6 доказів, що старші чоловіки — найкращі коханці
Цікаво знати

6 доказів, що старші чоловіки — найкращі коханці

Після 25 років несподівано помічаєш, що чоловіки 30-40 років перестають сприйматися як «дядько Сергій» або «Сергій Павлович» і можуть бути цілком привабливими. Таку впевненість, силу та чарівність, як у дорослій людині, рідко зустрінеш у хлопцях свого віку. Але сама думка про те, щоб бути з ним, здається страшно дивною.

Однією з основних переваг спілкування з однолітками є те, що у вас багато спільних соціальних та культурних орієнтирів і схожий погляд на світ. Коли чоловік старший за тебе на десяток років, знайти точки дотику складніше, але це може стати дуже корисним досвідом для вас обох.

І ось декілька причин того, що стосунки з таким чоловіком можуть принести лише хороше:

1. Він впевнений у собі

Дорослому чоловікові комфортно у своїй шкірі. Він пройшов всі незграбні, невпевнені фази дорослішання і сексуально адаптований до свого тіла та своєї особистості. Йому не потрібно вражати тебе і бути тим, ким він не є. Він знає, що може запропонувати і не намагається відчайдушно догодити комусь. Така людина веде себе природно та приваблює своїм спокоєм та впевненістю. Серед молодих людей рідко зустрінеш тих, хто вже дізнався та прийняв себе.

2. У нього є досвід

Молодий хлопець може мати енергію, сміливість і цікавість, щоб втілити в спальні будь-який сценарій. Хоча іноді надмірна метушливість у ліжку може означати, що в нього нереалістичні очікування, а основні уявлення про сеkс він отримав із п0рн0фільмів. Дорослий чоловік залишив етапи експериментів позаду, і це не погано, адже тепер він знає, що працює, а що ні, і вміє гарантовано принести жінці задоволення.

Тут справа навіть не в кількості партнерок, просто в нього були роки, щоби вдосконалити свої сексуальні навички. Жіноче задоволення дуже індивідуальне, але погодься, водій, який знає дорогу, завжди впевненіший за того, хто рухається за навігатором.

3. Для нього важлива романтика

Ставити лайк під кожною фотографією, писати кумедні коментарі та відправляти смішні картинки з багатозначними піснями у повідомленнях у соцмережах, звичайно, дуже мило. Але я б воліла мати романтичного чоловіка в реальному житті, і з дорослою людиною це набагато вірогідніше. Справа не в тому, що на його старенькій Nokia немає інтернету або ти не зареєстрована в Фейсбуці. Просто найчастіше дорослий чоловік знає, наскільки важливий особистий контакт, і в цілому звертає менше уваги на соцмережі.

4. Він не хоче грати в ігри

Рідко зустрінеш старшого чоловіка, якому цікаві інтриги. Якщо він зацікавлений у зобов’язаннях, то скаже про це заздалегідь і прямо позначить, що хоче переспати з тобою. Якщо він шукає більшого, то вже знає, чого хоче і скаже про це. Це дає жінці почуття безпеки та спокою. Його прямота може здатися грубістю, але від такої людини не чекаєш змішаних сигналів та каверзи. Крім того, він точно знає, які дівчата йому подобаються, і впевнений у своєму виборі.

5. Він може впоратися з твоєю чесністю

Не всі молоді хлопці готові адекватно сприймати конструктивну критику своїх сексуальних навичок. Чоловіче самолюбство – штука тендітна, не дивно, що нам так складно підступитися до розмови з партнером про те, що він поганий у ліжку. Дорослий чоловік розуміє, що жіноче тіло – складна система, і не проти почути кілька порад щодо її експлуатації.

Він не сприймає зауваження на свій рахунок і зацікавлений у тому, щоб принести тобі задоволення, а не самоствердитися. Це людина, якій без образ можна сказати: «Будь ласка, не роби цього». Він не проти того, щоб ти керувала, але водночас завжди готовий взяти ініціативу до своїх рук.

6. Тобі з ним комфортно

Поруч із впевненою людиною, яка не намагається здаватися кимось іншим і не соромиться своїх недоліків, хочеться бути такою ж, відчувати себе спокійно та безпечно. Ця легкість створює комфортні стосунки, особливо у сексуальному плані. Ти не турбуєшся, що він наголошує на твоїх недоліках або аналізує тебе, бо й так відчуваєш, що приваблюєш його.