Щоб чоловік ніколи вас покинув, запам’ятайте ці 6 важливих “НЕ”
Життєві поради

Щоб чоловік ніколи вас покинув, запам’ятайте ці 6 важливих “НЕ”

Чоловіки йдуть. Демонстративно зібравши валізу і голосно грюкнувши дверима. Або мовчки, не попрощавшись. Іноді вони повертаються, але ми не про це.

На тему стосунків протилежних статей написані цілі томи досліджень, тонни досліджень і гори порад. Але насправді все геніальне – просте, і жарт про три пункти: люби, годуй, дай спокій, не такий вже й далекий від істини. Не виводьте чоловіка з себе, і він залишиться з вами надовго.

1. НЕ критикуйте

Подивися, на кого ти схожий! До чого ж ти незграбний! Нічого нормально зробити не можеш! Звідки у тебе тільки руки ростуть? У всіх мужики як мужики, один ти суцільне покарання…

Пам’ятайте, що кожне зауваження – це все одно що сіль на рану. Кожна негативна фраза – це зайвий цвях в кришку труни ваших стосунків. А добре слово і кішці приємне.

2. НЕ сумуйте

Ніхто не любить сумних людей. Удавана загадковість може бути іноді і доречна в період залицянь і перших побаченні, але при спільному житті і загальному туалеті втрачає актуальність. Зрозуміло, що людина не може бути в піднесеному настрої двадцять чотири години на добу, і взагалі ми живемо в час депресій, але хто хоче бачити поруч із собою вічно кислу міну? Давайте усміхатися.

3. НЕ істеріть

Що може бути краще хорошого скандалу із з’ясуванням стосунків і биттям посуду? Так. Хіба що у ситуації, якщо ви вирішили розлучитися і не знаєте, як це краще зробити. В іншому випадку тримайте свої емоції при собі.

Чули, як найчастіше називають колишніх? Істеричка. Ось-ось. Так що витримка і ще раз витримка. Розіб’єте чашку, коли він піде на роботу.

4. НЕ пиляйте

Так, розкидані по всій квартирі шкарпетки, кинуті в холодильнику порожні каструлі і не полагоджена дверна ручка іноді можуть довести до сказу. Але. Якщо нам потрібно зберегти і нерви, і стосунки, то цілком можна навчитися закривати на це очі. Повірте, це нескладно. Це як раз той випадок, коли потрібно змінити ставлення до ситуації, тому як змінити саму ситуацію, на жаль, неможливо.

5. НЕ діставайте

Жінка – істота складна, витканана зі сотні дрібних відтінків і нюансів, думок, підозр і припущень. Не так подивився, не так сів, не так подав сіль. Треба терміново дізнатися, в чому справа. Ти мене більше не любиш? Про що ти зараз думаєш? Я товста? Він все заперечує? Ну точно щось не так. Залиште людину в спокої. Якщо щось трапиться, ви і так дізнаєтеся про це перша.

6. НЕ мовчіть

Всі знають, що сама придумала, сама образилася – це улюблена жіноча забава. Але пора б вже і засвоїти, що чоловіки не вміють читати думки. Та й ніхто не вміє – справа тут не в статевій приналежності. Насправді немає нічого простішого, ніж ясно і чітко висловити свої думки – для цього, власне, мова нам і дана. Але ні. З нашого надутого вигляду чоловік повинен «зчитати» інформацію і визначити, що саме він зробив не так. Перший чоловік, якому вдасться це зробити, отримає Нобелівську премію.

Ну і наостанок. Не хотілося б засмучувати чоловіків, але все вищесказане абсолютно рівною мірою можна застосувати і до жінок. Тобто рівні партнерські стосунки дорослих адекватних людей мають на увазі під собою двосторонню співпрацю з рівною кількістю витрачених зусиль. Давайте начистоту. Чоловіки теж непогано вміють скандалити, псувати настрій своїм незадоволеним виглядом і виносити мозок дурними питаннями.

А якщо хтось із вас дійсно вирішить піти, то ніякі поради, на жаль, не допоможуть. Коли йде любов, тримати людину безглуздо. І чи потрібний такий чоловік вам?

За матеріалами