Що говорить чоловік, коли справді закоханий
Життєві поради

Що говорить чоловік, коли справді закоханий

Ми не винайшли (поки що) перекладач із чоловічої мови на жіночу, але допоможемо розшифрувати деякі слова та фрази, які видадуть його таємні почуття з головою.

Просто прислухайся до того, що він каже…

…Тобі на побаченні

Любить: ставить запитання

Його цікавить, як пройшов твій день, який подарунок ти купила до ювілею бабусі, чи зажила лапка у твоєї кішки. Однозначно – ти йому подобаєшся, він хоче бути частиною твого життя і тому виявляє інтерес до речей, важливих для тебе. Навіть якщо він забуде твої відповіді – вибач його за це, він намагався, як міг.

Не любить: говорить про себе

Ти знаєш у подробицях про те, скільки разів він віджався в спортзалі, в яких саме висловлюваннях його хвалив начальник і скільки він витратив на нові черевики. Ймовірно, йому не вистачає впевненості в собі і він чекає на підтвердження своєї крутості від тебе. Або головне кохання його життя – він сам, а з цим тобі буде важко змагатися.

…своїм друзям

Любить: каже про вас «ми»

“Ми сьогодні збираємося в кіно”, – відповідає він по телефону приятелю, відмовляючись від зустрічі з ним. “Ми” – це ти і він, але у своїй голові він уже вважає вас парою.

Це поки не говорить про те, що на наступне побачення він принесе обручку і паспорт, але нова зустріч безперечно відбудеться.

Не любить: каже «я»

“Я прийду на твій день народження”, – обіцяє він другу, навіть якщо й збирався йти туди з тобою. Ти – не більш ніж супутниця цього героя, другорядний персонаж фільму з ним у головній ролі. Якщо на словах він постійно викреслює тебе із спільних планів – сміливо викреслюй його зі своєї долі.

… коли відрекомендовує тебе знайомим

Любить: “Це моя дівчина”

Тут усе зрозуміло і без наших коментарів: він визначив твій статус свого життя. Мало того – він досить впевнений і в собі, і в тобі, щоб повідомити про це.

Не любить: “Це моя подруга”

З подругою можна ходити в кіно, в кафе, на модні виставки, можна ділитися з нею найінтимнішими переживаннями. Можна з’являтися разом у компаніях, їздити у відпустку та займатися сексом. А потім подругу можна познайомити зі своєю дівчиною та запросити на весілля.

… коли прощається

Любить: “Коли ми побачимося?”

Чоловіки люблять конкретику. Якщо він дійсно хоче побачити тебе знову, то варіант «коли» його точно не влаштує. А ще він хоче переконатися, що ваш інтерес один до одного взаємний, і ти теж зацікавлена ​​в новому побаченні.

Не любить: «Зідзвонимося!»

У перекладі з чоловічої мови це означає «я зателефоную тобі, коли мені буде зручно». Тобто, коли буде нудний вільний вечір або інша його дівчина буде зайнята. Можливо, з’явиться вільний квиток у кіно – не йти ж одному. Погодься, бути «черговим» варіантом – перспектива така собі.

… коли звертається до тебе

Любить: називає на ім’я

Чоловік бачить у тобі особистість, і ця особистість йому приємна. А ще це означає, що твоє ім’я в нього в голові: йому подобається його звучання та асоціації, пов’язані з ним. І він наголошує, що поруч із ним не будь-яка жінка – а саме ти.

Не любить: використовує знеособлені прізвиська

«Крихітка», «рибка» та «зайчик» – так можна назвати будь-яку дівчину і, що важливо, не помилитися. Видихнувши в любовному пориві «ти ж мій зайчик» він точно не нарветься на ляпас і гнівне «я не зайчик, а рибка!».

Але навіть якщо перед тобою не завзятий Казанова, звичка не використовувати у спілкуванні ім’я має тебе насторожити – психологи вважають, що це говорить про небажання ближчих стосунків.

… коли обговорює спірні питання

Любить: “Можливо, ти маєш рацію”

Цей хлопець не намагається самоствердитись за твій рахунок: він досить зрілий, щоб прийняти чужу точку зору. І досить мужній, щоб не перейматися тим, що в суперечці його перемогла дівчина.

Не любить: “Що за нісенітниця!”

Справжня нісенітниця – витрачати час на чоловіка, який не здатний до діалогу. Якщо у всіх суперечках йому важлива не істина, а перемога, якщо він вдається не до розумних аргументів, а до знецінення опонента, якщо замість аргументів він використовує крик – закінчуй суперечку, забирай сумочку та йди. Доводити тут нічого й нема кому.

… після сварки

Любить: «Я був неправий»

Це не означає, що чоловік регулярно повинен брати на себе провину за дощ за вікном, твій зламаний каблук і молоко, що втекло. Але готовність визнати свою неправоту говорить про його психологічну зрілість, здатність до компромісів та бажання зробити тобі приємно.

Не любить: “Проїхали!”

Йому немає справи до твоїх почуттів і витрачати свій час на те, щоб розбирати конфлікти та робити висновки, він не збирається. Адже це потрібно лише тоді, коли хочеш будувати серйозні стосунки – а робити це з тобою він, схоже, не планує. А якщо й планує, то лише на своїх умовах.

… тобі про спільні справи

Любить: “Я зробив це для тебе”

Зрозуміло, ця фраза не повинна звучати так: “Я стільки зробив для тебе, а ти яєчню не можеш посмажити!” Мова про прості повідомлення: «Я полагодив твою машину, погуляв з твоїм собакою, замовив столик у ресторані і чекаю з квітами біля під’їзду”.

Не любить: “Я зроблю для тебе”

«Я подарую тобі цю зірку!» – обіцяє він. А ще клянеться колись відвезти на екзотичний курорт, піднести каблучку з діамантом і навіть познайомити з мамою. Потім не сьогодні. А поки приготуй вечерю і принеси пульт від телевізора.

… як комплімент

Любить: “Мені з тобою так добре!”

Він вдячний тобі за тепло, яке отримує у ваших стосунках. Так, можливо, ці слова – не про кохання, а про душевний комфорт. Але може стати відмінним фундаментом для серйозного роману. Пристрасть – це чудово, але, на жаль, тимчасово. А гармонія – саме те, що шукає будь-хто з нас.

Не любить: «Був добрий вечір»

Один з безлічі добрих вечорів, які він міг провести з тобою – або з іншою, тут як піде. Але не варто виривати фразу із контексту. Якщо після цих слів він додасть: «І сподіваюся провести з тобою ще тисячу таких самих» – не поспішай розвертатися і йти. А от якщо його компліменти стосуються смачної вечері, затишного ресторану, гарної погоди, але тільки не тебе – навряд чи варто продовжувати стосунки.

… про твої проблеми

Любить: “Чим я можу допомогти?”

У тебе був страшний день – пішло не так все, що могло. І що не могло – теж пішло. Ти прибула на побачення засмучена й не хотіла скаржитися – та не втрималася. Можливо, тобі й не потрібна його допомога – але бажання підтримати скаже тобі про його відношення більше, ніж освідчення в коханні.

Не любить: “Це не проблема”

Тут знову важливий контекст. Якщо після цих слів він пропонує тобі легке рішення, до якого ти, будучи в засмучених почуттях, не додумалася, то хлопець – молодець.

Але якщо у відповідь на твої одкровення він каже, що ти не бачила в житті справжніх труднощів, а ось він побачив всяке, і нічого тут скаржитися на догану від начальства, коли в Африці голодують діти, варто бігти, не оглядаючись. До того, хто просто візьме за руку і скаже: “Не бійся, я з тобою”.

Ірина Громаковська