6 найбільш недооцінених ерогенних зон
Цікаво знати

6 найбільш недооцінених ерогенних зон

Статеві органи, груди, шия, губи – стандартні місця, на яких сконцентрована увага під час сеkсу. Але на тілі є ще багато областей, які марно не беруться до уваги.

1. Ноги

Ігри з ногами не тільки для футфетішистів. Насправді пальці та ступні дуже чутливі, тому дотики до них можуть подарувати багато приємних відчуттів.

В рефлексології (альтернативна медична практика, заснована на впливі на спеціальні області ступень, рук і вух) виділяються певні точки, відповідальні за сексуальне збудження. Заспокійливий масаж ступень – відмінний спосіб знайти ці точки.

2. Спина

Інша, причому досить велика, зона, де сконцентровані нервові закінчення. Спробуйте пройтися пальцями уздовж хребта партнера або ніжно цілувати його спину, затримуючись в тих місцях, де він починає важче дихати або стогнати.

Розслабляючий масаж спини після робочого дня – ще один шлях до збудження. Він не тільки знімає напругу, але і збільшує приплив крові до тазу.

3. Живіт

Живіт настільки ерогенна зона, що деякі жінки можуть отримати орг@зм, напружуючи його м’язи. Але навіть якщо партнерка не здатна на таке, чуттєві дотики до живота в будь-якому випадку доставлять їй задоволення.

4. Сідниці

Те місце, де можна дати волю рукам. Хтось любить шльопки і досить сильне стиснення, хтось віддає перевагу більш легким дотикам. Залишається тільки вибрати правильний спосіб, який буде приємний обом партнерам.

5. Лікті і коліна

Ці області тіла, напевно, недооцінюють найчастіше. І дарма. На внутрішніх сторонах ліктів і колін зосереджено багато нервових закінчень, які тільки і чекають, коли їм приділять увагу.

Деякі дотики можуть робити лоскотно. Але якщо ви будете цілувати, ніжно масажувати або навіть покусувати ці зони, то точно порадуєте партнера.

6. Мозок

У ньому і народжується сексуальне бажання, тому стимулюйте його всіма можливими способами. Створіть навколо романтичну атмосферу, намагайтеся зберігати зоровий контакт і використовуйте улюблені парфуми вашого партнера. Не забувайте спілкуватися (ніжний шепіт і dirty talk працюють однаково добре). Найкраще зробити це ще до зустрічі, відправивши пасії грайливе повідомлення.

На закінчення

Кожне тіло індивідуальне, тому ерогенні зони можуть відрізнятися. Витратьте деякий час, щоб вивчити сексуальний ландшафт один одного і знайти їх. Це заняття напевно принесе насолоду і, можливо, кілька відкриттів.

За матеріалами