8 найкращих мультиків усіх часів для підняття настрою
Гумор та позитив

8 найкращих мультиків усіх часів для підняття настрою

Не варто недооцінювати мультфільми і помилково сприймати їх лише як розвагу для дітей. Гарний мульт може надихнути і вмить підняти настрій всій сім’ї.

1. Моана (2016)

Моана — шістнадцятирічна дівчина з племені Моту Нуї, яка задається питанням: чому ж її одноплемінникам не можна перепливати кордону рифа, адже раніше її предки постійно займалися мореплавством, відкриваючи нові острови у Тихому океані. Володіючи сміливістю і відвагою, дівчина вирішує відродити традицію і відправляється в подорож, об’єднавшись з напівбогом Мауї. На шляху їм доведеться зустрітися з незвичайними істотами і зловісними легендами.

Мультфільм класний, дуже смішний, барвистий і не позбавлений сенсу. Буде цікавий для глядачів будь-якого віку.

2. Король Лев (1994/2019)

«Король Лев» не потребує опису. Це мультфільм про владу, силу духу, справедливість та дружбу. Студія «Дісней» ідеально перенесла образи добра і зла в мешканців савани, які переживають втрату свого благородного царя і зустрічають правління нового — заздрісного недоброзичливця.

Якщо ви дивилися цей мультфільм в дитинстві, то пірніть в ностальгію і подивіться мега популярну кіноверсію 2019 року. 

І, так, ми знаємо на якому моменті ви вкотре пророните сльозинку.

3. Головоломка (2015)

Цей мультик буде корисний для перегляду як дітям, так і дорослим. Сюжет розповідає історію дівчинки Райлі, якій належить переїзд в інше місто. Зміни в житті — завжди супроводжує хвилювання, що і спробували відобразити художники.

П’ять емоцій Райлі: радість, страх, сум, гнів і огида намагаються діяти спільно в такій складній ситуації, щоб залагодити заворушення в голові, але це не завжди відбувається за планом. Емоціям потрібно дуже постаратися, щоб всі життєві пазли Райлі склалися в одну загальну картинку, в якій дівчинка успішно освоїться в новій школі і налагодить своє життя у великому місті.

4. Таємниця Коко (2017)

Історія про дванадцятирічного Мігеля, який відправляється в країну мертвих, де зустрічає своїх предків, щоб знайти свого кумира — співака і музику Ернесто де ла Круса, з яким він відчував якийсь зв’язок в світі живих. До чого призведе така подорож і чи зможе пробачити Мігеля його бабуся, яка наклала табу на музичне хобі в їхній родині.

5. Валл-І (2008)

Дії мультфільму розгортаються в далекому майбутньому, в якому люди покинули Землю через масштабне забруднення навколишнього середовища. Головний герой — робот Валлі, запрограмований утилізувати сміття. День у день, з року в рік самотній робот виконує вказівки системи, виконуючи всі необходні дії для очищення планети.

Одного разу серед гір сміття Валлі бачить незвичайну знахідку, яку прагне захистити. Тим часом на Землю прибуває ще один робот Ева, посланий людьми на розвідку обстановки на колись населеній планеті. Як складуться відносини між роботами і чи вдасться Валлі зберегти знахідку — швидше дивіться в цьому доброму і повчальному мультфільмі зі змістом.

6. Острів собак (2018)

Цей мультфільм про міцну дружбу і відвагу. Сюжет розгортається в недалекому майбутньому японського міста Мегасакі. За вказівкою мера міста, який є завзятим любителем котів, всіх вуличних і домашніх, породних і безпородних барбосів виганяють на острів-звалище через критичні показника популяції собак.

Дванадцятирічний хлопчик Атарі, що знаходився з раннього дитинства під опікою мера, вирішує відшукати свого пса-охоронця Спотса, якого першим вислали на острів. Вирушаючи в дорогу, Атарі і припустити не міг до чого призведе його грандіозна подорож.

7. Таємне життя домашніх тварин (2016, 2019)

Легкий комедійний мультфільм про життя домашніх вихованців в той час, як їх господарі знаходяться поза домом. Могли б ви припустити, що тваринка у відсутності господаря включає рок-музику, заглядає в холодильник або масажує свою спинку міксером? -— Ні? Тоді дивимося, дивимося, дивимося! Мультфільм складається з двох частин — подвійна порція позитиву для глядачів будь-якого віку.

8. Вгору (2009)

Зворушливий мультфільм «Вгору» розповідає історію літньої людини Карла Фредріксена, який ще в дитинстві мріяв стати великим мандрівником. Роки йшли, Карл одружився і був щасливий зі своєю дружиною Еллі, а життя протікало в своєму розміреному темпі.

Не встигнувши озирнутися, пролетіли десятиліття, Еллі захворіла і невдовзі померла. Будучи 78-річним дідом, Карл вирішує присвятити Еллі їх спільну мрію — відвідати Райський водоспад, але не зумівши залишити свою обитель, в якій все йому нагадувало про покійну дружину, Карл надуває тисячі кульок гелієм і здіймається вгору разом з будинком і ще одним пасажиром на борту — набридливим бойскаутом Расселом, який випадково опинився не там, де потрібно.

Сподіваємося, що після перегляду мультиків з нашого списку ваш настрій покращиться, а негаразди здадуться не такими вже й серйозними. Пам’ятайте, що всі проблеми можна вирішити і не варті ваших переживань. Насолоджуйтесь і дорожіть кожним моментом вашого життя 😉

Джерело: blog.pokupon.ua