно і безкорисливо любив його, як це вміли робити тільки ви. У ньому може прокинутися егоїст і власник, який просто не хоче ділитися “своїм” з кимось ще.

Але зрозумійте, що це ніяка не любов. Адже якби вас любили по-справжньому, то невже змогли б ось так просто взяти і кинути, зникнувши в невідомому напрямку? Тому не варто повертатися до того, хто вже одного разу відмовився від вас, злякавшись відповідальності і обов’язків, які ви хотіли від нього побачити.

Ви, звичайно, можете знову спробувати склеїти розбиту вазу, але як тільки чоловік зрозуміє, що ви пробачили йому і вже знову залежить лише від нього, не дивуйтеся, коли все знову повториться. Ви почнете піднімати серйозні теми, будувати плани про спільне майбутнє, а він, швидше за все, знову морозитися і збирати свої речі. Коло замкнеться. Коло, з якого вам потрібно вирватися раз і назавжди.

Зрозумійте, що в такій ситуації є лише два виходи:

Перший – це коли чоловік дійсно одумався і зрозумів, що любить вас і головне – він готовий хоч завтра на вас одружуватися, адже його більше не лякають ні відповідальність, ні обов’язки, що з’являться після цього. Звичайно, в такому випадку, якщо ви дійсно любите цього чоловіка і готові прожити з ним все своє життя, ви можете спробувати все спочатку.

І другий варіант – це якщо ви бачите, що чоловік, як був так і залишився не готовий до чогось серйозного. Це можна легко зрозуміти, якщо він говорить щось типу: “Давай просто спробуємо, а там буде видно”, “Поживемо-побачимо” або “Але нам же було так добре разом, навіщо все псувати?” А повернувся він просто тому, що зараз йому вже не так добре і комфортно живеться, як це було з вами. В такому випадку сміливо ставте крапку в цих стосунках. Щасливими в них ви вже точно не будете.

Рухайтеся далі – назустріч тому, хто вже ніколи від вас не відмовиться, тому що просто не зможе піти і уявити своє життя вже без вас. Пам’ятайте, що ви заслуговуєте на стосунки саме з таким чоловіком і просто вірте, що вони обов’язково у вас будуть. Удачі вам!

За матеріалами