8 звичок пар, у яких все прекрасно в ліжку
Життєві поради

8 звичок пар, у яких все прекрасно в ліжку

Ось, що близькі пари роблять у спальні та за її межами, що зберігати свої стосунки пристрасними:

1. Вони мають різні інтереси.

Найщасливіші пари відзначають, що у них чудове життя разом, і активне життя окремо. Ви можете прийти додому та поділитися чимось новим із партнером, що ви робили, що дізналися. Це додає інтересу, до того ж, ви сумуєте один по одному.

2. Але вони люблять разом чимось займатися.

Ближчі сексуально ті пари, люди у яких ставлять одне одного на перше місце. Тяжко бути близькими в спальні, якщо ви далекі. Не потрібно проводити весь час удвох, але ваш партнер має бути у вас у пріоритеті. Відмінний варіант – разом займатися спортом, удосконалюючи не лише свої стосунки, а й тіло. Крім того, під час фізичних вправ виділяються ендорфіни, гормони щастя, які будуть корисні для вас обох.

3. Вони мають час без гаджетів.

Що ми зазвичай робимо, коли у нас з’являється час, вільний від роботи та домашнього клопоту? Ми залазимо до соцмережі. І часто це відбувається, поки, наприклад, чоловік розповідає, як минув його день, а дружина гортає стрічку «Інстаграма». Чи навпаки. Сьогодні нам уже потрібно знаходити час у вільний, але зайнятий гаджетами час для близькості один з одним, не тільки фізичного, а навіть важливішого – емоційного.

4. Вони планують сеkс.

Звичайно, сеkс за планом – це виглядає якось безглуздо і ніяк не привабливо, але коли у вас дійсно щільний графік, ви багато працюєте, у вас діти, коли ви не знаходите ні для чого час, поки не заплануєте це, це єдиний вихід. Але пам’ятайте, що заплановано лише час, а не все, що ви робитимете в цей час. Тому просто плануйте бути спонтанними.

5. Вони радо полегшують життя одне одного.

Вся справа на рівні задоволеності стосунками. Коли ви готові вийти із зони свого комфорту, щоб допомогти своїй половинці: чи навіть просто встати з дивана і відірватися від футбольного матчу, щоб сходити в магазин за покупками. Дослідники відзначають важливість взаємодопомоги у побутових справах для вашого сексуального життя та задоволеності. Коли кожен намагається давати більше, ніж отримує.

6. Вони у житті діють як команда.

Інтим починається поза спальнею. Ключ близькості – це спілкування, особливо жінок. Бути на зв’язку, у тому числі емоційно, поважати один одного, ділити домашню роботу – все це допомагає побудувати близькі стосунки та привернути до хорошого сеkсу.

7. Вони не дозволяють сеkсу стати рутиною.

Пристрасні пари постійно щось змінюють – чи час доби, коли вони ним займаються, чи позу, чи місце. Це не обов’язково має бути щось кардинальне, будь-яке відхилення від плану – і ви помітите, як вам стане цікавіше.

8. Вони починають прелюдії заздалегідь.

Якось одного разу дуже вдало сказав: «Прелюдія починається відразу, як тільки закінчується орг@зм». Ви можете постійно зберігати сексуальну енергію між вами за допомогою дрібниць: смс, поглядів, підморгування, жестів, дотиків – і починати це можна зранку.

За матеріалами