Яка ти інтимна безсоромниця по знаку Зодіаку
Гумор та позитив

Яка ти інтимна безсоромниця по знаку Зодіаку

Кава з молоком | Яка ти інтимна безсоромниця по знаку Зодіаку

Овен

Любителька змагань. Якщо зрозуміє, що її благовірний вважає її найгарячішою на світі, дівчина Овен здатна вийти на полювання за новим самцем, щоб він склав наявному партнеру конкуренцію. Нехай вони влаштують кривавий турнір за її серце. Дівчата! Будьте уважні!

Телець

Дівчині Тельцю впертості не позичати. Вірність її коник. Зустріла і полюбила навіки. Але якщо відчує, що не отримує у відповідь повного обсягу любові, то піде за добавкою на сторону.

Близнюки

Близнюкам властива нерішучість. Представниці цього знака не здатні довгий час концентруватися на чомусь одному. На жаль, такий підхід загрожує тим, що один партнер не в змозі забезпечити те, що потрібно Близнюкам від стосунків. До того ж друга половина повинна володіти схожим почуттям гумору, щоб була можливість посміятися вдвох.

Рак

Емоції б’ють через край, але при цьому Рак реально жадає стабільності. Знайомтеся, практично найвірніший знак. Однак коли проходить любов дівчина-Рак, володіючи неймовірно добрим серцем, не бажає нанести сильний удар партнеру, поставивши його перед фактом розриву стосунків. Тому Рак віддасть перевагу тихій зраді і чесному визнанню в любові до іншої людини.

Лев

У будь-якому місті і селі Левиці треба відчувати себе головною героїнею всіх фільмів. Якщо партнер не в змозі дати їй цю роль, то висока ймовірність, що її потягне наліво. Не хоче зводити на п’єдестал? Подумаєш! Знайдеться інший, хто це зробить, і її совість буде мирно сопіти, не набридаючи своїми докорами.

Діва

Діву мучать переживання навіть через ще не виниклі проблеми. Тому закрутити шури-мури на стороні, поки чоловік гне спину, заробляючи копійку в будинок, для Діви страшний стрес, який їй не під силу пережити. Однак якщо поточний партнер не відповідає високим стандартам Діви, то вона займеться пошуком типу з кращими даними.

Терези

Природне кокетство і пристрасність, по ідеї, повинні пхати на зраду. Але на противагу цим якостям виступає романтика і цінність любові, що утримує дівчину-Терези від кроку наліво. Якщо все ж трапляється зрада, то напевно на це штовхнуть сильні емоції, а не нудьга або задоволення свого его.

Скорпіон

Гуляє на всі боки, поки на горизонті не з’явиться той самий єдиний і неповторний. Хлопців дівчина-Скорпіон притягує, наче магніт. Ще б пак, в її чарівності і привабливості дефіциту не спостерігається. Але при зустрічі чоловіка, який задовольнить її в плані емоційності і сексуальності, Скорпіон присвятись себе всю цьому партнеру.

Стрілець

Дівчині-Стрільцю не дано зрозуміти, що є речі, про які варто помовчати. Тому з таємними романами виходить заминка, оскільки рано чи пізно Стрілець проговориться. Далі для представниці цього знаку сеkс, немов забавна пригода без правил. Тому, якщо сеkс розписаний, як п’ятирічка, то є шанс, що дівчина побажає зійти з накатаної колії.

Козеріг

Дівчина, якій відома надійність і вірність. Однак пошук любові у неї не на першому місці. Звичайно, це почуття потрібна річ, але кар’єрне зростання їй ближче до серця, ніж необхідність створення сім’ї. Напевно, жінка-Козеріг підбере в партнери того, хто зможе допомогти її кар’єрі. Можливо, жертовним бараном доведеться стати колишньому.

Водолій

Якщо партнер буде задовольняти, то про зраду, швидше за все, дівчина-Водолій думати не буде. Як правило, Водолій «зраджує», з кимось грайливо листуючись. Так, легкий флірт. За умови чистих почуттів до партнера і ця безневинна гра буде припинена, поки ще можна зупинитися.

Риби

Балом правлять емоції. До того ж дівчина-Риби схильна до співпереживання. А тому зрада допустима тільки, якщо є спроба припинити невдалі стосунки. Стискаючи в руці руку нового кавалера, жінка-Риби буде докоряти собі за зраду, причому все життя.

За матеріалами