У цих пар Зодіаку завжди найкращий у світі сеkс!
Цікаво знати

У цих пар Зодіаку завжди найкращий у світі сеkс!

На теренах мережі частенько можна побачити ідеальні поєднання знаків Зодіаку для побудови стосунків. Ми ж цього разу приділимо увагу інтимній відповідності. Дізнайтесь, ким по гороскопу має бути ваш партнер, аби сеkс з ним був бездоганним.

До вашої уваги найкращі поєднання пар знаків Зодіаку, які гарантують пристрасть у ліжку:

РАК І СКОРПІОН

Скорпіон вкладає пристрасть у все, що він робить. Так само, як Рак! Ці знаки прекрасно доповнюють один одного. Від Скорпіона Рак отримує всю необхідну йому увагу в ліжку. У всьому, що стосується сеkсу, у цих двох знаків не буває нудьги, вони відкрито говорять про свої бажання, люблять різноманітність і завжди готові експериментувати.

ТЕЛЕЦЬ І СТРІЛЕЦЬ

Телець – дуже чуттєвий знак Зодіаку, а от Стрілець – авантюрний і може бути надзвичайно привабливим. Коли ці два знаки Зодіаку зустрічаються в ліжку, сеkс стає дуже чуттєвим і одночасно перехоплює дух. Телець і Стрілець можуть повністю зануритися в процес, стогнати разом, але також сміятися. Вони не знають табу, тому що просто сліпо довіряють один одному.

БЛИЗНЮКИ І КОЗЕРІГ

Близнюки з Козерогом випробують найяскравіший сеkс у своєму житті. Глибокі погляди і пристрасні ласки роблять статевий акт унікальним. Близнюки дуже цікаві, і завдяки своїй відкритості їм вдається виманити сором’язливого Козерога з його “фортеці” і випробувати оргазми один за іншим.

РИБИ І ТЕРЕЗИ

У цій комбінації знаків Зодіаку чиста чуттєвість поєднується з покорою. Люди, народжені під знаком Риби, можуть бути дуже егоїстичними в ліжку, але Терези дуже слухняні і в пристрасній любовній грі показують себе покірними партнерами. Це дуже заводить Риб, і Терези можуть повністю і впевнено реалізувати свою покірну сторону з цим знаком Зодіаку.

ЛЕВ І ОВЕН

Лев розділяє своє сильне бажання сеkсу з Овном. Коли два вогняні знаки опиняються разом у ліжку, починається пристрасна боротьба. Овен хоче вести, але Лев теж хоче правити, і тому вони переживають унікальну, чуттєву сеkсуальну пригоду в спальні. Або інших цікавих місцях.

ДІВА І ВОДОЛІЙ

Діва більш приземлена, а Водолій по своїй природі спонтанний. Поєднання цих якостей допомагає Водолію і Діві подолати свої комплекси і відкритися. Оскільки у Діви все завжди повинно бути під контролем, для неї особливо важливо сеkсуально задовольнити свого партнера. Так що акт любові може зайняти багато годин, поки обидва не отримають абсолютну насолоду.

Джерело