6 причин чому сеkс – це найкращі ліки!
Життєві поради

6 причин чому сеkс – це найкращі ліки!

Хто б міг подумати, що ліками від багатьох хвороб може бути сеkс. Дивіться самі, навіть у старших людей заняття коханням провокує збільшення активності мозку. Насправді, заняття любов’ю – це одне з небагатьох насолод в цьому світі, яке не несе за собою нічого негативного.

Ось вам простий приклад: Будеш багато жерти – станеш товстим, будеш багато пити спиртного – помреш молодим, будеш курити – помреш ще раніше, ніж від спиртного.

Коротше, висновок очевидний: друзі, займайтеся сеkсом, це не тільки приємно, але і корисно. Не вірите, ось вам пару незаперечних фактів:

1. Піднімає настрій

Щось я ніколи не бачив, щоб людина сумувала після близькості. Ну, за винятком, пару педантичних ситуацій. А, якщо серйозно, під час занять коханням виробляється цілий коктейль ендорфінів, що провокує підняття настрою.

Наприклад, окситоцин допомагає розслабитися і заснути. Він починає виділятися, приблизно, хвилин через 20 після початку прелюдій. У народі його часто називають гормон “обнімашка”.

Серотонін – ще один ключовий в нашому організмі нейромедіатор. Говорячи простою мовою, знижує сприйнятливість до негативних емоцій. Це він головна причина того, чому всі люди усміхаються і відчувають себе щасливими.

2. Підвищує імунітет

Так! Так! Інтимна близькість здатна захистити вас від застуди. Вся справа в зростанні імуноглобуліну А. Був навіть проведений експеримент, в якому на добровольцях було доведено, що заняття сеkсом провокує зростання імуноглобуліну А.

3. Покращує роботу серця

Заняття коханням мінімум три рази на тиждень, скорочують ризик серцевих нападів і інсультів в двоє. Так що, друзі, хто хоче жити довго і щасливо, вперед в ліжко зміцнювати своє слабке серце.

4. Збільшує тривалість життя

Регулярне заняття любов’ю у літніх пар, покращує роботу мозку, збільшує їх розумові здібності. Доведено, що у таких людей збільшується словниковий запас.

5. Збільшує народжуваність

Як то кажуть, хто б сумнівався. Той, хто часто намагається, тому і вдається. Так би мовити, поєднують приємне з корисним. Якщо говорити серйозно, ще якихось пару років тому, існував такий міф: більше стриманості – більше шансів зачати дитину. А виявилося навпаки, вчені довели, чим частіше чоловік займається сеkсом, тим швидше його живчики доберуться до місця призначення.

6. Кращий спосіб примирення

Що робить практично будь-який чоловік, коли накосячить? Правильно, намагається затягнути свою кохану в ліжко. Ну, а хіба є спосіб кращий, щоб загладити свою провину?

Чесно сказати, я ще жодного разу в житті не бачив, щоб після сеkсу дівчина продовжувала дутися на свого чоловіка.

За матеріалами