8 речей, які чоловікові подобається чути від коханої жінки
Життєві поради

8 речей, які чоловікові подобається чути від коханої жінки

Те, що подобається чути чоловікам від жінок — не обов’язково те саме, що подобається чути жінкам. Чоловіки про це не просять. Якщо ти хочеш, щоб твоєму чоловікові було добре поруч з тобою, то знай, що твої слова — потужний засіб для цього.

8 речей, які чоловік хоче чути від своєї коханої:

1. Дай йому знати, що ти його цінуєш.

Це як паливо для стосунків. Будь-який чоловік любить чути, що він хороший в чомусь. Йому сподобається, якщо ти оціниш його роботу, як він працює руками, як слухає тебе або як допомагає своїм друзям. А якщо ти ще будеш його хвалити перед його друзями або рідними, він буде в захваті.

2. Дай йому знати, що ти любиш його таким, яким він є.

Не потрібно намагатися зробити з нього когось. Він хоче чути, що ти любиш його таким, яким він є. Звичайно, ви обидва повинні рости і розвиватися, але йому потрібно знати, що він тобі подобатиметься і таким, як зараз, ти не хочеш його змінювати.

3. Зменш кількість драми між вами.

Мало хто з чоловіків люблять королев драм. Їм подобається простіше ставитися до життя,а не все ускладнювати. Так що навіть після сварки скажи, що ти впевнена, що ви все вирішите, а не ходи ображеною, ускладнюючи ситуацію.

4. Дай йому знати, що ти ним пишаєшся.

Ти саме з ним, тому що він тебе приваблює, і точно є те, через що ти ним пишаєшся. Може через його розум, здібності. Так скажи йому про це. Йому сподобається.

5. Дай йому знати, що він робить тебе щасливою.

Адже в цьому і є сенс ваших стосунків, правда ж? Але він може бути не впевнений, що робить все, як потрібно, щоб ти відчувала себе щасливою. Чоловіки не вміють читати думки, так дай йому знати про це.

6. Дай йому знати, що у нього є особистий простір і час для себе.

І він точно буде любити тебе за це. Ніхто не хоче відчувати себе в клітці стосунків або під контролем партнера. Так що нагадуй йому, що він може піти повеселитися з друзями і без тебе.

7. Дозволь йому відчувати себе корисним.

Може ти можеш сама про все подбати, але іноді потрібно дозволяти чоловікові тобі допомогти. Він хоче цього. Спрости собі задачу. Він оцінить, тому що хоче бути тобі корисним і сприйме це як комплімент.

8. Дай йому знати, що ти не завжди права.

Ми всі буваємо вперті, коли це стосується визнання своєї провини. Але це частина життя. Ніхто не ідеальний і ніхто не хоче бути з тим, хто вважає, що ніколи не помиляється. Коли ти визнаєш свою провину і вибачешся, чоловік цінуватиме тебе більше.

Джерело: love-is-you.com.ua