Дуже класний гороскоп про жінок. Для підняття настрою!
Гумор та позитив

Дуже класний гороскоп про жінок. Для підняття настрою!

Овен

Дати або не дати – ось в чому питання.

Жінка-Овен – це тітка, наглухо байдужа до с*ксу. Але з чоловіками все одно неймовірна няша. Мімімі і мур-мур-мур. А дає вона тільки тому, що, з одного боку, треба, всі ж дають. Але весь ваш цей с*кс їм, загалом, абсолютно пофігу. Ось вже де мертве лібідо, незважаючи на вогненний знак. Тому що крім с*ксу завжди є справи важливіші: пострибати на батуті, зліпити пасочки. Чому Овну не потрібен с*кс, але потрібні пасочки? Ну так це просто! Жінки-Овни – це діти. Життєрадісність, оптимізм, енергійність, уррра!

Жінка-Овен ніколи не замислюється. Треба? Пішли! Нафіг треба? Так пофіг, ми вже йдемо! Як це нас не впустять? А роги на що?

Жінка-Овен завжди хоче щось робити. Жінка-Овен, яка сидить на місці – це сплячий Овен. Ідеально доручити жінці-Овна якусь фігню, до якої завжди не доходили руки, вказати напрямок, і нехай грається.

Поки не повернеться – відпочивати і радіти життю.

Телець

Отже, грибочки ріжемо тоненько, розкладаємо акуратно. Сир зверху – рівним шаром, трохи скропити лимончиком, подавати, потай балдіючм від самої себе. І не дай бог хтось поцупити шматочок до того, як на серветочки будуть розкладені прилади!

Ніжки перед сном миємо, полотенечком окремим витираємо. Полотенечко перемо, розвішуємо, а коли висохне – обов’язково праскою його.

Коротше, жінка-Телець здатна задовбати своєю педантичністю кого-завгодно. Але чоловікові вселяє, що це і є той самий домашній затишок, і без нього жити ну ніяк не можна. Фіг вона дасть комусь просто спокійно існувати. І не дай бог витерти ноги тим рушником, що для рук! Спеції у неї по банках, мужик – по струнці, діти умиті, “построїні”. Схильна попрацювати. Але підносить це як особливо бомбезне досягнення.

Здатна довести до гарячки тим, що не може визначитися. І взагалі паніка – друге ім’я жінки-Тельця. Якщо щось раптом не передбачено, Тельця починає ковбасити. Саме тому не дай вам бог кудись їхати з жінкою-Тельцем! У дводенну поїздку вона візьме дві валізи, в яких (на всякий випадок) буде: три спідниці, шість пар штанів, п’ять майок, сім кофтинок (раптом холодно?), дві курточки (раптом ще холодніше?), шуба (раптом серед серпня – і раз, сніг!). Три сумочки, туфлі, чоботи й босоніжки (а невідомо, яка там погода!), 8 баночок, з яких треба вмиватися, 10 тюбиків, з яких потім фарбуватися, пів тонни ліків, топірець, мотузкові сходи, надувний пліт… і мереживна серветочка, якою треба буде накрити в номері телевізор. Щоб було красиво.

Близнюки

-Дорогенька, з тобою неможливо розмовляти, ніколи не відомо, коли вибухне.

Життя з жінкою-Близнюками – це життя на мінному полі. І ніколи не знаєш, що й навіщо. Тому що в жінці-Близнюках тусується як мінімум три людини, і у них там своя атмосфера.

Типові Близнюки. Телефонний дзвінок:

-Любий, що тобі зварити? Можу гороховий суп, можу борщ з кислої капусти.

-О, давай борщ!

…Вдома його буде чекати гороховий суп. Навіщо дзвонила — незрозуміло.

Жінка-Близнюки потай не вірить в хороше, щире і самовіддане ставлення людей один до одного. Так само потай вона переконана, що друзі існують для того, щоб якось зробити капость, а подруги сплять і бачать, як прибрати до рук її чоловіка.

Жінки-Близнюки взагалі дуже милі на людях, але не дай бог жити поруч.

До речі, Близнюки травневі хоч і мають з червневими загальні риси, але у них різні характери.

Травневі — це кар’єристки до мозку кісток, полковники в спідницях. Травневі це ось: командуємо, працюємо, командуємо (чоловік втік туди, де спокійніше), працюємо, командуємо — ааааа, чому немає особистого життя?! Будувати стосунки на роботі? Не годиться! А раз в рік загуляють, візьмуть квитки в джунглі Амазонки, куплять панамку і поїдуть клеїти чоловіків місцевих племен. Потім нажеруться “Постинора”, здадуть аналізи на всілякі інфекції і знову стануть суворою бізнес-леді, якій нафіг нічого не потрібно.

В ночі, о 2.30, ридатимуть в подушку: «Ааа, мене ніхто не люююбить!»

Червневі жінки-Близнюки трохи легші і простіші.

В Африку на побачення? Та не питання, погнали! В Одесу ось прям зараз без грошей? Відмінна ідея, завжди мріяла! Йдете до мене в гості? Круто, чекаю, 4 години ранку, говорите? Да ладно, яка фігня!

Але, блін, якщо депресія… то все. Мені завтра сорок років. Мені нічого не треба, життя не вдалося і скінчилася. Буду сидіти в кріслі і в’язати, поки не помру від виснаження.

І, чоловіки, будь-яка баба-Близнюки готова терпіти зради. Точніше, навіть не так. Вона в принципі готова бути нещасною і терпіти. Вона вчіпляється в мужика мертвою хваткою, і навіть якщо він завідомо їй не підходить і псує їй життя — вона хрін його відпустить.

Рак

От не знаю, що говорити про цих жінок. Для мене взагалі дивно, що Рак — це не земний знак. Ґрунтовні вони якісь. Приземлені зовсім.

Жінка-Рак — вона взагалі нічим не виділяється. З нею можна зустрічатися раз у півроку, тому що частіше немає часу ні в тебе, ні в неї, а через десять років зрозуміти, що ви вже давно дружите.

Життєва пасивність призводить до того, що жінці-Раку багато не треба, вона знаходить собі звичайного партнера, який не хапає зірок, бере його і починає відкладати ікру. Вона відкладає її довго і не поспішаючи. Вона не поспішає, навіть якщо її кличуть заміж. Ну а куди нам поспішати? А чого, п’ятнадцять років разом? Ну так, напевно, пора. Давай через пару років обговоримо?

Взагалі, жартувати з жінок-Раків неможливо за визначенням, вони не дають приводів. Ні посміятися, ні по…(ну ви зрозуміли).

Вони доброзичливі, спокійні, гарні. Завжди виручать і завжди безкорисливо, якщо тільки їм не лінь. Завжди вип’ють з тобою чашку кави і розкажуть багато цікавих історій, завжди вислухають тебе і не переб’ють. Хороші такі баби, всі як одна. Надійні друзі, надійні дружини. Нуднуватий гороскоп про них вийшов, але ви вже вибачте, їх ніде кольнути.

Лев

Жінка-Лев буде півгодини укладати складочку на спідниці, поки її чоловік чимось зайнятий і йому терміново потрібна допомога. Першим не витримає трирічна дитина і побіжить допомагати татові. Жінка-Лев продовжить укладати спідницю. Бо цариця. Я сказала — Цариця!

Цар-баба у всьому. Настільки зациклена на увазі оточуючих, що навіть анекдот буде розповідати так, ніби проходить кастинг в Камеді-клаб.

Не дай бог бути чоловіком жінки-Лева. Ці жінки офігенні друзі, з тих, хто вночі витягне тебе з чужого багажника, але якщо ти її чоловік — ти чмо за визначенням. Тому що з сильним чоловіком вона не уживеться, а слабкого щоранку подаватиме собі на сніданок. “Битовуха” в пристойній родині — це жінка-Лев плюс чоловік-Овен. Протокол можна писати вже на весіллі 🙂 Лідерство в жінці-Левові розвинене настільки, що межує з війною.

Розлютившись, жінка-Лев перетворюється в бабу-драму. І взагалі живе так, ніби вона на сцені, а ці убогі, убогі люди, що сидять в залі, і нічого не тямлять у мистецтві, просто зобов’язані встати і понести їй квіти.

Офігенно класні кулінари. Що добре в жінці-Левиці, це те, що готує вона від душі. Але якщо у чоловіка маленький “дружок” — не варто навіть спокушатися на цю жінку. Тому що вона з тих, хто цілком здатний сказати: «Ааа, що?! І це — все? Це — правда все?!».

Твої почуття її при цьому не цікавлять.

Діва

Мужик, запам’ятай: жінка-Діва тебе не любить. Навіть якщо вона старанно робить вигляд, що жити без тебе не може, знай: в душі вона позіхає.

Бо Діва взагалі не здатна любити. Коли всім роздавали вміння любити, дружити і прив’язуватися, жінка-Діва відстояла в черзі з усіма, отримала свою частку, перепродала її за рогом втридорога, склала гроші в кубушку і встала в чергу знову. Авось який дурень знову купить.

Про співчуття і безкорисливість Діва сказала «що за фігня?» і відмовилася це брати навіть задарма. Все одно ж не ходовий товар.

Якщо ви дружите з жінкою-Дівою, то це не тому, що у вас з нею глибоке взаєморозуміння і інші людські радості. Ні, просто ви їй чоиусь потрібні.

Якщо вам здається, що це все дурниці і вона дружить з вами безкорисливо (тому що ви все одно нічого не можете їй дати), придивіться: може, вона тримає вас при собі, тому, що вона вигідно виглядає на вашому фоні?

Зарозумілість йде попереду жінки-Діви. Для утримання на плаву власного его схильна збирати навколо себе свиту, якою рано чи пізно захоче керувати сталевою рукою.

Гроші і робота — єдине, що цікавить цих зодіакальних сухарів.

Діва з тих, хто раніше одинадцяти з роботи не йде.

Вихідні?? Ура! Чим би цікавеньким зайнятися? Ммм… ооо, відмінний семінар з підвищення кваліфікації, дводенний, по вісім годин з перервою на каву-брейк.

На кава-брейку жінка-Діва знайомиться з чоловіком, якого забирає в свій будинок. Там розкладає його на ліжку як потрібно, диктує йому, що робити, а потім, коли він вже збирається заснути, видає флегматично: «Милий, я тобі викликала таксі, ти вже вибач, мені треба виспатися, завтра важкий день».

Я ж і кажу — прості людські почуття Діва продала за рогом. Втридорога.

Терези

Жінка-Терези — це жінка страшний естет. У всьому.

Все навколо повинно бути красиво. Якщо одинока — то щоб стильненько, якщо мужик — то щоб в черевиках за 500 баксів. Про черевики подбає сама. Тому що Терезам дуже не пофіг, що подумають про них люди.

До речі про чоловіка. Зазвичай, жінка-Терези підбирає першого зустрічного (бо взагалі схильна брати малозрозумілих особистостей, яких крім неї ніхто б не підібрав), і починає робити з нього людину. Щоб не соромно було показати подружкам.

Чоловік у Терезів — це «усі-пусі, моя зайка». Вона схильна вибудовувати навколо свого чоловіка окремий красивий світ. Заради цього і коня на скаку, і в палаючу хату теж.

Типові Терези: підібрала чоловіка, провела з ним пару ночей. Як тільки переконалася, що він тепер точно її, повела до стоматолога. Ставити брекети. Тому що у чоловіка, який поруч з нею, повинні бути гарні зуби.

Жінка-Терези — це жінка-жінка. Якщо на шляху намалювався чоловік — вона біжить в душ, робить укладку, бере сумку Майкл Корс і йде на побачення з таким виглядом, ніби це і не вона зовсім валялася три дні вдома з неголеними ногами. Взагалі все, що робить жінка-Терези, вона робить заради чоловіків. Якщо жінка-Терези не робить заради чоловіка, вона взагалі нічого не робить.

Підкорювати таку жінку потрібно виключно естетикою. Ось це все — квіти, шампанське, запах дорого одеколону — тут має бути більше, ніж з іншими.

Скорпіон

Якщо десь стоїть десять похмурих людей, а серед них ходить один і, заглядаючи кожному в очі, намагається заговорити, знайте: це — жінка-Скорпіон.

З походу на ринок за картоплею принесе контакти трьох нових знайомих і одного потенційного коханця.

Товариськість вісімдесятого рівня, в купі з підвищеним лібідо, призводить до того, що коханець заводиться в Києві, коханець заводиться в Тернополі, ще один — в Одесі, плюс на прикметі коханець в Житомирі. Це я зараз пишу про жінку шістдесяти п’яти років, якщо що.

Лібідо Скорпіона не має моралі. Пішла до свого Льоші рибок годувати, поки той у відрядженні, по дорозі підібрала друга Колю. Віддалася Колі на очах у рибок — ну а чого, все одно ж мовчать, не спалять.

Жінка-Скорпіон любить допомагати. Але допомога ця досить дивна. Вона як завжди не до кінця.

Як підбирає кошеня звичайна людина: вона його бере, оточує його мі-мі-мі, купує йому спеціальний корм, пипеточку, годує, лікує, прилаштовує. Або залишає собі. Душа ж прикипіла. Загалом, всіляко носиться з котом, і дме йому під хвіст до кінця його, котячого життя.

Як підбирає кошеня жінка-Скорпіон:

У кішки на роботі народилися кошенята. Жінка-Скорпіон зрозуміла, що треба рятувати. Вона забирає тритижневе кошеня до себе й насипає йому сухого корму. Так, галочки «врятувати» і «нагодувати» поставлені. Захоче жити — буде жерти. Кошеня, розуміючи, що ніхто з ним носитися не буде, вчиться їсти, що дають. Через півроку жінка-Скорпіон приходить до висновку, що кіт вже врятований і далі як-небудь сам, і випускає суворого від такого життя майже готового кота у природне середовище проживання. Кіт вже усвідомив, що життя — ніфіга не рожеве, змужнів, і тепер так просто хрін комусь попадеться.

…а жінка-Скорпіон незабаром підбирає горобчика, який випав з гнізда.

Те ж стосується і близьких. Якщо вам просто потрібні співчуття і мі-мі-мі — то це не сюди. Жінка-Скорпіон не розуміє, навіщо надовго зациклюватися на таких непотрібних речах, які все одно ні про що, коли потрібно діяти конкретно. Коротше, живе з близькими за принципом «захочеш жити — будеш жерти». Не хочеш жерти — хто тобі лікар? Жерти — це, звичайно, умовно.

Схильна зробити «уух». Але «ууух» це часто назло собі. Назло чоловікові пішла від нього з двома дітьми. Переживала довго, але не повернулася, хоча кликав. Ну а як повернутися? Назло має бути до кінця, так щоб каменя на камені! Ась, що? Назло собі? Та й пофіг!

(Якщо ви думаєте, що чоловік пив-бив-зраджував — то ви помиляєтеся. Просто їй щось не сподобалося).

Коротше, жінка-Скорпіон — це баба добра, але, з@ка, сувоора. І жити з нею можна, тільки якщо не чекати зайвих сентиментів. І любити її потрібно грамотно. І часто.

Стрілець

Жінка-Стрілець — це вселенське зло. Диявол, побачивши жінку-Стрільця, пісяється і плаче. Більш нестерпних істот я в житті не зустрічав. Горять-горять, поки не закінчаться і не зажарять всіх навколо.

Жінка-Стрілець доводить до божевілля спочатку себе, потім всіх оточуючих, потім знову себе.

Це баба-хрін-втримаєш. Аааааа, пооолетіли! Грошей немає? Ну банк ограбуємо! Часу немає? Зараз простір розширимо. Шансів немає? Та не сци, 100% де-небудь один для нас завалявся, що нам втрачати, а?! Втрачати іноді є що, але вона цього не розуміє.

Якщо ви з нею не згодні — це ваші проблеми. Здатна роздавати ментальні підстрачники навіть на відстані.

Типова ситуація з жінкою-Стрільцем:

Половина другої ночі. Повідомлення в Вайбері (переписую дослівно, з телефону):

«Я довго думала і зрозуміла, що потрібно зробити! Щоб вистрілити. Нам треба відкрити своє кафе! Я вже все продумала, інвестора я знайду. Всі відкривають, чим ми гірші! Тільки якесь тематичне обов’язково. Світ повинен дізнатися про нас! Ми ж розумні з тобою, скільки можна ось так?!»

Я, продрав очі на пілікання телефону:

«О боже… Лізо, ти твереза?»

Ліза:

«Абсолютно!»

Нижче від неї, відразу ж, одне за іншим:

«Тобі взагалі нічого в цьому житті не треба? Серйозно? Ти що, правда думаєш, що будеш цим своїм блогом все життя займатися? А що мені робити?! Мені от цікаво, правда. Тобі справді нічогісінько не треба??? Чому така реакція??? Ти за всі роки жодного разу нічого не запропонував!! Чому?? Ну чому?? Невже дійсно ні одна ідея в голову не прийшла за цей час?»

Я, абсолютно охренівши, вже прокинувся:

«Ліз, відвали від мене! Відкривай кафе, хто тобі не дає!»

Телефон у відповідь аж розривається:

«Так я і не пропоную тобі самому все робити! Мене просто бісить така реакція! Невже ні одна ідея в голову не приходить!»

Я, звіріючи:

«Лізо! Якого дідька?!»

Ліза у відповідь:

«А якого хріна ти на кожну мою пропозицію зі своїм «о боже»??? Чому ти ніколи не можеш спокійно відреагувати??»

Я:

«Лізо… Давай я буду просто займатися своєю справою, поки ти про ідеї думаєш.»

Ліза:

«Ти мене зараз звинувачуєш???»

Я:

«Ааааааааа!»

Ліза:

«Чому не можна просто написати: «Ну хороша ідея, давай подумаємо». І все, більше нічого не треба! Хороша ідея, подумаємо! А ти «О боже»! А нафіга? І все таке! Чому кожен раз таке ставлення!»

Я:

«Мдаааа…»

Ліза:

«Все! Не хочу більше нічого обговорювати! Добре! Задолбали!»

…дві години ночі. Сиджу, офігіваю. Розумію, що мені тільки що капітально прилетіло, але абсолютно не розумію, за що.

Мораль: якщо вам дороге ваше психічне здоров’я, тримайтеся подалі від жінки-Стрільця.

Козеріг

Отже, спокій, тільки спокій!

Якщо жінка-Терези починає змінювати чоловіка під себе, то жінка-Козеріг робить так: вона знаходить собі мужика і починає створювати навколо нього життєвий комфорт і спокійне сите життя.

В принципі, для цих цілей їй підійде будь-який чоловік. Беремо що є, довго думати ніколи, нам треба працювати. Вона з тих, хто не дорого продає свої акції. У неї просто така картина світу.

Для того, щоб комфорт був максимальним, готова працювати до одуріння. Чоловік в цей час, ясна річ, сильно розслабляється.

Коли від дуже хорошого життя поруч з нею він починає офігівати, жінка-Козеріг, в силу власного характеру, довго це терпить.

Чоловік нагліє ще більше. Жінка-Козеріг починає розповідати подругам про свою важку долю, але змінювати нічого не поспішає. Сили ще є, можна сунути все на собі.

У якийсь момент сили закінчуються і чоловік конкретно отримує рогами в чоло. Втім, висновків він все одно не зробить, бо звик до того, що все пре вона, і абсолютно не розуміє, за що його так раптово, адже довго можна було.

Після чого жінка-Козеріг заспокоюється і знову надовго перетворюється в бабу-коня.

…А чоловік знову починає нагліти.

Водолій

Доброта врятує світ! Ой, а чого це світ не такий рожевий?

Жінка-Водолій – це ніжна блукаюча потороча. Моя думка? Запитайте у чоловіка, чоловік краще знає.

Ось вже де чоловік у родині завжди головний — то це у жінки-Водолія. Сама вона буде ходити на вшпиньки і слухатися коханого.

А слухатися вона його буде тому, що погано пристосовується до всього. Якщо жінці-Водолію пощастить з чоловіком — чудово. Якщо не пощастить, вона все одно буде благоговійно заглядати в рот будь-якому ідіоту, який випадково став її чоловіком.

Створіння образливі, але зовсім не мстиві. Їх взагалі більше цікавлять лютики-квіточки, а не цей жорстокий-жорстокий світ.

Жінки-Водолії люблять гроші, але, як не дивно, на відміну від чоловіків, зовсім не корисливі.

Чоловік надарував прикрас. Жили-жили, прийшли, на жаль, до розлучення. Ой, а може прикраси повернути?

До речі, як казали мої знайомі чоловіки, жінки-Водолії, незважаючи на гадану кришталевість, досить люблячі, серед них багато прихованих дівок з родзинками. Це, знаєте, коли роздягаєш милу скромну дівчину, а там пробочка в попці і в ній алмаз блищить.

Риби

Пам’ятайте сцену з «Люди в чорному», де агент Джей стріляє в милу дівчинку, яка раптово опинилася серед монстрів? Він відразу зрозумів: якщо навколо всі упирі, а вона одна така тут в платтячку, значить, з дівчинкою щось дуууже не чисто! І вона, по ходу, небезпечніша всіх мирних упирів, разом узятих. Пам’ятаєте, так?

Так от ця дівчинка – це жінка-Риби.

На все навколо вони дивляться очима «Боже, який офігівший світ!», але при цьому так добре ліплять понти і роблять вигляд, що вони всім рівня і свої в дошку, що натурально бентежаться, коли їх хвалиш. Що не скасовує того факту, що всередині вони вважають себе майже обраними і отримують від цього оргазм.

До речі, це дуже цинічні й жорсткі баби. Їм насправді нікого не шкода. Себе не шкода теж.

Жінка-Риби – це людина без думки. Точніше, вона є, але вона не її, і незрозуміло, де вона її підібрала. Якщо Риби висловила вам думку – забудьте. Все одно завтра все буде по-іншому. Обговорювати щось з жінкою-Рибою – пропаща справа. Якщо вона киває – це не означає, що вона згодна. Якщо вона перечить, це не означає, що вона проти. Всі взагалі нічого не значить.

Якщо треба запропонувати їй куди-небудь з’їздити, то робити це потрібно за півроку мінімум, щоб вона добре подумала і звиклася з цією думкою. Але будьте напоготові, бо жінка-Риби — сцикло. Їй легше погодитися з пропозицією, чим пояснити, що у неї немає грошей, не буде відпустки і вона просто не хоче на море. І вона погоджується. Зате, коли ти вже купила нову валізу і за чотири дні до передбачуваної поїздки ви їдете з нею за гарячими туром, вона посадить тебе в кафе і скаже, що не їде. Насправді це вона вже давно вирішила, а от сказати боялася. Чого боялася — незрозуміло.

Якщо запропонувати їй навіть просто погуляти по вулиці, вона буде довго думати. Спочатку про те, чи хоче вона чи ні, потім про те, що її чекає на шляху. Вона буде прораховувати різноманітні варіанти, їй треба знати напевне, у що її втягують і чим це все загрожує.

Жінка-Риби — хоч і не голова, але той ще сірий кардинал. При тому, що вона сама не здатна щось вирішити, знайте: якщо бачите, як мужик з криками «Ааа, мені треба!» біжить вперед, це означає, що десь ззаду плаває його Риба.

Вселити чоловікові, що йому треба недовго повоювати, щоб він отримав «учасника бойових…» та всі належні при цьому пільги? О, так! Це — жінка-Риби. Я ж казала — нікого не шкода.

Зате жінки-Риби — це природжені мами. Вони натурально заточені під сім’ю. Навіть якщо вони будують кар’єру, то тільки тому, що борщ нікому не потрібен і соплі витирати поки що нікому. Але як тільки вона знаходить собі потрібного чоловіка і виходить заміж, вона посилає до одного місця всю свою кар’єру і осідає в будинку між телевізором і плитою, однією рукою хитаючи немовля, іншою — помішуючи зажарку для супу.

Подружки, добре знаючи жінку-Рибу, співчувають чоловікові. Цей нещасний буде терпіти ще довгенько! Поки у нього залишився хоч шматочок його смачного мозку, Риба буде його жерти і хрін відпливе.

Наліво ходять за принципом «Ах, він на мене не так подивився?! Треба помститися,- піду з тим, з тим, і трохи оот з тим!».

Навіть якщо до sексу не дійде (ймовірно, бо більше мріють, ніж роблять), буде потай тішити себе думкою, що могла б.

Загалом, жінки-Риби – це гарні, милі дівчатка. Тільки в голові у них – капець якийсь. І на конкурсі серед жінок знаків Зодіаку жінки-Риби отримують гран-прі.

За матеріалами