Чому жінки зраджують (навіть тим, кого люблять). Всього 3 причини!
Психологія

Чому жінки зраджують (навіть тим, кого люблять). Всього 3 причини!

Бажання близькості з кимось новим – не причина зради. І чоловіки, і жінки «ходять наліво», тому що їм чогось не вистачає у стосунках.

Необхідність заповнити цю прогалину часто призводить до зрад, а потім і до розлучення. Ось три головних причини, чому жінки зраджують:

1. Відсутність зв’язку

Жінки залишаються у стосунках, тому що відчувають якийсь емоційний і фізичний зв’язок з партнером. Для жінок цей зв’язок – суміш хімічного блаженства, який творить особливу інтимність і сексуальний потяг.

Коли жінки відчувають себе відстороненими від свого партнера, почуття інтимності пропадає, що створює передумови для зв’язку з кимось іншим. І цей духовний зв’язок може легко трансформуватися в фізичний потяг.

2. Помста

Це не дуже популярна причина, але, приблизно в 1 з 5 випадків зрада відбувається з бажання помститися партнеру.

Це помста за певний вчинок чоловіка, або, можливо, за неправильне або погане поводження.

Багато жінок зізналися, що їх зради були навмисною «розплатою» за те, що їхні чоловіки не допомагали їм з новонародженими дітьми.

Інші стверджують, що зрадили в помсту за невиправдані очікування до Дня святого Валентина, або Дня Народження, або пам’ятної для них дати.

Деякі жінки зраджувати, тому що їхні чоловіки були постійно зайняті роботою або не допомагали по дому.

3. Незадовільний сеkc

Ні для кого не секрет, що стресове, розплановане і швидкоплинне життя людей веде до незадовільного сеkсуального життя. Відсутність пристрасного і повноцінного сеkсу – одна з причин зради.

Чоловіки зазвичай скаржаться на кількість інтимної близькості, а жінки на її якість. Прекрасна стать часто виправдовує зради відсутністю cekcy, ініційованого чоловіками.

Помилка, яку допускає більшість чоловіків, полягає в тому, що вони думають, що його дружина, мати трьох дітей, втратила бажання до гарячого, повноцінному сеkсу. Це невірне судження. І багато жінок не хочуть погоджуватися на шлюб без інтиму. Їм потрібна пристрасть точно в такій мірі, як і чоловікам. Кожна жінка хоче відчувати себе бажаною, сексуальною, такою, що збуджує… І якщо цього вона не отримує вдома, то йде шукати у іншому місці.

За матеріалами