Яка ти по знаку Зодіаку: найкрасивіша, найдобріша чи найсексуальніша?
Цікаво знати

Яка ти по знаку Зодіаку: найкрасивіша, найдобріша чи найсексуальніша?

Все знаки Зодіаку відрізняються один від одного. У цьому немає ніяких сумнівів. Але все-таки іноді один із знаків виділяється чимось особливим. Саме тому астрологи і вирішили скласти рейтинг най-най знаків Зодіаку і подивитися, хто ж з них в чому процвітає. Цікаво? А у чому ВАШ знак Зодіаку є особливим?

Найвірніший Знак Зодіаку

Найвірнішим Знаком Зодіаку астрологи вважають Діву. Люди даного сузір’я прагнуть знайти партнера на все життя і дуже ретельно підходять до вибору своєї другої половинки. І якщо вони когось вибирають, то можна з повною впевненістю сказати, що зраджувати представники цього Знака Зодіаку точно не будуть.

Найкрасивіший Знак Зодіаку

Найпривабливіший зовні Знак Зодіаку – це Стрілець. Люди цього сузір’я від природи зовні дуже гармонійно складені, що дає їм повне право називатися найпривабливішими. Крім того, вони завжди стежать за своїм зовнішнім виглядом, що ще раз підкреслює їх красу і привабливість.

Найсильніший Знак Зодіаку

Астрологи вважають, що найсильнішим Знаком Зодіаку є Риби. Це досить-таки дивно, адже представники даного сузір’я дуже вразливі і сентиментальні. Звідки ж у них сила? У Рибах закладено дуже багато внутрішніх ресурсів, яких не мають інші сузір’я. І коли, наприклад, наполегливі і амбіційні Овни і Козероги зазнають поразки, Риби займають досить міцні позиції. Можна сказати, що Риби гнуться, але не ламаються.

Найсексуальніший Знак Зодіаку

Найсексуальнішим Знаком Зодіаку вважається Овен. Представники цього сузір’я енергійні, привабливі, жагучі і активні. Їм немає рівних в любовних утіхах. Овни привертають до себе увагу завдяки харизмі та внутрішній чарівності.

Найсімейніший Знак Зодіаку

Найбільш сімейним Знаком Зодіаку вважається Рак. У представників даного сузір’я сімейні цінності стоять на першому місці. Вони прагнуть знайти собі гідного партнера, обзавестися затишним будиночком і народити купу дітей. Це найідеальніший Знак Зодіаку для шлюбу та серйозних стосунків.

Найегоїстичніший Знак Зодіаку

Найбільший егоїст Зодіаку – це Лев. Незважаючи на свою щедрість і дружелюбність, представники даного сузір’я практично все роблять на догоду своїм бажанням. Вони люблять бути в центрі уваги, що заповнює їх енергію. Крім того, Леви дуже люблять похвалу і лестощі, так як відчувають себе в такі хвилини на висоті.

Найдобріший Знак Зодіаку

Найдобрішим Знаком Зодіаку є Телець. Він не любить конфліктувати, завжди м’який і тактовний у спілкуванні, що, звичайно, само по собі є ознакою його доброзичливості. Тельці можуть надати безоплатну допомогу, тим самим, ще раз довівши, що у них найбільше серце.

Найвезучіший Знак Зодіаку

Найбільшими щасливчиками у всьому Зодіаку є Близнюки. Нерідко вони виявляються в потрібний час в потрібному місці, що робить їх більш успішними в порівнянні з іншими сузір’ями. Близнюки від природи оптимісти, а це вже становить 90% їх везіння. Завдяки своїй успішності вони ще по праву можуть називатися найщасливішим Знаком Зодіаку.

Найбільш товариський Знак Зодіаку

Най-найдружелюбнішим Знаком Зодіаку вважаються Терези. Їм палець в рот не клади – дай тільки поговорити годинку-другу. Представники цього сузір’я знаходять задоволення в нових знайомствах. Коли вони в суспільстві, то відчувають себе впевнено і легко. Їм складно витримати навіть один день самотності.

Найпідступніший Знак Зодіаку

Найбільш підступним Знаком Зодіаку є Скорпіон. Якщо представники цього сузір’я починають мститися, то їх вже не зупиниш. Вони діють найвитонченішими методами, їх складно в чомусь викрити і запідозрити. Скорпіони – найлютіші і найнебезпечніші вороги.

Найбільш замкнутий Знак Зодіаку

Найзакритішим Знаком Зодіаку є Козеріг. Що на думці в людей даного сузір’я, уявити дуже складно! Вони рідко кому-небудь довіряють свої почуття і переживання, і, найчастіше, на людях поводяться байдуже і холодно.

Найгеніальніший Знак Зодіаку

Найбільш геніальним Знаком Зодіаку є Водолій. Представники цього сузір’я завжди генерують нові ідеї. У них дуже розвинена фантазія і творче мислення. Але часом їм не вистачає сил довести до пуття свої задумки, і тому, всі їх геніальні винаходи і проєкти залишаються невизнаними.

Ілюстрації – Tati Moons

За матеріалами