Ідеальна жінка для свого чоловіка за знаком Зодіаку
Гумор та позитив

Ідеальна жінка для свого чоловіка за знаком Зодіаку

art: Marzia Palomba

Овен

Жінка-Овен – це амбітна, чутлива і впевнена в собі дама, яка не сприймає неуважного ставлення до себе і не прощає зради та грубості. Для чоловіків вона буде дороговказом, роблячи все для того, щоб він домігся поваги і високого становища.

Овен часом може здатися надто влюбчивою і вітряною, проте це не так. Якщо Овен любить, то назавжди. Представниця прекрасної половини людства, яка за знаком Зодіаку Овен – сексуальна та чутлива, красива та доглянута, мила та загадкова.

Телець

Для такої дівчини заміжжя – одна з найважливіших цілей у житті. Вона ретельно обирає чоловіка і вважається чудовою дружиною. Однак, якщо у того з чоловіків, який став її чоловіком, з’явиться бажання розірвати шлюб, зробити це буде вкрай складно.

Телець вміє чудово згладжувати гострі кути, вирішувати проблеми та конфлікти, уникаючи сварок та розбіжностей. Така дівчина створить у будинку затишок та тепло, проте натомість вимагатиме поваги та матеріального достатку.

Близнюки

Творча та мрійлива натура – ​​Близнюки. Жінка-Близнюки – чудова господиня, кохана дружина, дбайлива мати. До всього вона підходить творчо та з фантазією, тому з нею нудьгувати не доведеться.

Близнюки будуть дуже вимогливими до матеріальної сторони, оскільки віддаючи всю себе, хочуть отримувати натомість те, що, на їхню думку, дуже важливо. У будь-якому випадку, Близнюки вважаються чудовим варіантом для тривалих стосунків та шлюбу. Крім того, Близнюки – дуже красиві дівчата, які стежать за своєю зовнішністю.

Рак

Ті представниці прекрасної половини людства, хто за знаком Зодіаку Рак – пристрасні коханки та романтичні натури, які можуть легко захопити будь-якого з чоловіків. Однак, ставши законною дружиною, можуть приділяти більше уваги та часу дітям, ніж чоловікові.

Що стосується вірності, то Рак заслужено вважається одним із найвірніших за знаком Зодіаку. Вдома жінка-Рак чудова господиня, у якої завжди пахне смачною їжею, скрізь лад.

Крім того, Рак буде не проти періодично влаштовувати посиденьки вдома з друзями та колегами чоловіка або зі своїми подружками. Однак очікувати того, що Рак з легкістю змінить свої звички все ж таки не варто, дані знак досить консервативний.

Лев

Знак Зодіаку Лев дуже любить вчити, командувати та виховувати. І стосується це не лише підлеглих та дітей, часто це може позначитися і на дружині. Красива і талановита у всьому, вона буде для чоловіків чудовою парою, якщо вони обирають впевнених та незалежних дам.

На кухні Лев – чудова господиня, якій усе по плечу. До чоловіка вона буде вимогливою і доведеться приділяти достатньо часу такій жінці. У сеkсі Лев любить домінувати, що також не завжди погано, якщо це подобається другій половинці.

Діва

Діва вважається вимогливою та розважливою, проте це не завжди погано. У сім’ї Діва завжди матиме щось на чорний день, гарантуючи цим вирішення навіть важких ситуацій. Діва вважається не найемоційнішою особистістю, оскільки розум йде, як правило, попереду емоцій.

У будинку Діва цінує затишок, чистоту та здоров’я кожного домочадця. Як мати, Діва трепетно ​​ставитиметься до потомства, приділяючи їхньому вихованню багато уваги. Як дружина Діва також зможе реалізуватися повністю, якщо чоловік розділятиме її погляди на ведення домашнього господарства.

Терези

Терези шукають якщо не забезпеченого чоловіка, то хоча б того, який зможе чогось досягти в майбутньому. Ревниві та примхливі, вони люблять, коли їм приділяють достатньо уваги. У сімейних стосунках на перше місце ставлять затишок та тепло.

Також для Терезів важливе місце займає те, який смак у коханого. Якщо він вибирає некрасивий одяг і поєднує не поєднане, то серед чоловіків вона вибере іншого.

Скорпіон

Скорпіон – вірна і віддана дівчина, яка сильно любитиме того з чоловіків, з яким зв’яже своє життя. Однак якщо він зрадить, Скорпіон перерве всі контакти та розірве зв’язок. Динамічна та сексуальна, жінка- Скорпіон потребує захоплення.

До дітей Скорпіон ставиться з трепетом та любов’ю, вважаючи їх продовженням чогось справжнього. У коханні Скорпіон буде відданим і вірним, але тільки якщо чоловік відповість тим же.

Стрілець

Серед усіх чоловіків дівчина-Стрілець вибере собі того, який не обмежуватиме її свободу і не надмірно ревнуватиме і контролюватиме кожен її крок. Для свого чоловіка вона буде вірним другом, компаньйоном та прекрасною коханкою.

Комунікабельна і весела, вона не терпить підозр і лицемірства. Одного разу збрехавши, будь-який чоловік втратить її довіру, відновити яку буде дуже і дуже складно. Підійде Стрілець для тих, хто цінує розуміння та взаємодопомогу.

Козеріг

Тип Зодіаку Козеріг – дама, яка мріє про впливового чоловіка. До критики ставиться дуже погано, оскільки сама добре знає всі свої слабкі сторони і часто займається самобичуванням.

Домашній затишок Козеріг сприймає як найвище підтвердження кохання та ідеал стосунків. Вірна, але часто надто вимоглива до домочадців, вона зробить все для їхнього щастя та благополуччя.

Водолій

Водолій буде дуже вимогливим до матеріальної сторони. Як правило, вибирає Водолій собі в чоловіки забезпеченого та впевненого у своїх силах партнера, що для дівчини буде гарантом добробуту та щастя.

Водолій стане чудовою дружиною, господаркою та матір’ю, якщо зарплата чоловіка дозволить жити в достатку. Якщо ж у родині будуть постійні фінансові проблеми, Водолій стане нервовою та агресивною. Як мати та господиня, Водолій – чудовий варіант для шлюбу.

Риби

Найвірнішими і найвідданішими вважаються Риби. Риби вміють віддатися повністю почуттям та любити без залишку, що зможе оцінити будь-який чоловік. Від чоловіка Риби чекатимуть такої ж самовіддачі, а якщо її не опустить, то довго й болісно переживатимуть. Любов і почуття Риби ставлять набагато вище за побут і будинок, що не завжди добре. Вибираючи емоційну даму, Риби підійдуть на всі сто відсотків.

За матеріалами