ТОП-6 фільмів, які має подивитися кожна жінка
Мотивація

ТОП-6 фільмів, які має подивитися кожна жінка

Команда Кави з молоком підготувала підбірку чудових фільмів для підняття жіночої самооцінки. Зберігайте у закладки та переглядайте холодними осінніми вечорами. І, звісно ж, будьте впевненими в собі!

1. “Диявол носить Prada

Прекрасний фільм жанру “комедійна драма” про світ глянцю, моди, краси. Цей світ такий же красивий, настільки і жорстокий. Фільм із чудовими Меріл Стріп і Енн Хетуей – легкий, приємний, невигаданий сюжет.

2. “Іствікські відьми” 

Чудова комедія Джорджа Міллера, яка точно не залишить Вас осторонь. Історія про сучасних відьом, які сумують за своїм ідеальним чоловіком – це і як настільки книга для чоловіків, які хочуть розгадати загадку жіночої натури.

3. “Жанна Д’Арк

Реалістична історична картина про образ святої Жанни, яку чудово зіграла Міла Йовович.

4. “У зеркала два обличчя

Неймовірно добрий фільм із чудовими акторами і сюжетом. Барбара Стрейзанд зіграла чудову історію любові, яка тішить очі та серце.

5. “Дорога змін

Картина, дія якої відбувається у середині 50-тих років, де головні герої – члени невеликої провінційної сім”ї, що хоче виїхати в Париж. Але доля підготувала для них декілька неприємних сюрпризів…

6. 8 жінок

У французькому місті зібралася сім’я для зустрічі Різдва. Але усім не до свята – хазяїн дома вбитий. 8 жінок опиняються під підозрою. А далі відкриваються такі сімейні подробиці.

Джерело: t1.ua