7 причин завести чоловіка молодшого за себе
Життєві поради

7 причин завести чоловіка молодшого за себе

Величезною дурістю я вважаю той факт, що жінки рідко заводять стосунки з чоловіками молодшими за себе.

– Це все ненадовго! Він все одно на мене не клюне! – ниють вони. Киснуть і розглядають свій целюліт замість того, щоб фліртувати з молодим кавалером. А даремно! Ось сім причин змінити свою думку:

Причина перша. Демографічна.

Чоловіки вмирають раніше. Це означає, що для того, щоб пара була щаслива разом «доки смерть не розлучить нас», жінці бажано бути старшою років на десять. Загалом співвідношення чоловіків та жінок приблизно дорівнює. У юнацькому віці чоловіків більше, ніж дівчаток. Крен у бік “мужиків немає” трапляється після 40-60 років. Ситуацію можна було б виправити, якби жінки у парах були старшими. Однак у нас чомусь все навпаки.

Причина друга. Сексуальна.

Всім відомо, що жіноча сексуальність досягає свого піку пізніше, ніж чоловіча, і пізніше йде на спад. Виходить, що ідеальну пару складатиме «Мама Стіфлера» і молодий учень, а не однолітки. Ідеальне поєднання становитимуть 16-17 річний чоловік та 32-річна жінка, і далі з такою різницею. Люди стануть набагато щасливішими в сексуальному плані.

Причина третя. Соціальна.

Деякі жінки, влаштувавшись за спинами старших партнерів, перестають розвиватися. Вони сидять удома, дивляться серіали та не хочуть працювати, користуючись грошима чоловіка. Така ситуація зустрічається нечасто, про неї заведено говорити «жінці пощастило». Але в результаті жінки впадають у залежність, виникає проблема фізичного та морального насильства. Пара, в якій зарплати рівні, була б позбавлена ​​таких проблем. Молодий партнер стимулює жінку до лідерства, вирішення життєвих проблем та самостійності.

Причина четверта. Психологічна.

Мудра жінка, яка має певний життєвий досвід, буде набагато поблажливішою до чоловіка, ніж молода. Вона не пилятиме чоловіка на порожньому місці, обмежуватиме його свободу або вимагатиме золотих гір. Навпаки, вона більше схильна до турботи та взаємодопомоги. І жодних інфарктів від перенапруги у чоловіка. Ідеальний варіант.

Причина п’ята. Еротична.

Категорія MILF у еротичному кіно б’є всі рекорди популярності. Це відео є одним із найбільш затребуваних у мережі. Очевидно, що багато чоловіків мають фантазії про старших жінок. Та й жінки починають смакувати, зупиняючи свій погляд на молодих хлопцях? Чому б не втілити мрії у життя? Мрії повинні здійснюватися!

Причина шоста. Естетична.

Жінка, перебуваючи з чоловіком молодший за себе, явно відчуває потребу тримати себе в тонусі. Який сенс сидіти на дієті, якщо поруч із тобою пузатик на 15 років старший? Кому це треба? А ось візити в качалку з юним кавалером – зовсім інша річ. Із ним і в похід можна, і на турніки. Жінки стануть куди краще виглядати! Жінки більше не набиратимуть зайву вагу!

Причина сьома. Феміністична.

Однією із проблем сучасного суспільства є сексизм. Жінок не сприймають серйозно, їх рідше призначають на керівні посади, успішних жінок часто проводжають образливим шипінням: «насмоктала»… У кого мова повернеться сказати про це «насмоктала,» якщо у жінки якийсь студент на балансі?

Таким чином, пара в якій жінка старша, має безліч переваг. Тоді чому такі пари викликають подив у суспільстві?

Автор – Морена Морана