Еталонна жінка за знаком Зодіаку. Хто вона?
Гумор та позитив

Еталонна жінка за знаком Зодіаку. Хто вона?

Вирішили перевірити, кого небесні світила призначили на роль еталонної жінки. Хочеш дізнатися, який знак зодіаку – ідеал? Тоді читай наш астрологічний рейтинг!

12 місце – Близнюки

Якщо пацієнт хоче жити – медицина безсила. Якщо Близнюки хочуть крутити на осі світобудови всі ці ваші уявлення про ідеальну жінку (а вони хочуть) – світобудова теж безсила. І ви всі теж, так-так. Плювати Близнюки хотіли на те, якою ви бачите еталонну жінку, і тим більше на те, якою хочете її бачити. Розмріялись, бач. А дупу вам, вибачте, не показати?!

11 місце – Діва

Діви знають, що логіка статі не має, як, втім, і аналітичне мислення, причому знають це, схоже, з народження. Тому до того моменту, коли Діва доростає до пісочниці, вона вже «свій хлопець». Ну, на думку оточуючих. На свою власну думку, Діва – ніякий не хлопець, природно, але якщо цим дурним людям так потрібні суворі гендерні рамки – то нехай їх. Безкоштовно просвітляти їх Діва не збирається.

10 місце – Стрілець

Стрільців взагалі варто було б виключити з цього гороскопу, але ми, на жаль, не можемо. Тому заздалегідь просимо у Стрільців вибачення. Не за 10 місце, а за те, що взагалі посміли поставити поруч слова «Стрілець» і «еталон». Еталон, звичайно, ідеальний, але він же незмінний. Хтось може собі уявити панночку-Стрільця, яка не змінюється? Ось і ми не можемо. З іншого боку, до почесного останнього місця Стрільці все-таки не дотягують якраз в силу своєї мінливості. Таке, знаєте, дуже жіноче: «Ах, я така суперечлива вся!»

9 місце – Овен

Страшна жінка! В тому сенсі, що страшно прекрасна розумниця, красуня і сексуальна штучка. Дивитися, але руками не чіпати – у всякому разі, без дозволу. Тому що якщо Овна необережно доторкнутися руками, з неї Чужий вилізе і сліпуче посміхнеться в усі 148 зубів. Видовище не для людей зі слабкими нервами, прямо скажемо. Особливо з огляду на той факт, що Чужий – це Овен і є, і у нього на голові бантик. Ну тому що він же дівчинка!

8 місце – Козеріг

Козероги взагалі не дуже розуміють, що таке ця ваша еталонна жінка і на біса вона потрібна, молитися на неї, чи що? Або прагнути нею стати? Дурниці якісь! Всі ці ваші гендерні стереотипи Козероги в труні бачили, а ті, хто збереться вимагати від Козерога типово жіночої поведінки, ризикують там же і опинитися. У труні, в сенсі. У білих тапочках.

7 місце – Телець

Телець дуже хоче бути дівчинкою-дівчинкою: платтячка, колечка, «ой, я нічого не чіпала, воно само». І в цілому у неї не просто виходить, а виходить чудово: поки панночка-Телець сидить і красиво кліпає віями, всі навколо перебувають у повній упевненості, що еталонна жінка – саме вона. Але, на жаль, все життя сидіти панянка-Телець не може. А при ходьбі дещо починає дзвеніти. Зрадницьки.

6 місце – Водолій

Спортсменка, комсомолка і просто красуня. Ідеальна жінка, в яку всі закохуються з першого погляду. І ось тут і криється проблема, тому що Водолій любити нікого не хоче. Водолій хоче дружити, бо це, по-перше, цікавіше, а по-друге – надійніше. А кому хочеться у вир темних пристрастей – ті нехай Скорпіона собі пошукають. Тільки спочатку доведеться з розгону забитися головою об стіну – кажуть, деяким вдавалося таким способом забути Водолія.

5 місце – Рак

Раки дуже хочуть бути еталонними жінками, але соромляться. Або бояться. Або думають, що у них не вийде. Тому вони вибирають собі який-небудь жіночий архетип – Жінка-Мати, наприклад, – і доводять його до досконалості, недоступної всім іншим знакам. Спасибі їм за це велике. У тих, хто не Жінка-Мати, наприклад, тепер є шанс не повіситись в темному куточку від заздрості.

4 місце – Риби

Чуть-чуть не дійшли до місця в трійці лідерів Риби – майже еталонні жінки. Підступні пожирачки чоловічих сердець, які не хочуть нічого вирішувати, а хочуть пляттячко і на ручки. Насправді, звичайно, Рибки хочуть, щоб всі залишили їх у спокої і не вторгалися зі своєю грубою реальністю в їх ідеальний внутрішній жіночий світ.

3 місце – Лев

Замикають трійку лідерів Левиці – третя пишемо, перша в розумі. У всякому разі, в розумі Левів, які ні на секунду не сумніваються в тому, що еталонні жінки – саме вони, а всім слід у них повчитися жіночності. Гіпотетично. Практично ж Левиці не збираються ось цими ось ручками брати і створювати собі конкуренток, тому перше місце ми їм не дамо. А нічого скупитися!

2 місце – Скорпіон

Почесне друге місце дістається Скорпіону – еталонній жінці, яку зрушив з п’єдесталу переможниці нещадний час. Не в тому сенсі, що Скорпіони рано старіють, а в тому сенсі, що світ дещо змінився: Святу інквізицію, наприклад, вже скасували. А адже Скорпіон – це ж еталонне втілення жінки як породження розпусти і пороку. Диявол в спідниці, власне кажучи. І тих, кого звабила її жіночність, і поскаржитися-то тепер нікуди. Хіба що в Спортлото.

1 місце – Терези

І ось він – еталон, яким мріють бути всі інші жінки! Якщо у них запитати чому, вони скажуть, що Терези дивним чином втілюють в собі всі якості, приписувані жінкам, причому ті, які прийнято вважати негативними, Терези примудряються подати як гідність. А знаєте чому? Тому що Терези взагалі не заморочуються на предмет «А чи достатньо я жіночна?», а просто живуть і насолоджуються життям. Чого і нам всім бажають.

За матеріалами