Близькість – це не коли дозволяєш торкнутися тіла, а коли дозволяєш торкнутися душі…
Мотивація

Близькість – це не коли дозволяєш торкнутися тіла, а коли дозволяєш торкнутися душі…

Що вам перше спадає на думку при слові «близькість»?

Фізична близькість, вірно? Сekс, чуттєві дотики, обійми, прискорене дихання, тепло, задоволення, збудження, пристрасть, бажання, пристрасть.

Багато хто відразу думають саме про це. Багато асоціюють близькість з сekсом. Навіть якщо знають, що це не тільки про нього. Але в нашій голові близькість відразу нагадує про фізичне зближення з кимось.

Але ось в чому справа. Можна бути з кимось у фізичному і сekсуальному контакті, і все одно не бути близькими. Тому що справжня близькість не пов’язана з дотиком до тіла. Вона не пов’язана з поцілунками, с*ксом, обіймами. У вас може бути все це, але ви можете не відчувати цієї близькості… поки не відкриєте свої серця і не впустите туди один одного.

Близькість — це більше, ніж просто дотик. Це означає глибоко знати і розуміти іншу людину, так само як і вона знає і розуміє тебе. Це мистецтво єднання на глибокому рівні, немов ви бачите душі один одного. Це бути вільними від брехні, страхів і обмежень. Це зняти з себе все і повністю оголитися: емоційно.

Близькість — це про чесність. Це мати сміливість дозволити комусь дізнатися, що він — весь твій світ. Це бути сміливою любити когось всім серцем. Це показувати себе справжньою. Це знати, що тобі безпечно в його обіймах. Це бути вільною. Вільною бути собою. Вільною робити те, що відчуваєш.

Ось чому близькість — така рідкість. Особливо сьогодні.

Вона не з’являється після декількох легких і довгих розмов на першому побаченні. Вона не з’являється в перші місяці стосунків. В деяких випадках вона не з’являється навіть через роки разом. Ось чому це лякає. Деякі не такі сміливі, як інші.

А ще тому що для близькості потрібно багато часу. Потрібна чиста, чесна любов, безумовна підтримка, відданість, довіра. Потрібно бути готовими приймати недоліки один одного, любити такими, які ви є, прощати помилки і рухатися далі, незважаючи ні на що. Вчитися на помилках і використовувати їх, щоб зміцнити стосунки.

Потрібно дивитися в душі один одного. Потрібно відкривати свою душу і обережно торкатися до душі іншого. Ви готові?

За матеріалами