Спринтер чи марафонець: 5 ознак, що відкривають таємницю, який чоловік в ліжку
Психологія

Спринтер чи марафонець: 5 ознак, що відкривають таємницю, який чоловік в ліжку

Ідеально, коли смаки й уподобання в ліжку між чоловіком і жінкою збігаються. Але як визначити «свою» людину, поки стосунки не перейшли від цукерково-букетної стадії далі, і не виявитися розчарованою в обранцеві?

Активний або пасивний, ніжний або агресивний… Який чоловік потрібен саме вам? Вчені-сексологи сходяться на думці, що партнери в першу чергу повинні збігатися за темпераментом. Якщо ви – натура пристрасна, любляча різноманітність, а в любовних утіхах готові проявити неабияку фантазію, то і чоловіка вам варто вибрати такого ж. З пасивним партнером ви навряд чи отримаєте задоволення від тілесного спілкування.

Можна, звичайно, використовувати «бабусин» метод і орієнтуватися на чоловічий ніс: мовляв, чим він більший і довший, тим кращий з нього коханець. Частка істини тут є. Саме частка. Визначити точніше, хто перед вами – «спринтер» або «марафонець», можна зовсім за іншими ознаками.

Розмір має значення

Виявляється, як чоловіче, так і жіноче лібідо безпосередньо залежить від довжини ноги! У вчених навіть є таке поняття «трохантерний індекс». Дізнатися його просто: вимірюємо довжину ніг чоловіка від головки тазостегнового суглоба до ступні і ріст чоловіка ділимо на довжину ноги. Ось це число і покаже можливості і здатності вашого сексуального партнера (до речі, жінки так само можуть визначити свою сексуальність).

Ідеальний коханець той, у кого ця цифра коливається між 1,99 і 2,00. Найслабший темперамент у тих, чий індекс в районі 1,85 – 1,91. А ось якщо ваш партнер потрапив в зону 1,92 – 1,98, у вас справжня золота середина.

Зрозуміло, що не кожен чоловік підпустить до свого дорогоцінного тіла подружку з рулеткою. Не турбуйтеся! Його ноги ви і так побачите – чим вони коротші, тим яскравіше і різноманітніше вам приготоване статеве життя. Чим довші, тим довшвпрелюдія і далі фінішна пряма.

«Підвищена кошлатість»

Сексологи відзначають, що найчастіше «спринтерами» виявляються брюнети. Причому ті, у кого «підвищена кошлатість» по всьому тілу – на руках, ногах, животі і грудях. А все через підвищений рівень гормону тестостерону. Є один мінус – часто високий рівень тестостерону призводить до раннього облисіння. З таким партнером варто бути готовою до частого сеkсу. Нерідко і по кілька разів за день чи ніч.

Повна протилежність «спринтерам» – світловолосі, худорляві «марафонці». Як правило, такий партнер буде ніжний і ласкавий в ліжку – для нього важливо не стільки кількість, скільки якість. Активним дівчатам цей типаж абсолютно не підходить.

«Середнячки» в більшості своїй шатени або темно-русявi. Вони поєднують в собі активність «спринтерів» і вміння «марафонців». З таким чоловіком ви будете отримувати регулярні і часом різноманітні задоволення в ліжку.

Бровки будиночком

Хочете активного чоловіка в ліжку – шукайте такого, у кого брови густі і врозліт. Тут діє той же принцип, що і з волоссям по всьому тілу: темні і широкі брови – ознака сильного сексуального чоловічого темпераменту.

Легкою ходою…

Якщо ваш обранець любить танцювати, плавати, захоплений єдиноборствами і при цьому красиво, плавно і витончено рухається, у вас, швидше за все, активний сексуальний партнер. Зверніть увагу, як він ходить, обходиться з предметами. Велелюбного і люблячого різноманітність чоловіка легко помітити по ході перевальцем або «стрибаючого». Військова постава і карбований крок – перед вами людина, швидше за все, без особливої ​​сексуальної фантазії. Чоловік, який човгає, є розсіяним і вічно натикається на кути, – частіше і в ліжку виявляється таким же.

Любитель собак і кішок

Хочеш дізнатися, яким буде з тобою твій обранець в ліжку, подивися на те, як він поводиться з домашніми вихованцями. Якщо він ніжно і лагідно погладжує і чухає свою кішку або собаку, то і до своєї партнерки в ліжку він буде настільки ж передбачливий і ніжний. Зайва агресивність – просто так піддати тварину ногою або вщипнути – тривожний дзвіночок! Активність чоловіка проявиться в його агресії. Ну, а якщо він любитель познущатися над братами нашими меншими, то висновки робіть самі.

Найголовніше в будь-яких стосунках – ніколи не мовчати! Якщо вам щось не подобається, скажіть про це партнерові. Якщо подобається, заохочуйте його. І тоді з рядового «марафонця» ви цілком можете отримати активного «спринтера».

За матеріалами