Дізнайтесь, який у вас тип особистості за тим, як схрещуєте пальці
Психологія

Дізнайтесь, який у вас тип особистості за тим, як схрещуєте пальці

Експерти з мови тіла запевняють, що те, як ми схрещуємо пальці, може багато розповісти про людину. Цей висновок вони зробили після досліджень лауреата Нобелівської премії Роджера Уолкотта Сперрі. Саме ця людина довела, що людський мозок поділяється на дві частини — праву і ліву, і людська поведінка залежить від того, яка ж частина активніша.

Не замислюючись, швидко схрестіть руки — ну що, наш опис відповідає вашій особистості?

1. Складаємо великі пальці один на одному

Якщо ви саме так схрещуєте руки, найімовірніше, що ви — людина ділова, ніколи не приймаєте рішень зопалу, ретельно зважуєте всі “за” і “проти” перед прийняттям рішення. А ще вас важко обманути — ви буквально бачите людину наскрізь.

Через ці риси вас дуже цінують родичі та друзі, вони приходять до вас за допомогою, і найчастіше, ви можете дати розумну пораду. Проте попри всі ці характеристики ваше почуття гумору вражає: ви стаєте центром уваги, приносите в товариство легкий і грайливий дух.

А ще ви — романтична натура, яка вміє залицятися й робити знаки уваги. Ви достеменно знаєте, що і коли сказати.

2. Вирівнюємо обидва великі пальці

Ви — людина, яка переконана, що диявол ховається в дрібницях. Перфекціоніст, і такої ж зосередженості та відданості у справі очікуєте від інших. Вам притаманне лідерство, ви завжди подаєте приклад іншим. До потреб ближніх ви теж не байдужі.

Ви завжди прислухаєтесь до думки інших людей, і перед прийняттям рішення намагаєтесь зрозуміти їх точку зору. Ваша простора, щирість та чесність іноді дивує інших людей, але саме ці риси вони у вас цінують.

А ви, у свою чергу, чекаєте таких самих рис і від коханих — ви сміливо висловлюєте свої переконання, і заохочуєте партнерів теж робити так само.

3. Правий великий палець зверху

Якщо правий великий палець кладете на лівий, ви — дуже емоційна людина, легко можете зрозуміти, що відчуває людина, навіть якщо вона й приховує свої почуття. Саме завдяки цьому ближні легко перед вами відкриваються.

Ви бачите глибші речі, ніж лежать на поверхні, правильно робите висновки. Ви не поспішаєте з прийняттям рішень та висновків, ви співпереживаєте людям і даруєте їм своє тепло.

У стосунках розумієте приховані емоції партнера. Вам легко задовольнити всі його духовні потреби.

Джерело: mandru.org