Найточніший гороскоп! 4 пункти, які дають точну характеристику кожному знаку Зодіаку
Цікаво знати

Найточніший гороскоп! 4 пункти, які дають точну характеристику кожному знаку Зодіаку

Існує безліч гороскопів і астрологічних прогнозів для кожного з 12 знаків Зодіаку. Бувають гороскопи сеkсуальны, професійні та навіть політичні! Але насправді всі вони будуються на обмеженому наборі основних характеристик зодіакальних Знаків. Це базові властивості кожного знака, з яких можна вивести все інше.

Ось 4 пункти, які дають точну характеристику кожному знаку Зодіаку: що він любить, чого терпіти не може, який у нього психологічний тип і яка у нього тотемна тварина (визначає характер).

Не вірите? Тоді перевірте себе!

Овен

Любить: багатство і достаток. Чим більше у нього грошей, тим краще себе почуває Овен.

Ненавидить: повільність. Це відноситься як до людей, які відволікають його від справ, так і до техніки, що зависає – наприклад, повільних мобільних телефонів.

Тип особистості: холерик.

Тотемна тварина: ведмідь (сила і хитрість).

Телець

Любить: успіх. Для Тельця важливо завжди в чомусь перевершувати оточуючих – будь то кар’єра, інтелект або навіть фігура.

Ненавидить: хамство. З Тельцем краще бути гранично ввічливим, якщо ви не хочете вивести його з себе. Але й ігнорувати його ні в якому разі не слід!

Тип особистості: флегматик.

Тотемна тварина: тигр (мужність і цілеспрямованість).

Близнюки

Любить: різноманітність. Для Близнюків немає нічого страшнішого передбачуваності, рутини і монотонності. Їм потрібні регулярні зміни.

Ненавидить: зайву серйозність. Почуття гумору – найважливіша риса з точки зору Близнюків. Вони готові пробачити що завгодно, але не відсутність почуття гумору!

Тип особистості: сангвінік.

Тотемна тварина: орел (стрімкість і гармонія).

Рак

Любить: сімейний затишок. Для Рака немає нічого кращого, ніж бачити навколо себе рідних і близьких в гарному настрої. Раки дуже емоційно залежні від близьких.

Ненавидить: невігластво. Коли хтось демонструє агресивну дурість, Рака це виводить з себе. Він терпіти не може пустодзвонів.

Тип особистості: меланхолік.

Тотемна тварина: крокодил (спокій і хитрість).

Лев

Любить: статус. Для Лева дуже важливо завжди бути в центрі уваги і вражати оточуючих. Це може бути не обов’язково грошовий статус – головне, щоб йому супроводжувала слава.

Ненавидить: визнавати помилки. У власних очах Лев завжди бездоганний, тому він терпіти не може визнавати (і виправляти) свої промахи.

Тип особистості: холерик.

Тотемна тварина: павич (слава і визнання).

Діва

Любить: розуміння. Діва часто відчуває себе незрозумілою. Їй буває воістину складно знайти в житті однодумців, але коли це трапляється, вона відчуває себе щасливою.

Ненавидить: впертість. Діва, як правило, розуміється на справі краще оточуючих, тому її дратує, коли з нею сперечаються замість того, щоб відразу визнати її правоту.

Тип особистості: флегматик.

Тотемна тварина: вовк (товариськість і лідерство).

Терези

Любить: красу. Для Терезів величезне значення має естетика. Від інтер’єру і одягу до сервірування столу – все повинно бути ідеально.

Ненавидить: жорстокість. Терези дуже не люблять, коли хтось використовує інших людей або відверто знущається над ними заради своєї вигоди.

Тип особистості: сангвінік.

Тотемна тварина: сова (мудрість і співчуття).

Скорпіон

Любить: конкуренцію. Скорпіон живе заради того, щоб приймати виклики. Він по-справжньому оживає в боротьбі і суперництві, обожнюючи завжди і всюди приходити першим.

Ненавидить: лицемірство. Скорпіони досить прямолінійні, тому не дивно, що їх дратує, коли хтось в обличчя говорить одне, а за спиною – інше.

Тип особистості: меланхолік.

Тотемна тварина: дельфін (обережність і суперництво).

Стрілець

Любить: пригоди. Стрілець не мислить свого життя без цікавих подорожей, захоплень і пригод. Рутина набридає йому дуже швидко.

Ненавидить: підлість. Якщо хтось чинить підло і нечесно, Стрілець відчуває мало не фізичну відразу.

Тип особистості: холерик.

Тотемна тварина: гепард (рішучість і авантюризм).

Козеріг

Любить: передбачуваність. В ідеалі Козеріг намагається розпланувати кожен крок, а потім послідовно реалізувати свої плани.

Ненавидить: лінь. Козерога дратують люди, які вічно ниють і скаржаться, але не роблять нічого, щоб змінити ситуацію. До таких особистостей він відчуває презирство.

Тип особистості: флегматик.

Тотемна тварина: слон (мудрість і послідовність).

Водолій

Любить: радіти життю. Водолій – один з найбільш життєрадісних знаків, яким геть трохи потрібно для щастя. Для Водолія кожен новий день – це привід порадіти.

Ненавидить: вузьколобість. Водолію вкрай неприємні нетерпимі люди, які подумки застрягли в позаминулому столітті. Він дотримується прогресивних поглядів.

Тип особистості: сангвінік.

Тотемна тварина: лебідь (вірність і шляхетність).

Риби

Любить: бути потрібним. Риби – зазвичай творчі натури, які завжди раді можливості проявити свої таланти в справі.

Ненавидить: брехливість. Кращий спосіб назавжди відштовхнути від себе Риб – пообіцяти щось і не зробити. Вони не переносять обману і брехні.

Тип особистості: меланхолік.

Тотемна тварина: черепаха (спокій і креативність).

Ну що, згодні ви з таким описом? Поділіться цим текстом з друзями!

За матеріалами