Не спи з ним, поки він не зробить ось що…
Життєві поради

Не спи з ним, поки він не зробить ось що…

Міжособистісні стосунки і без того складні, сьогодні вони просто нестерпно важкі. В епоху інтернету не дивно, що більшість людей шукають собі пару онлайн. Але соцмережі і сайти знайомств змінили і підхід людей, зокрема чоловіків.

Коли чоловік використовує інтернет, щоб знайти собі жінку, у нього не обов’язково такий же настрій, як у чоловіків до епохи інтернету. Віртуальний світ все змінив – і гравців, які в ньому грають. Коли чоловік зустрічає жінку в реальному житті, у них менше варіантів і менш ймовірно, що він прийме її як належне.

Він просто знає, як важко знайти гідну жінку – тому коли знаходить її, то намагається не втратити.

Не сказати б, що при знайомствах онлайн легко знайти гідну жінку, але чоловіки все ж інакше стали підходити до цього. Для них це більше гра. Вони можуть знайти приголомшливу жінку і відчувати, що зірвали джекпот, але через безліч інших варіантів, вони починають відчувати, ніби щось втрачають.

Тому вони не цінують те, що прямо перед ними, бо надто зациклені думками про те, що вони втрачають. І вони не осідають з однією жінкою, тому що думають, що можуть знайти ще краще завдяки інтернету. Вони не вміють бути задоволеними тим, що є, тому що занадто зосереджені на тому, що могли б мати.

На думку психологів, чоловіки, які знайомляться в мережі, поділяють жінок на два типи:

Перший – це жінки, з якими він хотів би переспати, а другий – жінки, з якими б він хотів зустрічатися.

Зазвичай, в першій категорії більше жінок, хоча б просто тому що чоловіки потурають своїм тваринним інстинктам. У них адже зовсім інше ставлення до сексу.

У другій категорії набагато менше жінок, але це ті, з ким йому правда цікаво, з ким у нього емоційний зв’язок, які залучають його глибше, а не поверхово. Таку жінку він не побоїться познайомитися з батьками і друзями. З такою він може уявити своє майбутнє.

Повертаючись до теми статті: просто не спи з ним, поки він не віднесе тебе до другої категорії.

Якщо ти відчуваєш, що він хоче від тебе тільки сексу, не давай йому такого задоволення. Ти не повинна відкриватися йому в фізичному плані. Тому що якщо ти це зробиш, він піде.

За матеріалами