Забудьте про знаки Зодіаку: є 1 гороскоп, який в 3 рази точніший!
Цікаво знати

Забудьте про знаки Зодіаку: є 1 гороскоп, який в 3 рази точніший!

Це про більш тонкі матерії.

Професійні астрологи ділять кожен зодіакальний період на декади. Так, вони говорять, що хтось народився не просто під знаком, наприклад, Стрільця, а в другу декаду Стрільця.

Декада – це десятиденний відрізок, що направляється певним небесним світилом. Кожен знак ділиться на три декади, тобто всього їх 36. Характеристики по декаді відрізняються від нормальних показників по знаку Зодіаку набагато більшою точністю.

Переконайтеся в цьому самі:

22 грудня – 31 грудня

Характер народжених в цей період людей має дві домінуючі риси: спокій і розважливість. Як правило, ці люди втілюють в собі надійність.

У їхньому товаристві іншим завжди спокійно і легко. Це чудові друзі і дуже спокійні люди.

1 січня – 10 січня

Завести з ними дружбу важко, проте якщо бастіон впаде, ця дружба буде міцною, надійною і довгою.

11 січня – 20 січня

Ці люди непосидючі і часом проявляють невпевненість. Вони спокійно можуть кинути розпочату справу на середині. Тому підтримка і увага їм необхідні.

Їм важливо знати, щоб в них і в результатах їхньої праці був хтось зацікавлений, щоб почути на свою адресу позитивну оцінку. Вони тягнуться до друзів і спілкування.

21 січня – 31 січня

Ці люди завжди елегантні і прекрасні. Енергія так і виривається з них, а оптимізму немає меж. У них закладено потужний життєвий потенціал, тому все у них легко йде на лад, справи вирішуються, перешкоди долаються.

Володіючи миролюбним характером і веселою вдачею, вони цим підкуповують оточуючих.

1 лютого – 10 лютого

Це чарівні люди з особливою родзинкою, і коханці з них виходять чудові, дихають пристрастю.

Знаючи свою привабливість, вони вміло користуються своїми кращими рисами, виставляючи їх у вигідному світлі.

11 лютого – 19 лютого

Ці люди відрізняються скромністю і привабливістю, їх працьовитості можна позаздрити, а сильна енергетика виділяє їх серед інших. Вони наділені здібностями до зцілення фізичних недуг і душевних ран.

Їх невловимий шарм підкорює і манить, від них віє стабільністю і спокоєм, тихою радістю, яка залучає до них оточуючих. І поруч з ними дійсно тепло і спокійно.

20 лютого – 29 лютого

Народжені в цей період – чутливі натури. Їх легко образити, зачепити і поранити.

Вони виконують роботу з усією відповідальністю, часом забуваючи про обмеженість власних сил, тому важливим для них буде вміння розслаблятися, приділяти відпочинку більше часу, щоб успішно працювати і не страждати від різних недуг.

1 березня – 10 березня

Як правило, ці люди володіють красою і чарівністю. Для них важливим буде набуття впевненості в своїх силах, витримки і цілеспрямованості.

Якщо вони зможуть виробити в собі ці якості, то завдяки їм досягнуть багато чого.

11 березня – 20 березня

Народжені в цей період найчастіше демонструють мужність і товариськість. Такі люди вміють вигідно показати себе.

Як правило, вони ввічливі і люблять пустити пил в очі оточуючим.

21 березня – 1 квітня

Народжені в цю декаду особистості здатні миттєво скласти план дій в найскладнішій ситуації. Поєднання інтуїції і цілковитої логіки дозволяють їм оцінити можливі варіанти розвитку ситуації в майбутньому навіть тоді, коли інші лише починають розуміти, що відбувається.

Безстрашність, рішучість і впевненість у власних силах допомагають цим людям поводитися розумно у важкі часи і знаходити контроль над найзаплутанішими та дуже складними обставинами.

2 квітня – 11 квітня

Народжені в цей період часу часто бувають честолюбними особистостями. У своєму прагненні бути всюди в перших рядах вони часто забуваються і перестають звертати увагу на інтереси інших, а ще іноді не розраховують свої сили і перебільшують здібності.

Вони часто ігнорують поради і думки оточуючих, що не сприяє збільшенню авторитету в очах інших. Таким людям в першу чергу потрібно навчитися прислухатися до думки оточуючих і поважати тих, хто поруч з ними.

12 квітня – 20 квітня

Ці люди відрізняються добродушністю і щирістю, марнотратством і відчайдушністю, обожнюють погуляти на всю котушку. Вони часто роздають обіцянки, а потім забувають про них, але це властивість йде не від злоби чи бажання нашкодити іншим, а просто тому, що вони так влаштовані.

Зібраність і відповідальність – не їхній коник. Вони повинні вчитися тримати обіцянки, і тоді притаманна їм порядність і доброта зможуть стати їх вірними помічниками в досягненні успіхів.

21 квітня – 1 травня

Людина, яка з’явилася на світ в зазначеному періоді, схильна робити поспішні висновки, необдумані вчинки або приймати поспішні рішення. Вонаповиннна підходити до кожного з питань виважено, максимально обдумуючи кожний наступний крок і не поспішаючи здійснювати якісь дії.

Зважене ставлення до всіх проявів життя, вчинків і слів – все це призведе до того, що життя такої людини буде радісним і безхмарним.

2 травня – 11 травня

Ці люди володіють такими якостями, як щедрість, працьовитість, відповідальність і старанність. Ви може бути впевненими, що вони вас не підведуть. Однак людям, що народилися в ці дні, потрібно розвивати рішучість і твердість характеру.

Якщо їм вдасться зрозуміти всі свої помилки, вони без праці доб’ються успіху і будуть щасливі.

12 травня – 20 травня

Ці особистості зазвичай наділені інтровертним характером, схильністю до самотності і властивістю бачити все в похмурих тонах. Це дуже обережні, підозрілі і недовірливі люди, які перш ніж щось зробити, ретельно все продумають і аналізують.

Але якщо хтось з їх оточення потрапляє в біду, вони дуже важко переживають чуже нещастя і жертвують всім, щоб надати допомогу. Похмурість і нелюдимость – тільки маска, яку носять такі люди, щоб сховатися і захистити себе.

21 травня – 31 травня

Людина, народжена в цей час, – весела, товариська, легко знаходить спільну мову з оточуючими. Незважаючи на це, у людей, що з’явилися на світ в цей період, надзвичайно розвинене почуття суперництва, яке може змусити їх піти на крайнощі. Якщо хтось встане на шляху, вони без сумнівів будь-яким способом приберуть противника зі своєї дороги.

Такі люди не можуть легко переносити успіхи інших, але тим, хто потрапив в біду допомагають з радістю. У них великі здібності до самоаналізу: вони вільно усвідомлюють і приймають свої помилки, легко знаходять шляхи до вирішення.

1 червня – 10 червня

Люди, народжені в цей період, люблять стабільність. Перед тим як зробити будь-які кроки, вони грунтовно подумають, оцінять і тільки тоді приймуть правильне рішення.

Несподівані зміни їх страшать, викликаючи сумніви. Але в разі, якщо всі вигоди змін вони зрозуміють, то швидко до них адаптуються і звикають: застою вони теж не приймають.

11 червня – 20 червня

Це дуже розважливі, але повністю позбавлені романтизму люди. Вони часто сумніваються, перш ніж щось зробити. Серед них майже не зустрічається відчайдушних сміливців і ризикованих людей.

Вони люблять спокійну обстановку, тишу і домашній затишок. Для досягнення життєвого успіху їм необхідна впевненість в собі і вміння випромінювати позитив. Їм слід вчитися спілкуватися з людьми, бути більш активними і сміливішими

21 червня – 1 липня

У людей, народжених в цей період часу, досить непростий характер, який є причиною неприємностей в любовних стосунках і мінливості партнерів. Надмірна гординя таких людей заважає їм зробити перший крок до примирення, навіть в тих випадках, коли їх вина очевидна, тому відносини часто закінчуються на початковому етапі свого розвитку.

Особистості, народжені з 21 червня по 1 липня, відрізняються чутливістю і імпульсивністю і часто йдуть на поводу у своїх емоцій.

2 липня – 11 липня

Ці люди завжди мають чітку мету і хорошу інтуїцію, що постійно допомагає їм уникати неприємностей і домагатися успіху в житті. Головне завдання таких людей – навчитися вірити в себе і в свої сили.

Якщо вдасться – життя буде підносити їм успіх за успіхом.

12 липня – 22 липня

Людям, народженим в ці дні, слід бути трохи привітніше, бути відкритими для оточуючих і не бути занадто недовірливими. Потрібно бути терпимими, розуміти, що оточуючі люди мають доброзичливий настрій, що не завжди все доводиться відвойовувати.

Якщо впоратися з цими недоліками, то нерішучість і почуття страху покине їх і вони зможуть вибудувати успішні відносини з оточуючими.

23 липня – 2 серпня

Люди, народжені в цей період, наділені завзятістю і стійкістю. Поряд з цим вони амбітні, егоїстичні і розважливі. Колючий характер пов’язаний у них з відсутністю почуття гумору.

Однак випадають на їхню долю їм під силу. Про таких людей кажуть, що світ тримається на їх плечах. Їх схильність до аналізу і раціональна самооцінка формує в них почуття справедливості і здатність дорожити справжніми цінностями.

3 серпня – 12 серпня

Такі люди випромінюють світлу енергетику, сонячну і легку. Амбіції не застеляють їх розум, успіхам вони радіють без зайвого вихваляння, а зоряна хвороба обходить їх стороною.

Оптимістичне ставлення дозволяє їм з легкістю йти до своїх цілей.

13 серпня – 22 серпня

При першій зустрічі може здатися, що ці люди трохи зарозумілі. Але це не більше ніж маска -життя навчило їх бути такими.

Ці люди повинні навчитися розслаблятися, бути більш м’якими, а також пам’ятати про те, що більшість проблем виникають через перевтому.

23 серпня – 2 вересня

Люди, чий день народження відзначається в цей час, здатні вимагати від інших неухильного виконання указів і різних інструкцій, але самі їх виконують не завжди чітко. Вони, як ніхто, часто потрапляють в нестандартні ситуації, їх можуть звинувачувати в різних проступках і помилках, які вони не скоювали, через що їм доводиться постійно виправдовуватися.

Їм необхідно вчитися будувати стосунки з людьми, вірити в свої сили і любити життя. Їм слід бути більш відповідальними самим, перш ніж вимагати цього від інших.

3 вересня – 12 вересня

Людям, народженим в цей час, властива роль шукача правди. Вони ніколи не підуть на компроміс, не зможуть бути гнучкими. Для цих людей неважливо те, як поставляться до їхніх слів, головне для них – відстояти справедливість за всяку ціну.

Їм варто навчитися бути гнучкими, і не забувати, що іноді правда буває гіркою. Звичайно, не потрібно ставати на шлях обману, але і доводити свою правоту, забуваючи про почуття оточуючих, не зовсім правильно.

13 вересня – 23 вересня

Це час народження спокійних і врівноважених людей, що володіють веселим характером, дарують оточуючим тепло і радість. Товариські і доброзичливі, вони мають багато друзів і користуються заслуженою повагою оточуючих.

Про таких часто (і цілком справедливо) говорять, що вони «купаються в любові».

24 вересня – 3 жовтня

Люди, народжені в цю декаду, завжди прагнуть до гармонії. Вони чесні і милосердні, зазвичай люблять все прекрасне.

У таких людей втілено безліч талантів. Вони легко виконують будь-які справи, за які беруться.

4 жовтня – 13 жовтня

Людям, народженим в цей період, притаманні бунтівливість і занепокоєння. Зміни їх ваблять, а зміна місця проживання є рисою характеру.

Вони відрізняються красою і граціозністю. Всередині у них є весела іскорка, що дозволяє щиро жартувати і веселитися, причому гумор цей завжди добродушний і м’який. Поруч з ними цікаво, затишно і надійно.

14 жовтня – 22 жовтня

Розкіш, комфортні умови життя, красива обстановка в будинку – ось до чого прагнуть люди, народжені в ці дні. Впавши в залежність від низьких пристрастей, можуть втратити життєві орієнтири і впасти в депресію.

Але як правило, вони пунктуальні, старанні і мають цілі у житті. Вони досить уважні до інших і надають необхідну допомогу без будь-яких прохань. Правда, їм не завжди вистачає впевненості в собі.

23 жовтня – 2 листопада

Ці люди наділені честолюбством, агресивністю і запальністю. Їх життя кипить, як бурхливий потік. У ньомупоразки і перемоги сплетені в єдину нитку, і лише сам народжений в цей період повинен вибрати свій істинний шлях.

Упертість же – сильний мінус їх характеру, вона чинить перешкоди на шляху. Щоб вона не переважувала розум, народженим в цей період необхідно вчитися гнучкості і тактовності.

3 листопада – 12 листопада

Народжені в період з 3 по 12 листопада люди потайливі, їм властиво недовіра і підозрілість до оточуючих. Тому часто вони виявляються замішаними в неприємності.

Але в працьовитості їм не відмовиш – від народження їм дано велике терпіння. Їм потрібно намагатися бути відкритими світу, щоб світ відкрився для них; не варто сприймати інших як ворогів.

13 листопада – 22 листопада

Це люди, що приховують багато від інших. Вони дуже стримані, і одночасно з них водоспадами може виливатися балаканина. Вони часто виявляють нетерплячість, тому не дивно, що заплановане ними може зірватися і піти не так.

У них міцне здоров’я і величезний трудовий потенціал. Тому без вмілого розподілу свого часу на роботу і розслаблення народженим в цей період не обійтися.

23 листопада – 2 грудня

Таланти цих людей справді різноманітні і багатогранні, а здібності – невичерпні. У них спокійна вдача. Вони завжди ретельно трудяться.

Виконавчі і уважні, вони не женуться за лідерськими позиціями. У партнерстві або колективі однодумців вони здатні розкритися і досягти великих успіхів.

3 грудня – 12 грудня

Народженим в цю декаду притаманні м’який характер, творча уява і відмінне бачення прекрасного, яке вони прагнуть відшукати всюди. Вони відрізняються веселою вдачею, постійним рухом, публічністю, комунікабельністю, що призводить їх до придбання великого числа знайомств.

Енергійні, вони стрімголов мчать по життю. У роботі вони відповідальні і ініціативні.

13 грудня – 21 грудня

Ці люди часто об’єднують в собі силу і розсудливість, рішучість і передбачливість, стійкість і чудові організаторські здібності, вольовий і твердий характер. Вони регулярно демонструють розум, чесність, благородність, граціозність і високі ідеали.

Людям, народженим в цей час, можна довіряти в будь-яких ситуаціях. Вони несуть знання, дають слушні поради і позбавлені егоїзму. Але їм слід бути терплячими і вміти знаходити компроміси.

А ви згодні з таким описом? Поділіться цією статтею з друзями і близькими!

За матеріалами