Жіночі хвороби, які можна вилікувати орг@змом
Цікаво знати

Жіночі хвороби, які можна вилікувати орг@змом

Як відомо, сеkс зміцнює як жіноче, так і чоловіче здоров’я, а його тривала відсутність може завдати шкоди організму. Медики назвали лікувальні властивості орг@зму, що стосуються жінок.

Медики розповіли, який вплив надає орг@зм на жіноче здоров’я. Під час сексуальної насолоди імунітет жінки зміцнюється, отже – сеkс допомагає одужувати. Також орг@зм приводить в норму менструальний цикл, і як наслідок – збільшуються шанси на запліднення, і ліквідує менструальні синдроми, нудоту, судоми, головний біль і біль у інших органах.

Як пояснюють медики, під час орг@зму в матці скорочуються м’язи, при цьому в головному мозку вивільняються хімічні речовини, що полегшують біль.

Завдяки оргазмуполіпшується циркуляція крові, а це, в свою чергу, допомагає роботі серцево-судинній системи.

В першу чергу поліпшується надходження крові до органів малого тазу, можливо зниження ризику появи варикозу. Також поліпшений кровообіг завдяки сеkсу дає можливість уникнути появи тромбів. Крім цього, дихання під час орг@зму благотворно впливає на роботу легенів.

Якщо жінка регулярно відчуває орг@зм, то це дозволяє їй залишатися молодою, здоровою, красивою, а також підвищується самооцінка і поліпшується психологічний стан.

Варто зазначити, що відсутність сеkсу теж дуже впливає на людський організм. Жінка без оргазму так само страждає, як і чоловік.