Вибачте, пані! Якщо ваш хлопець робить це, він просто використовує вас для сеkсу
Мотивація

Вибачте, пані! Якщо ваш хлопець робить це, він просто використовує вас для сеkсу

Існує одна ВЕЛИЧЕЗНА ознака, що він хоче від вас тільки сеkсу.

Якось я зустрівся зі своїм знайомим і в розмові він згадав, що його подруга для сеkсу кинула його. Промацуючи можливі причини цього, я запитав його, чи не запрошував він її на вечерю. Він сказав мені: “Так, але я замовляв її додому”. Я розсміявся, і поцікавився: «Як довго вона була тобі подругою для сеkсу?» Він сказав: “7-8 місяців”.

Потім я замислився над цим питанням. На жаль, багато жінок не розуміють, що чоловік не зустрічається з ними, а просто використовує в сексуальному плані.

Ось очевидні ознаки того, що ви для нього лише подруга для сеkсу:

  • Ви приїжджаєте до нього або він до вас.
  • Ви зустрічаєтеся будь-коли, і він може зателефонувати вам будь-якої миті, найчастіше посередині ночі.
  • Ви не дивитеся фільми разом і не ходите на побачення.
  • Все, що ви робите – це знаходитесь вдома і займаєтеся сеkсом. Навіщо йти і терпіти двогодинну вечерю лише для того, щоб повернутися додому та приступити до справи? Отже, у вас немає побачень, романтики. Залишається тільки сеkc.
  • Ваш партнер схожий на підлітка, коли ви бачитеся. Він постійно цілує вас чи каже «брудні» речі. Коли ви надсилаєте повідомлення про те, що у вас був поганий день, він швидко змінює тему і говорить про щось сексуальне.

Все вищеперелічене вказує на те, що ви для нього – дівчина на виклик. У вас немає стосунків. Стосунки означають, що тим, чим ви займалися протягом дня, цікавляться і роблять це охоче. Ну а те, що я описав вище – просто сеkc. Незалежно від того, наскільки хороша у вас близькість, незалежно від того, наскільки ви захоплюєтеся вашим коханцем або яке неймовірне те, що ви можете робити своїм ротом або своїм тілом, ви не перетворитеся з дівчини для сеkсу в дівчину для стосунків. Чоловіки запрошують жінок на вечерю, вирушають разом відпочивати, ходять разом до спортзалу тощо.

Іноді я думаю, що все гаразд. Наявність подруги для сеkсу – здорова і сучасна. Приємно мати регулярний cekc з протилежною статтю, але це працює тільки якщо ви розумієте стосунки і ставите для себе певні рамки.

Знайте, що звичайний сеkc ніколи не перетвориться на стосунки. Ви можете і маєте насолоджуватися тим, що є. Якщо ви – дівчина на виклик, просто усвідомте це і задовольняйтеся своїм становищем. В цьому немає нічого поганого.

Принаймні, у вас є якісний, регулярний сеkc, що, по суті, краще, ніж самовдоволення з вiбратором.

За матеріалами