Так, ти не вмієш читати думки, але вона не повинна просити квіти…
Натхнення

Так, ти не вмієш читати думки, але вона не повинна просити квіти…

Якби ви по-справжньому любили людину, вам би не треба було ховати телефон, коли ви з кимось спілкуєтеся. Вам би не потрібно було ховати екран телефону від очей партнера, тому що ви знаєте, що йому б не сподобалося те, що він прочитає. Якби ви дійсно любили людину, вам би не потрібно було записувати людей в телефонній книжці під вигаданими іменами. Якби ви дійсно любили людину, вам би не потрібно було кожен день видаляти історію повідомлень, тому що ви боїтеся, що хтось знайде те, що не повинен був би бачити. Якби ви дійсно когось любили, ваш телефон не дзвонив би посеред ночі; вам не потрібно було б вибігати з кімнати, щоб переконатися, що ваш партнер не почує вашої розмови. Якби ви дійсно когось любили, вам би не потрібно було так дивно себе вести щодо ваших контактів.

Якби ви по-справжньому когось любили, ви б більше не витрачали свій час на додатки, які допомагають знайти пару. Вам не треба було б розглядати сторінки незнайомців в соціальних мережах, щоб мати варіант, якщо ви передумаєте. Якби ви по-справжньому когось любили, вам не потрібно було б постійно мріяти про те, як могли б скластися стосунки з кимось іншим. Вам не потрібно було б думати «а що, якби», про людей, які не з вами. Якби ви по-справжньому любили, ви б повністю видалили всі інші варіанти, просто тому що ви більше ніж задоволені тим, що у вас є. Якби ви по-справжньому когось любили, ви б не прив’язували почуття власної гідності до того, як вас цінують інші люди. Якби ви по-справжньому когось любили, вам не потрібно було б з кимось фліртувати в «це нічого не означає» манері, щоб підняти свою самооцінку – тому що єдиною людиною, яка дійсно могла би підняти вашу самооцінку, був би ваш партнер.

Якби ви по-справжньому когось любили, вам би не потрібно було вести себе так, як ніби ви вільні. Ви б не вели себе таким чином, що люди б зрозуміли, що ви доступні. Якби ви по-справжньому любили людину, ви б розсіяли всі чутки про вашу доступність або невірності. Ви б чітко дали зрозуміти всім навколо, що ви в стосунках, і не шукаєте нікого, з ким би можна було завести інтрижку. Якби ви по-справжньому когось любили, ви б не роздавали номер свого телефону наліво і направо; ви б не задивлялися на інших людей в клубі. Ви б залишалися осторонь і припиняли будь-які спроби загравання з вами.

Якби ви по-справжньому когось любили, ви б не вели себе настільки нерозважливо, щоб аж напитися. Ви б обмежували кількість алкоголю, тому що не хотіли б втратити контроль над собою так, щоб нічого не відчувати. Ви не хотіли б ненавмисно змінити свого партнера, просто тому, що ви злегка перепили. Ви б ніколи не хотіли заподіяти такий біль і зрадити людину, яку любите більше за все в світі. І тому ви тримаєте себе в руках заради того, кого ви любите; заради ваших відносин.

Якби ви по-справжньому когось любили, вам не потрібно було б постійно підтримувати відносини з колишніми, на випадок якщо щось не зростеться. Ви не хотіли б, щоб хтось сидів на лавці запасних тільки тому, що все може піти не так. Якби ви по-справжньому когось любили, вам не потрібно було б запасного плану, тому що ви б були впевненими, що все вийде. Ви знаєте, що ви готові вкласти серце і душу в те, що у вас є, щоб вам ніколи не довелося думати про життя без того, кого ви любите. Якби ви по-справжньому когось любили, для вас би не існувало плану «Б».

Якби ви по-справжньому когось любили, ви б ніколи не зрадили своєму партнеру – ні фізично, ні емоційно. Ви б ніколи не могли дати емоції комусь іншому, тому що вся емоційна енергія, яка у вас є, йде прямо в ті стосунки, в яких ви вже знаходитеся. Ви б навіть не думали про те, щоб доторкнутися до кого-небудь іншого, тому що вся ваша фізична інтимність зберігається для того, кого ви любите. Якби ви по-справжньому когось любили, ви б зберігали вірність... до самого кінця.

За матеріалами