Чоловік перестане вас поважати, якщо ви робите ці речі!
Мотивація

Чоловік перестане вас поважати, якщо ви робите ці речі!

Любити не заборонено, жертвувати собою заради коханого – в строго виняткових ситуаціях! Ми розповідаємо про те, чого ніколи і ні за яких обставин не потрібно робити для чоловіка, якщо у ваших планах залишитися з ним надовго і бути нескінченно щасливою.

1. Допомагати фінансово

Навіть якщо у вашого благовірного діра замість гаманця, з роботи його вигнали, а нову він знайти, нібито, не може, запам’ятайте: роботу можна знайти завжди, і якщо чоловік мріє не тільки самореалізовуватися, але ще і годувати сім’ю, можна, врешті-решт , і вантажником попрацювати, перш ніж завойовувати світову популярність. Біда в тому, що якщо у вас увійде в звичку давати коханому великі суми, рано чи пізно це закінчиться трагедією – вам доведеться знайти спочатку другу, потім третю роботу, а любові, повірте, від цього у вашому житті більше не стане.

2. Дарувати дорогі подарунки

Пам’ятаєте розповідь О’Генрі «Дари волхвів», де головна героїня продала волосся, щоб купити чоловікові ланцюжок для годинника, а чоловік в свою чергу продав той самий годинник, бажаючи подарувати дружині набір гребенів? Волосся вас обрізати, звичайно, ніхто не змушує, проте подарунки повинні бути все-таки рівноцінними. Немає сенсу подавати вашому коханому портфель зі шкіри пітона чи того краще – купувати автомобіль, якщо він обдарує вас черговим кухонним комбайном.

По-перше, спроба завоювати чоловіка грошима, швидше за все не призведе до успіху, якщо звичайно це справжній чоловік – навпаки, дорогими подарунками ви можете тільки відштовхнути його, особливо якщо він собі такої розкоші дозволити не може. По-друге, якщо вам попався недобросовісний представник сильної статі, любов може перетворитися у використання.

3. Жаліти його

Довгий час по просторах інтернету гуляв іронічний текст про чоловіків, які плачуть. Мовляв, якщо ваш чоловік плаче, поплескайте його по плечу, а якщо він продовжить лити сльози і після цього – купіть своєму обранцеві памперс. Як не дивно, в реальності ці поради дійсно працюють. Не в таких масштабах, звичайно. Проблема в тому, що на відміну від нашої половини людства, чоловік за жалість до нього почуття любові не відчуває. Тобто, простіше кажучи, скаржитися на життя він буде вам, а так само намотувати соплі на кулак, нити, стогнати – при вас, а гуляти і, що характерно, грати весілля – з іншими. Наша проблема в тому, що нам вічно ввижається, ніби скарги – це ознака глибоких стосунків, ви адже його, нещасного і самотнього, витягуєте з безодні відчаю. Згадайте сумнозвісну Русалоньку – врятувала Принца вона, а одружився-то він на інший!

5. Вимовляти фразу «а я тобі казала»

Навіть якщо ви сто разів праві. Навіть якщо ви маєте рацію мільйон разів, і ви його попереджали, застерігали і говорили, як треба було, а він посмів вас не послухатися. Немає нічого більш провокаційного, ніж ваша фраза «а я тобі казала». По-перше, ви виявилися розумнішими, ніж він, по-друге вказали йому на це. Дуже нетактовно! Будьте впевнені, тепер ваш улюблений напевно образиться, більше того – швидше за все в недалекому майбутньому пригадає вам свій прикрий промах.

6. Відмовлятися від особистого життя і кар’єри

Домогосподарка обвішана, як новорічна ялинка – кулями, рушниками, дитячими повзунками і всякого роду побутовими проблемами – це звичайно, добре, але, на жаль, чим більше ми присвячуємо життя своїм чоловікам, дітям і домашнім турботам, тим швидше вони втрачають до нас інтерес.. Рано чи пізно йому захочеться, по-перше, побути на самоті, по-друге – подивитися на красиву жінку. І будьте впевнені, в більшості випадків, якщо ви не в змозі скинути з себе затертий халат і фартух не роздумуючи, він знайде собі інший об’єкт захоплення. До речі, це зовсім не означає, що ваш благовірний стрімголов кинеться підшукувати собі коханку. Ні, він просто буде милуватися кимось іншим…

Те ж саме стосується і вашого особистого часу, інтимного простору. Якщо ви вийшли заміж, це зовсім не означає, що треба закинути друзів, роботу та інші приємні для вас речі. Навпаки, чим різноманітнішим і повнішим буде ваше життя поза сім’єю, тим більше до вас буде тягнутися ваша половинка. Знову ж, не забувайте – у всьому потрібно знати міру.

7. Міняти зовнішність заради нього

Так, безумовно, ми жінки пристрасно любимо змінюватися. Якщо сьогодні нам подобалося бути брюнеткою, цілком можливо, що завтра ми вирішимо перефарбуватися в блондинку, руду і навіть додати кілька синіх або рожевих пасом, все це в межах норми. Якщо ж на кардинальну зміну іміджу наполягає ваш коханий – час задуматися. Обрізати або відрощувати волосся на догоду чоловікові? Просто тому що йому так захотілося? Не варто, особливо якщо ви належите до тих щасливиць, які встигають не тільки заробляти гроші і готувати сніданки з вечерями, але ще й стежити за собою.

Зрештою, якщо ваш обранець вважає за краще худорлявих дівчат «унісекс», а ви куди більше зсхожі на ренесансну панночку, чому б не порадити чоловікові знайти собі свій ідеал, а не намагатися підігнати вас під неймовірні параметри. У будь-якому випадку – ваш чоловік повинен приймати вас такою, як ви є (зрозуміло, в розумних межах), в іншому випадку це просто не ваш чоловік – на жаль, таких на життєвому шляху зустрічається куди більше, ніж нам того хотілося б.

За матеріалами