Діва, Коза, Сосна: хто Україна за гороскопами, і що це може про неї розповісти
Гумор та позитив

Діва, Коза, Сосна: хто Україна за гороскопами, і що це може про неї розповісти

Сфера астрології, яка вивчає гороскопи країн та населених пунктів називається мунданною або політичною астрологією, але занурюватися у ці нетрі не будемо (то справді нетрі, адже астрологи сперечаються не просто про кожний день, а й про кожну годину і навіть часові пояси, за якими ті години визначати).

Depo.Вінниця пропонує уявити Україну людиною і жартома застосувати до неї зодіакальний гороскоп, гороскоп друїдів і східний календар, який теж часто називають гороскопом. Підкреслюємо: жартома, не сприймайте цей текст занадто серйозно.

Зодіакальний гороскоп 

День народження України – 24 серпня, тобто за гороскопом вона – Діва.

Астрологи кажуть, що Діви працьовиті, люблять землю і роботу на землі, добре пристосовуються до різних життєвих обставин. Утім, бувають занадто критичні до себе. Допомога Дів часто альтруїстична. Діви намагаються бути всім потрібними, але вони великі ідеалісти. Діви вірні й практичні, але бувають нервові, звертають увагу на дрібниці (часом аж занадто), люблять чистоту у побуті.

Символ знака Діва – скромна добра дівчина.

Керує Дівами планета Меркурій, яка відповідає за активне спілкування та інтелектуальний розвиток. Діви – працьовиті, уважні, обережні, легко навчаються. Люди, які народилися під цим знаком, переважно інтроверти.

Східний календар 

Рік “народження” незалежної України – 1991-й, а за східним календарем це рік Кози (Вівці).

Народжені під цим знаком – досить тонкі творчі натури, здатні на неймовірні романтичні вчинки. Їм притаманні чуйність, щирість і щедрість. Іноді “кози” можуть показувати примхливу і навіть мстиву натуру. У них багата фантазія, вони мають чимало талантів, це артистичні й елегантні особи. Народжені в рік Кози зазвичай мають чудовий смак, відмінне чуття форми і кольору. Їм притаманна сильна інтуїція, але вони не завжди на неї покладаються.

Що найбільше заважає народженим у цей рік? Сором’язливість і нерішучість. Кози часто бувають невдоволені своєю долею, через що іноді стають агресивними, хоча самі цього не усвідомлюють. Кози можуть бути дуже релігійними і в такому разі – більш поблажливими й уважними до інших. У таких випадках народжені в рік Кози починають контролювати свої дії і вчинки, зважувати і ретельно обмірковувати кожен крок, поступово розплутувати накопичені проблеми.

Пробивна сила у Кіз досить потужна, проте запалу вистачає ненадовго. Звичка все критикувати, а також властивий їм песимізм часом викликають шквал непорозумінь.

Кози цілком здатні підібрати для себе такий спосіб життя, при якому вони завжди будуть ситі й перебувати в безпеці, але часто на перешкоді цьому постають зовнішні фактори.

Гороскоп друїдів 

За гороскопом друїдів, дерево України – сосна.

Сосни за гороскопом друїдів– раціоналісти з аналітичним складом розуму, чудові організатори, вони сміливі, завзяті, дисципліновані, наполегливі, завжди готові до ризику. На шляху до мети їх мало що зможе зупинити. Вони знають, чого вони хочуть від життя, але бувають дуже непостійні в коханні.

Ми попереджали, що все це жартома, але… Впізнаєте у цьому всьому Україну? 

Джерело